Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z Policji do SG
22-03-2017, 12:43
Post: #121
RE: Przeniesienie z Policji do SG
najlepiej idz do kadr placowki lub oddzialu gdzie chcesz pisac prośbę o przeniesienie i popytaj w ogóle czy jest zapotrzebowanie na ludzi i czy jest sens pisać prośbę ... jak złożysz już papier to uzbrój się w cierpliwość bo ja np czekam już 5 miesięcy na odp... pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2017, 14:14
Post: #122
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(22-03-2017 11:51 )czornaja napisał(a):  
(20-03-2017 07:34 )Wiki napisał(a):  W Sg na rozmowie pytaja czemu chcesz tu a nie np. do policji. I zdaza sie ze ktos kto nie umie podac dobrych argumentow odpada. A Ty tak na starcie w policji chcesz zmieniac mundur to chyba Cb nie pytali o to jak sie rekrutowalas, skoro nie wiesz gdzie chcesz robic?
Powodzenia w zamianie.


Po pierwsze to proszę nie bawić się we wróżkę, bo wcale nie jestem z policji. A po drugie nie odpowiedziałaś na moje pytanie, więc radzę usunąć post gdyż jest tu zbędny, czekam na odpowiedzi kogoś bardziej zorientowanego. Pozdrawiam.

Post w temacie : przeniesienie z Policji do Sg? Sugeruje jasno kierunek. No chyba ze policja dla Cb to to samo co i inne sluzby mundurowe. Pozdrawiam i koncze dyskusje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2017, 18:03
Post: #123
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Pytanie nie do końca z tematem, bo nie chodzi o przeniesienie tylko o PRZYJĘCIE do SG z Policji. Otóż wiadomym jest, że odchodząc z Policji i przyjmując się w SG nie zostanie nam zachowana grupa tylko zaczynamy od początku służbę. Natomiast czy stopień jest przywracany? Czy zaczynamy jeszcze raz od służby przygotowawczej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2017, 12:36
Post: #124
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Projekt rozporządzenia ministra SW w sprawie przenoszenia do służby w SG.
Warto przeczytać uzasadnienie. Z danych podanych przez SG w latach 2012-16 do procedury przeniesienia do SG przystąpiło około 260 funkcjonariuszy innych służb . Do służby przyjęto - uwaga !!! tylko niecałe 10% z tej liczby.

https://bip.mswia.gov.pl/bip/projekty-ak...e-prz.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2017, 21:54
Post: #125
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Jakieś bzdury....Wartości zaniżone!!! Tylko dlaczego ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2019, 23:21
Post: #126
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam czy jest ktoś kto może mi dzielić info jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o przeniesienie z Policji do SG- ogólnie chodzi mi czy muszę przejść wszystko od początku( testy badania wariograf) czy po prostu z uwagi na to że jesteśmy w jednym ministerstwie to jest łatwiej? Wiem że u mnie będą robić problemy i na pewno dostanę odmowę.
Obecnie mam 11 lat służby posiadam uprawnienia instruktora taktyki i techniki interwencji i czy to może mi pomóc w przeniesieniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2019, 14:37
Post: #127
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam. Jak na dzień dzisiejszy wygląda przeniesienie z Policji do SG? Z tego co mi wiadomo to teraz braki kadrowe są po obydwóch stronach i przeniesienie będzie rozpatrywane na poziomie ministerialnym...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2019, 19:02
Post: #128
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Ja niestety dzisiaj dostałem odmowna decyzję od KGSG dot. przeniesienia z Policji do SG... Bez powodu. Nie wiem czy kwestia kwalifikacji czy po prostu nie chcą policjantów w SG? Ktoś próbował w tym roku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2019, 10:33
Post: #129
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(03-06-2019 19:02 )imqq44 napisał(a):  Ja niestety dzisiaj dostałem odmowna decyzję od KGSG dot. przeniesienia z Policji do SG... Bez powodu. Nie wiem czy kwestia kwalifikacji czy po prostu nie chcą policjantów w SG? Ktoś próbował w tym roku?

Dostałeś zgodę przełożonego na przenosiny?


Udało się komuś przenieść w ostatnim czasie do SG? Jak faktycznie wyglądają przenosiny? Rozporządzenie znam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2019, 16:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2019 16:09 przez Jajko_pawiana.)
Post: #130
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(03-06-2019 19:02 )imqq44 napisał(a):  Ja niestety dzisiaj dostałem odmowna decyzję od KGSG dot. przeniesienia z Policji do SG... Bez powodu.

czyżbyś dostał do domu pismo w stylu: "Komendant Głowny SG negatywnie rozpatrzył pana prośbę o przeniesienie"? Big Grin

Wystarczy, że na jednym ze szczebli (drogi służbowej) otrzymasz negatywną opinię odnośnie przeniesienia i o zmianie munduru możesz zapomnieć. KGSG nie będzie "podbierał" ludzi z Policji, podobnie działa to w drugą stronę. Jest to taki niepisany układ na szczeblu komend głównych. Przechodziłem to kilka lat temu, tylko w odwrotnym kierunku Smile

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2019, 17:43
Post: #131
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(22-08-2019 16:08 )Jajko_pawiana napisał(a):  
(03-06-2019 19:02 )imqq44 napisał(a):  Ja niestety dzisiaj dostałem odmowna decyzję od KGSG dot. przeniesienia z Policji do SG... Bez powodu.

czyżbyś dostał do domu pismo w stylu: "Komendant Głowny SG negatywnie rozpatrzył pana prośbę o przeniesienie"? Big Grin

Wystarczy, że na jednym ze szczebli (drogi służbowej) otrzymasz negatywną opinię odnośnie przeniesienia i o zmianie munduru możesz zapomnieć. KGSG nie będzie "podbierał" ludzi z Policji, podobnie działa to w drugą stronę. Jest to taki niepisany układ na szczeblu komend głównych. Przechodziłem to kilka lat temu, tylko w odwrotnym kierunku Smile


Za którym razem Ci się udało? ;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2019, 19:22
Post: #132
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Sugerował bym MON. Najlepiej płatna i najspokojniejszą robota?

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2019, 19:36
Post: #133
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Moja chęć przenosin związana jest z sytuacją życiową, dlatego chciałbym się dowiedzieć czy jest tu osoba, która przeniosła się z policji do SG i wypytać jak wygląda to faktycznie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2019, 08:15
Post: #134
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Napisz priv do Jajko Pawiana. On się przeniósł do policji. W sumie to bardzo rzadki kierunek, raczej ludzie od nas uciekają do Was.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2020, 12:18
Post: #135
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Ktoś w tym roku próbował się przenosić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2021, 11:37
Post: #136
RE: Przeniesienie z Policji do SG
ktos probowal sie niedawno przeniesc z policji do SG? Jakies wnioski?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2021, 12:27
Post: #137
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(11-12-2021 11:37 )Tarnowianin napisał(a):  ktos probowal sie niedawno przeniesc z policji do SG? Jakies wnioski?

Na \twoim miejscu zastanowiłbym się nad przenosinami z Policji do Sg..
Ja zwolniłem się z Policji i zacząłem w Sg, i mogę powiedzieć tyle,,że jak chcesz mieć spokojną, nudną pracę na stemplu to możesz działać, mi to nie odpowiada, ale już podjąłem decyzję to muszę ciągnąć ten wózek. W Policji coś się dzieje zawsze, służba leci szybko , zwłaszcza jak służysz w RPI . Pojeździsz troche w patrolu, kilka interwencji i służba poleciała. Na stemplu, to siedzisz w kabinie i doprawiasz..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2021, 06:05
Post: #138
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(11-12-2021 12:27 )delpiero02 napisał(a):  
(11-12-2021 11:37 )Tarnowianin napisał(a):  ktos probowal sie niedawno przeniesc z policji do SG? Jakies wnioski?

Na \twoim miejscu zastanowiłbym się nad przenosinami z Policji do Sg..
Ja zwolniłem się z Policji i zacząłem w Sg, i mogę powiedzieć tyle,,że jak chcesz mieć spokojną, nudną pracę na stemplu to możesz działać, mi to nie odpowiada, ale już podjąłem decyzję to muszę ciągnąć ten wózek. W Policji coś się dzieje zawsze, służba leci szybko , zwłaszcza jak służysz w RPI . Pojeździsz troche w patrolu, kilka interwencji i służba poleciała. Na stemplu, to siedzisz w kabinie i doprawiasz..


Święta racja. Sg to chyba najbardziej monotonna formacja ze wszystkich - jeśli trafisz na stempel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2021, 10:28
Post: #139
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Po kilkunastu latach, jak już się całkowicie wypalisz i pozbędziesz złudzeń, to docenisz ten spokój Smile

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2021, 12:46
Post: #140
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(11-12-2021 12:27 )delpiero02 napisał(a):  
(11-12-2021 11:37 )Tarnowianin napisał(a):  ktos probowal sie niedawno przeniesc z policji do SG? Jakies wnioski?

Na \twoim miejscu zastanowiłbym się nad przenosinami z Policji do Sg..
Ja zwolniłem się z Policji i zacząłem w Sg, i mogę powiedzieć tyle,,że jak chcesz mieć spokojną, nudną pracę na stemplu to możesz działać, mi to nie odpowiada, ale już podjąłem decyzję to muszę ciągnąć ten wózek. W Policji coś się dzieje zawsze, służba leci szybko , zwłaszcza jak służysz w RPI . Pojeździsz troche w patrolu, kilka interwencji i służba poleciała. Na stemplu, to siedzisz w kabinie i doprawiasz..

Zalujesz teraz swojej decyzji? W SG chyba mniej zmian w grafiku, służba spokojniejsza i mniej uciazliwa? Jakies wnioski czy porownania gdzie lepiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS