Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.000 km w 30 dni "by bicycle"
06-05-2012, 12:59
Post: #1
10.000 km w 30 dni "by bicycle"
Jako, że nasza formacja za bardzo nie "cierpi" na tzw. "przerost ambicjonalny" czynów i postaw naszych dzielnych f-szy to pozwolę sobie na trochę prywaty kompletnie nie związanej z tematyką SG i podlinkuję/przykleję wyczyn jednego z moich "rowerowych" kolegów (na co dzień wykonującego obowiązki "prostego" nalewacza paliwowego na jednej z Gdańskich stacji), który w zeszłym roku przy wydatnej pomocy "braci rowerowej" (w tym i mojej) wygrał konkurs na realizację ekstremalnego wyczynu. W jego przypadku celem jest przejechanie rowerem 10.000 km w ciągu 30 dni. Czyli w założeniach wychodzi średnio 333 km dziennieBig Grin Kolega wyruszył 1 maja z Sopotu czyli jedzie już 6 dzień. Noc z 5/6 na spędził w miejscowości Triest (włochy). Więcej o trasie i jej przebiegu znajdziecie na stronie:

http://www.konkurs.ideekaffee.pl/

Natomiast bieżącą lokalizację Tomka w systemie SPOT Live można śledzić na stronie:

http://share.findmespot.com/shared/faces...AVA0ztAgqp

Trzymam mocno kciuki za Tomka ..choć wg. mnie jest to nierealne w realizacjiBig Grin Jeśli ktoś kiedyś przejechał jednego dnia 200+ km na rowerze zrozumie co mam na myśliBig GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2012, 18:38
Post: #2
RE: 10.000 km w 30 dni "by bicycle"
tylko chłopakowi pogratulować i trzymać kciuki Smile

ja w Szczecinie też rowerkiem śmigam - no na pewno nie tyle kilosów, raczej rekreacyjnie.

i czasami biorę udział w rowerowych imprezach typu Impreza Cykliczna http://rowerowy.szczecin.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2012, 10:00
Post: #3
RE: 10.000 km w 30 dni "by bicycle"
Tomek już zakończył swoją "przygodę" w 33 dni przejechał rowerem 8 tyś. km. Jak ogromny to był wysiłek niech zobrazują zdjęcia:

Tomek tuż przed wyjazdem:

[Obrazek: przed_flash22abc.JPG]

I Tomek na mecie:

[Obrazek: po_flash_2.jpg]

"Na żywo" wyglądał jeszcze gorzej. To tak jakby w 30 dni postarzał się o 10-15 lat.

Nie pozostaje mi już nic innego tylko pogratulować "wyczynu" nawet pomimo tego, że nie udało się zrobić tych magicznych 10 tyś.. Jednak widząc "stan" Tomka na mecie nie polecam (a nawet odradzam) wszelkie naśladownictwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2012, 12:08
Post: #4
RE: 10.000 km w 30 dni "by bicycle"
(06-06-2012 10:00 )PlanetaX napisał(a):  "Na żywo" wyglądał jeszcze gorzej. To tak jakby w 30 dni postarzał się o 10-15 lat.
No i do czego doprowadza sport wyczynowy Big Grin To był tylko żart .Gratulacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2012, 14:18
Post: #5
RE: 10.000 km w 30 dni "by bicycle"
o maj gat!!!
Gratulacje !!! pomimo wszystko- to ogromny wyczyn
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS