Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz w TIRZE vs SG
30-08-2019, 16:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2019 16:53 przez Oni.)
Post: #1
Janusz w TIRZE vs SG
https://www.sadistic.pl/dowoz-buleczek-p...500453.htm

Brawo za cierpliwość i kulturę dla Naszych Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2019, 18:53
Post: #2
RE: Janusz w TIRZE vs SG
(30-08-2019 16:35 )Oni napisał(a):  https://www.sadistic.pl/dowoz-buleczek-p...500453.htm

Brawo za cierpliwość i kulturę dla Naszych Smile

Januszostwo jest u nas coraz częściej widziane z Policją nie dyskutują, a z nami koniecznie muszą. Sam nie raz byłem tego świadkiem szkoda słów. Teksty typu, a wy w ogóle macie uprawnienia do kontroli albo łapcie se obcokrajowców czy nawet ale ja swój to po co mnie kontrolować, potrafią doprowadzić do szewskiej pasji. Sami czasem chowamy sobie takie wrzody na pupce Smile dając zbyt dużo luzu właśnie takim gagatkom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2019, 18:58
Post: #3
RE: Janusz w TIRZE vs SG
To są niestety efekty podejścia: grzecznie, miło i kulturalnie. Wystarczyłoby kilka razy kogoś skajdankowac i kilka mandatów za nie wykonywanie poleceń i by był spokój.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2019, 15:13
Post: #4
RE: Janusz w TIRZE vs SG
Panowie funkcjonariusze, podejrzewam że umundurowanie widocznych strażników jest niekompletne, jak na dzikim zachodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2019, 20:24
Post: #5
RE: Janusz w TIRZE vs SG
(17-10-2019 15:13 )civic07 napisał(a):  Panowie funkcjonariusze, podejrzewam że umundurowanie widocznych strażników jest niekompletne, jak na dzikim zachodzie.
A jakie to ma znaczenie? To nie MON.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2019, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2019 20:42 przez Jajko_pawiana.)
Post: #6
RE: Janusz w TIRZE vs SG
(31-08-2019 18:58 )keisyzrk napisał(a):  To są niestety efekty podejścia: grzecznie, miło i kulturalnie. Wystarczyłoby kilka razy kogoś skajdankowac i kilka mandatów za nie wykonywanie poleceń i by był spokój.



Dokładnie! Jest za duża pobłażliwość w stosunku do (sorry za wyrażenie) śmierdziuchów z TIRowskich kabin: f-usze nie znają swoich uprawnień. A jak znają, to boją się je stosować. Dodatkowo myślenie typu "a, odpuszczę, po co mam robić dodatkowe papiery i robić w czymś, czego nie znam" też nie pomaga. Wiecie co by się stało, gdyby taki jeden z drugim "Janusz" podyskutował w ten sposób za granicą - szczególnie w Niemczech? Gwarantuję, że dalej by nie ruszył swoim śmierdziuchowozem.

Osobiście zawziąłem się na "kierowców zawodowych" i żadnemu nie przepuszczam. Każde wykroczenie jest karane bezwzględnie i z całą surowością. Wniochy i decyzje się sypią, dowody rejestracyjne lecą jeden za drugim z pokwitowaniem orzekającym zakaz dalszej jazdy (i myk, lawetka za dwa koła), a jak Litwin czy Białorus robi problem (wymyśla, że nie ma środków na opłacenie kwita), to ciach, na tryb, lawetka i dziękuję za współpracę. Wystarczy po prostu trochę chęci. Jeżeli w dalszym ciągu będziemy im odpuszczać, to właśnie w ten sposób będziemy przez nich traktowani.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS