Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o przyjęcie do SG
23-08-2019, 09:44
Post: #1
Podanie o przyjęcie do SG
Witam, nie wiem czy nie mogę znaleźć czy nie ma takiego podania i trzeba ręcznie to napisać na kartce (może komuś się wydawać głupie pytanie ale pytam Big Grin). Otóż chcę złożyć papiery ale piszę na stronie przedłożyć; podanie o przyjęcie do służby w Straży Granicznej ze wskazaniem Placówki, w której kandydat
zamierza pełnić służbę (kierowane do Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej).

Jest taki gotowy druk ? Czy trzeba samemu napisać ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2019, 10:21
Post: #2
RE: Podanie o przyjęcie do SG
Podanie pisze się samemu odrecznym pismem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2019, 12:19
Post: #3
RE: Podanie o przyjęcie do SG
Zależy chyba od oddziału. Ja wydrukowałem, jest gotowy wzór podania ale nwm czy do twojego oddziału tak można.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2019, 12:05
Post: #4
RE: Podanie o przyjęcie do SG
Witam czy jak pobrałem podanie o przyjęcie do SG ze strony noosg w którym napisane że prosze o przyjęcie w Krośnie Odrzańskim ,a ja chciałbym starać się do Poznania to mam zmienić ze do Placówki SG w Poznaniu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2019, 14:59
Post: #5
RE: Podanie o przyjęcie do SG
Możesz wpisać placówkę jaką chcesz ale nikt Ci nie zagwarantujee, że tam będziesz przydzielony ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2019, 21:33
Post: #6
RE: Podanie o przyjęcie do SG
Cześć wszystkim. Znajdzie się tutaj ktoś, kto jest w trakcie składania dokumentów do Nadodrzańskiego Oddziału SG we Wrocławiu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2019, 23:30
Post: #7
RE: Podanie o przyjęcie do SG
(29-08-2019 21:33 )MONKA napisał(a):  Cześć wszystkim. Znajdzie się tutaj ktoś, kto jest w trakcie składania dokumentów do Nadodrzańskiego Oddziału SG we Wrocławiu?


Ja jestem w trakcie, Czekam aktualnie na wariograf
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2019, 11:27
Post: #8
RE: Podanie o przyjęcie do SG
(23-08-2019 12:19 )Horken napisał(a):  Zależy chyba od oddziału. Ja wydrukowałem, jest gotowy wzór podania ale nwm czy do twojego oddziału tak można.




Zrobiłem tak samo i nie było żadnego problemu. Po 3 tyg od złożenia dokumentów zadzwonili z terminem rozmowy. (NOSG)

NOSG:
1) 13.08.2019r. - złożenie dokumentów;
2) 11.09.2019r. - rozmowa kwalifikacyjna;
3) 30.09.2019r. - psycholog;
4) 26.02.2020r. - wario.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS