Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test sprawnosci fizycznej
31-08-2019, 13:25
Post: #1
Test sprawnosci fizycznej
Witam.
Mam pytanie odnosnie testu sprswnosci fizycznej. Czy jesli wszystkie cwiczenia zalicze na 5 a pompek nie zrobie nawet minimalnej liczby to test sprawnosci jest niezaliczony bo nie zaliczylam jednego cwiczenia ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2019, 20:01
Post: #2
RE: Test sprawnosci fizycznej
(31-08-2019 13:25 )kaja9090 napisał(a):  Witam.
Mam pytanie odnosnie testu sprswnosci fizycznej. Czy jesli wszystkie cwiczenia zalicze na 5 a pompek nie zrobie nawet minimalnej liczby to test sprawnosci jest niezaliczony bo nie zaliczylam jednego cwiczenia ?

Nie musisz robić pompek, wystarczy mieć minimum 15 punktów z całej sprawnościówki żeby ją zaliczyć Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 07:00
Post: #3
RE: Test sprawnosci fizycznej
Chociaż regulamin mówi co innego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 12:23
Post: #4
RE: Test sprawnosci fizycznej
A mi na rozmowie kwalifikacyjnej mówiono, że należy zaliczyć wszystkie ćwiczenia na przynajmniej ocenę 3. Także są różne informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 16:07
Post: #5
RE: Test sprawnosci fizycznej
Witam wszystkich Smile mam pytanie odnośnie testu sprawności. Czy wiecie może coś o jakichś kursach przygotowujących do takiego testu? Czy cwiczycie samodzielnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 19:13
Post: #6
RE: Test sprawnosci fizycznej
Samodzielnie + zajęcia z pilatesuWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 19:51
Post: #7
RE: Test sprawnosci fizycznej
To jak w koncu jest z ta sprawnosciowka ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2019, 07:36
Post: #8
RE: Test sprawnosci fizycznej
Wszystkie "konkurencje" sa opisane na stronach sg. Aby zaliczyć test sprawności fizycznej musisz osiągnąć minimalną liczbę punktów. Masz opisane także ilość punktów za wykonane ćwiczenie. Nie jest trudne wyliczyć sobie na ile dasz radę. Jeżeli z innych konkurencji będziesz lepszy to np. Pompki możesz odpuścić, a i tak zaliczysz. Najważniejsze jest rozliczenie końcowe punktowe nie konkurencyjne.
Jeżeli chodzi o kurs to może ktoś organizuje, ale wątpię. Jak zaproszą Cię na etap 2 dostaniesz telefon że w oddziale jest test próbny na który możesz ale nie musisz się stawić. Btw. Każde ćwiczenie wykonasz sam więc warto się sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2019, 12:47
Post: #9
RE: Test sprawnosci fizycznej
Zdecydowanie warto przyjechać na testy próbne z wfu. Niby człowiek przygotowany,a tu się okazuje , że koperta nie jest taka prosta bez wykonania odpowiedniej techniki omijania drążków np.
Poza tym Prowadzący próbny wf objaśnia, mówi co robisz ok, co masz do poprawy. Jest to dodatkowa motywacja. Całość daje realny pogląd na to, czy dasz rade czy nie, a jak nie to czy wystarczy Ci czasu żeby podciągnąć się w konkurencjach. Atmosfera serdeczna.

Dla dziewczyn mających trudności z pompkami- apka 100 pompek i postępowanie wg wygenerowanego tam treningu plus ćwiczenia na obręcz barkową.
Polecam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS