Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II ETAP KOSZALIN
13-09-2019, 08:52
Post: #1
II ETAP KOSZALIN
pamietacie jakies pytania z testu wiedzy? Co trzeba bylo napisac po angielsku ? Z gory dziekujeSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2019, 21:57
Post: #2
RE: II ETAP KOSZALIN
Testy wiedzy są dostępne tu: https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...dycji.html

Z angielskiego jest tekst do przeczytania i na jego podstawie trzeba udzielić odpowiedzi. Drugi tekst jest do uzupełnienia wyrazami z ramki. Innym zadaniem jest napisać czy zdania napisane po angielsku są poprawne. Trzeba również przetłumaczyć kilka zdań z polskiego na angielski oraz uzupełnić zdania wybierając odpowiednie formy, które są podane w nawiasach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2019, 11:37
Post: #3
RE: II ETAP KOSZALIN
Czy ktoś jeszcze jedzie na II etap 8 października do Koszalina? (dzisiaj dostałem telefon)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2019, 14:20
Post: #4
RE: II ETAP KOSZALIN
Lukzs ile czekałeś na info po wario?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2019, 16:40
Post: #5
RE: II ETAP KOSZALIN
(19-09-2019 11:37 )lukzs napisał(a):  Czy ktoś jeszcze jedzie na II etap 8 października do Koszalina? (dzisiaj dostałem telefon)

Ja dostałem telefon, że 8 października mam drugi etap w Kętrzynie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2019, 18:28
Post: #6
RE: II ETAP KOSZALIN
(19-09-2019 14:20 )Nowyy1 napisał(a):  Lukzs ile czekałeś na info po wario?

Od ostatniego wario ( 1 wario pod koniec kwietnia, poprawka pod koniec czerwca ) 2 miesiące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2019, 07:59
Post: #7
RE: II ETAP KOSZALIN
Czy ktoś z BIOSG dostał informację o II etapie 8 października ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2019, 19:05
Post: #8
RE: II ETAP KOSZALIN
Czy jest możliwość drugiego podejścia do drugiego etapu? Gdyby coś nie poszlo? Ma ktoś info na ten temat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2019, 22:22
Post: #9
RE: II ETAP KOSZALIN
Jest podobno taka możliwość jeden raz powtórzyć drugi etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2019, 10:01
Post: #10
RE: II ETAP KOSZALIN
(21-09-2019 22:22 )Nowyy1 napisał(a):  Jest podobno taka możliwość jeden raz powtórzyć drugi etap

Trzeba napisać odwołanie do komendanta oddziału. Większość takich spraw jest rozpatrzona pozytywnie i można przystąpić drugi raz do drugiego etapu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2019, 14:19
Post: #11
RE: II ETAP KOSZALIN
Tak, jest możliwość. J/w piszesz prośbę o powtórkę 2go etapu do komendanta właściwego oddziału. Na powtórkę jedzie się w terminie najbliższego 2go etapu dla następnej rekrutacji, chyba że zorganizują dodatkowy termin bo i z tym się spotkałam.
Poprawia się wszystko od początku. Pisemne i wf.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2019, 14:08
Post: #12
RE: II ETAP KOSZALIN
Testy wiedzy są dostępne tu: https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...dycji.html

Z angielskiego jest tekst do przeczytania i na jego podstawie trzeba udzielić odpowiedzi. Drugi tekst jest do uzupełnienia wyrazami z ramki. Innym zadaniem jest napisać czy zdania napisane po angielsku są poprawne. Trzeba również przetłumaczyć kilka zdań z polskiego na angielski oraz uzupełnić zdania wybierając odpowiednie formy, które są podane w nawiasach.
[/quote]


Pytanie do osób już po 2 etapie, czy faktycznie powtarzają się pytania podane wyżej w przykładach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2019, 14:33
Post: #13
RE: II ETAP KOSZALIN
Wiecie może, czy normalnie jest to, że od 4 miesięcy nie dostałem wyniku ABO?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS