Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestionariusz
25-09-2019, 13:06
Post: #1
Kwestionariusz
Witam mam problem z wypełnieniem kwestionariusza mianowicie chodzi o 2 pytania:
1.czym kierował się pan przy wyborze studiów (szkoły) ?
2.proszę przedstawić związek między pana wykształceniem a służbą o którą się pan ubiega ?
Z wykształcenia jestem elektrykiem i nie bardzo wiem co napisać i czy w pkt 1 chodzi tylko o studia czy ogólnie o szkołę ?
Proszę o pomoc tych którzy mają już to za sobą jak napisać to dobrze i sensownie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2019, 15:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2019 15:04 przez zainteresowana.)
Post: #2
RE: Kwestionariusz
(25-09-2019 13:06 )nowynick123 napisał(a):  Witam mam problem z wypełnieniem kwestionariusza mianowicie chodzi o 2 pytania:
1.czym kierował się pan przy wyborze studiów (szkoły) ?
2.proszę przedstawić związek między pana wykształceniem a służbą o którą się pan ubiega ?
Z wykształcenia jestem elektrykiem i nie bardzo wiem co napisać i czy w pkt 1 chodzi tylko o studia czy ogólnie o szkołę ?
Proszę o pomoc tych którzy mają już to za sobą jak napisać to dobrze i sensownie

Jeżeli nie masz wyższego wykształcenia to raczej muszisz odnieść się ogólnie do posiadanego wykształcenia/zdobytego zawodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2019, 17:58
Post: #3
RE: Kwestionariusz
A może ktoś z Was mi pomoże jak dokładnie opisać mam te 2 punkty żeby to było dobrze napisane
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS