Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekendy wolne
27-09-2019, 07:53
Post: #1
Weekendy wolne
Witam! Czy pianista może sobie od tak przesuwać weekendy wolne kiedy mu psuje ? I to nie jednorazowo, a na porządku dziennym. Czy urlop ma wpływ na liczenie weekendów? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 09:08
Post: #2
RE: Weekendy wolne
urlop liczy się jako wolny weekend - po prostu ten "co trzeci" weekend oznacza, że ma Cię nie być w pracy.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 09:29
Post: #3
RE: Weekendy wolne
W rozporządzeniu jest napisane że co trzeci ma być wolny. W szczególnym przypadku może być przesunięcie że 4 weekend będzie wolny, ale nie może to wpływać na ilość Twoich wolnych weekendów. Czyli następny powinien być po 2 tygodniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 12:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2019 12:31 przez silver2127.)
Post: #4
RE: Weekendy wolne
(27-09-2019 09:08 )keyser soze napisał(a):  urlop liczy się jako wolny weekend - po prostu ten "co trzeci" weekend oznacza, że ma Cię nie być w pracy.
Czyli po urlopie na nowo się liczy weekendy? A możesz mi napisać jaki przepis to reguluje? Bo w ustawie tego nie znalazłam

(27-09-2019 09:29 )keisyzrk napisał(a):  W rozporządzeniu jest napisane że co trzeci ma być wolny. W szczególnym przypadku może być przesunięcie że 4 weekend będzie wolny, ale nie może to wpływać na ilość Twoich wolnych weekendów. Czyli następny powinien być po 2 tygodniach.

No tak mówi ustawa, a jak mi pianista robi z weekendami co chce to mogę cos z tym zrobić? Jakoś temu zapobiec? Np, nie zgodzić się i nie przychodzić na służbę w weekend, który mial byc wolny? Nie bardzo wiem jak tą samowolkę powstrzymać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 13:38
Post: #5
RE: Weekendy wolne
Możesz pójść do planisty i mu powiedzieć że w przepisach jest trochę inaczej niż on to robi. A jak nie pomoże to albo do komendanta albo notatka służbowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 14:18
Post: #6
RE: Weekendy wolne
(27-09-2019 13:38 )keisyzrk napisał(a):  Możesz pójść do planisty i mu powiedzieć że w przepisach jest trochę inaczej niż on to robi. A jak nie pomoże to albo do komendanta albo notatka służbowa.

Problem w tym ze komendant sam kazał tak planować...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2019, 15:17
Post: #7
RE: Weekendy wolne
Możesz poprosić związkowca o interwencję. A jak nie to napisz zapytanie drogą służbową do komendanta oddziału czy takie planowanie jest zgodne z przepisami i czy czasami nie doszło do nadużycia uprawnień przez komendanta placówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2019, 09:22
Post: #8
RE: Weekendy wolne
Wtedy będziesz miał wolny co 3 weekend ale na krótkim wolnym też sobie sporo popracujesz Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS