Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IDZIE " NOWE " ?
01-01-2016, 10:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2016 10:55 przez Valhalla49.)
Post: #81
RE: IDZIE " NOWE " ?
Wróbelki ćwierkają w stolycy, że były dyr. zarządu granicznego (późniejszy 02 w Raciborzu) o ksywce "tołdi" ślini się na korytarzach ministerialnych i usilnie zabiega o jakieś fajne stanowisko. Gdyby to była prawda to ....jaja jak berety. Takich "fachowców" Ojczyzna potrzebuje :-( Zgroza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2016, 11:10
Post: #82
RE: IDZIE " NOWE " ?
Odwieczny problem PIS-U, krótka ławka kadr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2016, 13:44
Post: #83
RE: IDZIE " NOWE " ?
,,W latach 2006-2007 był dyrektorem Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji". F-sze SG od kilku lat są oddelegowani do tego departamentu. I tam pełnią służbę. Tak, że podejrzewam pojawią się nowe nazwiska na etatach zastępców 01 KGSG i 01 oddziałów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2016, 19:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2016 19:07 przez lenek.)
Post: #84
RE: IDZIE " NOWE " ?
(31-12-2015 19:10 )quasimodo1 napisał(a):  no - siedzi gość na etacie KGSG bez przydziału organizacyjnego - zassysa co miesiąc kasę z ostatniego uposażenia - jak twierdził lenek w temacie Z Polski może to trwać kilka lat ( ja natomiast byłem przekonany że maks to 12 mcy) - i czeka jak go wyciągną z kapelusza w lepszych czasach - czytać nie dotyczy zwykłych szarych funkcjonariuszy .Jest tak we wszystkich formacjach mundurowych RP.
Przykład o którym pisałem naprawdę dotyczył zwykłego szarego funkcjonariusza. Stołek dostał, bo miał zostać słupem od przetargów. Jak protektora wysłano na boczny tor, to gościa wrzucono do zamrażalnika. A później był strach dać mu jakikolwiek stołek, bo na niczym się nie znał. Kiedyś o tym pisano na starym forum...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2016, 21:10
Post: #85
RE: IDZIE " NOWE " ?
(01-01-2016 19:07 )lenek napisał(a):  Przykład o którym pisałem naprawdę dotyczył zwykłego szarego funkcjonariusza. Stołek dostał, bo miał zostać słupem od przetargów. Jak protektora wysłano na boczny tor, to gościa wrzucono do zamrażalnika. A później był strach dać mu jakikolwiek stołek, bo na niczym się nie znał. Kiedyś o tym pisano na starym forum...

I to jest "patologia służb " a podatnik płaci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2016, 20:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2016 20:56 przez quasimodo1.)
Post: #86
RE: IDZIE " NOWE " ?
Budżet SG na 2016 rok - 1 mld 370 mln w porównaniu z 2015 1 mld 307 mln zlp - w sumie szału nie ma ,tym bardziej że ta górka w porównaniu z rokiem ubiegłym to podwyżki dla funkcjonariuszy SG ( coś koło 35 mln ) - in plus do ubiegłego pozostaje 28 mln. Z tego na pewno kilka baniek pójdzie na odtworzenie Karpackiego OSG .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2016, 21:47
Post: #87
RE: IDZIE " NOWE " ?
W 2017 będzie lepiej :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 21:00
Post: #88
RE: IDZIE " NOWE " ?
Czyżby kolejny ? http://dkl.doba.pl/artykul/chca-reaktywa...ku/6359/15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS