Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II ETAP
09-10-2019, 09:51
Post: #1
II ETAP
Witam,

ile czasu mniej więcej czeka się na telefon na II etap po wariografie?
Czy na II etapie wynik jest tego samego dnia czy również trzeba czekać na telefon?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2019, 12:04
Post: #2
RE: II ETAP
(09-10-2019 09:51 )kandydat255 napisał(a):  Witam,

ile czasu mniej więcej czeka się na telefon na II etap po wariografie?
Czy na II etapie wynik jest tego samego dnia czy również trzeba czekać na telefon?

Witaj, w moim przypadku czekałem 3 miesiące od badania poligraficznego.
Na drugim etapie wynik jest od razu, potrzeba 12 dużych pkt by zdać ten etap.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2019, 12:12
Post: #3
RE: II ETAP
A co zawiera 2 etap ? Ciezko zdobyc 12pkt ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2019, 12:21
Post: #4
RE: II ETAP
test z wiedzy ogólnej, test z języka, sprawnościowka, rozmowa. Wszystko max na 6pkt, żeby przejść trzeba mieć 12.Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa, o co np pytają. Może ktoś się wypowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2019, 15:23
Post: #5
RE: II ETAP
(09-10-2019 12:21 )Aga123 napisał(a):  test z wiedzy ogólnej, test z języka, sprawnościowka, rozmowa. Wszystko max na 6pkt, żeby przejść trzeba mieć 12.Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa, o co np pytają. Może ktoś się wypowie.


W Kętrzynie była autoprezentacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2019, 17:26
Post: #6
RE: II ETAP
W Koszalinie również autoprezentacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2019, 10:51
Post: #7
RE: II ETAP
ja pierdziele. ile można wałkować te same pytania? taki ból użyć wyszukiwania ? tak, 12 pkt zdobyć jest piekielnie ciężko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS