Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delegacja
11-10-2019, 10:18
Post: #1
Delegacja
Witam
Mam pytanie odnośnie wysłania funkcjonariusza na kurs do innej placówki.. Czy jak funkcjonariusz nie chce jechać to wysłanie na podstawie samej delegacji można traktować jako rozkaz wyjazdu? Czy rozkaz oddelegowanie a delegacja zwykła to to samo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2019, 19:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2019 19:20 przez uznamczyk.)
Post: #2
RE: Delegacja
Wysłanie na kurs to skierowanie przez kta placowki f-sza do realizacji zadan sluzbowych polegajacych na uczestniczeniu w kursie na podstawie rozkazu wyjazdu-delegacja. Jest to polecenie sluzbowe ktore trzeba zrealizowac aczkolwiek sa pewne okolicznosci i sytuacje ze mozna sie wymiksowac. Jest to czynnosc krótkoterminowa. Sa tez oddelegowania dlugoterminowe np do innego oddzialu na wzmocnoenie i te sa juz regulowane innymi przepisami wskazujqcymi w jakim okresie i na jaki okres mozna oddelegowac fsza bez jego zgody. Jezeli sie myle prosze prostowac vo juz szmat czasu nie aktualizowalem tego zagadnienia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS