Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
13-10-2019, 22:30
Post: #1
Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
Witam, zamierzam przystąpić do naboru w NOOSG. Z tego co się orientuję i to co mi powiedzieli w kadrach większość jest kierowana do Wrocławia lub Poznania. Ze względu na moje miejsce zamieszkania - większe prawdopodobieństwo to Wrocław. Wiem, że tam służba wynosi 12 godzin, ale chciałem się zapytać Was, jak to wygląda dokładnie. Mieszkam 130km od lotniska (2 h drogi jazdy) i nie wiem czy jest sens dojeżdżać do Wrocka czy coś wynająć. W sumie na dojazd czy wynajem pójdzie tyle samo kasy a o odkładaniu na początku nie mam co myśleć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2019, 06:27
Post: #2
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
No i?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2019, 09:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2019 10:05 przez Alexis995.)
Post: #3
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
Odpuść sobie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2019, 10:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2019 10:10 przez lolek24.)
Post: #4
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
(14-10-2019 06:27 )anulaaaaa87 napisał(a):  No i?

No i chciałem się dowiedzieć ile po takiej 12-stce ma się wolnego itp. Bo jeśli bym dojeżdżał to 1/3 czasu spędzę w samochodzie.

(14-10-2019 09:52 )Alexis995 napisał(a):  Odpuść sobie ?

A dlaczego ? Mógłbym prosić jakieś argumenty ? Sam się jeszcze waham, a im więcej ,,za,, i ,,przeciw,, tym lepiej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2019, 10:22
Post: #5
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
czasem masz pare służb pod rząd i niekoniecznie na tą sama godzinęSmile nie do przewidzeniaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2019, 15:50
Post: #6
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
Jak nie do przewidzenia jest to czy faktycznie będziesz skierowany na Wrocław, Twoje miejsce zamieszkania na dobra sprawę nikogo tam nie interesuje. Przerabiałem to na własnej skórze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2019, 22:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2019 22:08 przez lolek24.)
Post: #7
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
(14-10-2019 10:22 )anulaaaaa87 napisał(a):  czasem masz pare służb pod rząd i niekoniecznie na tą sama godzinęSmile nie do przewidzeniaSmile

Słyszałem że po 12-stace należy się jeden dzień wolnego. To co jest tak, że czasem mam tyrać 24h lub skończyć służbę a za przykładowo 5 godzin zaczynać następną ? To trochę nienormalne.
To konkretnie mówisz o NOOSG czy służysz w innym ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2019, 07:26
Post: #8
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
Daj sobie spokój jak już Ci nie pasuje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2019, 09:49
Post: #9
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
(14-10-2019 22:07 )lolek24 napisał(a):  
(14-10-2019 10:22 )anulaaaaa87 napisał(a):  czasem masz pare służb pod rząd i niekoniecznie na tą sama godzinęSmile nie do przewidzeniaSmile

Słyszałem że po 12-stace należy się jeden dzień wolnego. To co jest tak, że czasem mam tyrać 24h lub skończyć służbę a za przykładowo 5 godzin zaczynać następną ? To trochę nienormalne.
To konkretnie mówisz o NOOSG czy służysz w innym ?

Ludzie. Nie nauczyli was że w firmie się współpracuje? Chłopak pyta jak wygląda robota bo chce do SG a wy zamiast pomóc to cuda wianki. A potem płacz że ludzie nie przychodzą i nadgodziny musimy robić...

Odpowiadając na pytanie: z lotniska nie jestem ale na stemplu sie robi 12tki, czesto jest tak ze zmianowo- dzień,noc i po nocy dzień wolnego. Znajomi na Okęciu mają tak samo. Czasem niektóre placówki też tak dobierają zmiany żeby f-sz nie jeździł sam. Najlepiej dopytaj się u źródła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2019, 21:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2019 21:28 przez lolek24.)
Post: #10
Smile RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
Anielka DZIĘKI ZA PIERWSZĄ KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ !!! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2019, 10:41
Post: #11
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
(15-10-2019 21:27 )lolek24 napisał(a):  Anielka DZIĘKI ZA PIERWSZĄ KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ !!! Smile

Spoko. Z doświadczenia wiem, że jak nie ma współpracy to potem wychodzi że ktoś narzeka bo klepie nadgodziny albo nie awansuje, a nie awansuje bo narzeka i nic nie robi.
Polecam pytać o różne rzeczy ludzi z terenu. Na bank masz kogos kto zna kogos z SG. W biurach często zapominają jak to jest na froncie. No i tu w rekrutacji wszyscy aspirujacy i bardzo czesto nie wiedzą jak firma wygląda od środka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2019, 13:51
Post: #12
RE: Służba na porcie lotniczym we Wrocławiu
(17-10-2019 10:41 )Anielka napisał(a):  
(15-10-2019 21:27 )lolek24 napisał(a):  Anielka DZIĘKI ZA PIERWSZĄ KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ !!! Smile

Spoko. Z doświadczenia wiem, że jak nie ma współpracy to potem wychodzi że ktoś narzeka bo klepie nadgodziny albo nie awansuje, a nie awansuje bo narzeka i nic nie robi.
Polecam pytać o różne rzeczy ludzi z terenu. Na bank masz kogos kto zna kogos z SG. W biurach często zapominają jak to jest na froncie. No i tu w rekrutacji wszyscy aspirujacy i bardzo czesto nie wiedzą jak firma wygląda od środka.

Napisałem pw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS