Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANIE
22-11-2021, 09:39
Post: #1
ODWOŁANIE
Cześć !
dostałem list odnośnie zakończeniu postępowania rekrutacyjnego co do mojej osoby. Nie ukrywam, że jestem tym faktem lekko zmieszany. Ponad 2 lata w rekrutacji i zwykły list.

Czy wiecie może czy można odwołać się od decyzji ? Ewentualnie napisać pismo z prośbą o wyjaśnienie decyzji komisji rekrutacyjnej ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 11:23
Post: #2
RE: ODWOŁANIE
A po jakim etapie dostałeś list ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 12:07
Post: #3
RE: ODWOŁANIE
Po ostatnim, czyli wariografie. Zostały mi tylko tak na prawdę badania lekarskie, bo II etap i testy miałem już za sobą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 12:08
Post: #4
RE: ODWOŁANIE
A jaki odział ? I było coś konkretnie napisane w uzasadnieniu, dlaczego odmowa ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 13:44
Post: #5
RE: ODWOŁANIE
Karpacki, nic konkretnego, że w stosunku do mnie zdecydowano się zakończyć rekrutacje. Tyle
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 14:35
Post: #6
RE: ODWOŁANIE
A na Wariografie jak Ci poszło? Miałeś coś grubszego na sumieniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 15:02
Post: #7
RE: ODWOŁANIE
Ty robisz wywiad czy chcesz pomoc ? Mówiłem wszystko zgodnie z prawdą i swoim sumieniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2021, 18:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2021 18:26 przez Oni.)
Post: #8
RE: ODWOŁANIE
(22-11-2021 14:35 )baggio19 napisał(a):  A na Wariografie jak Ci poszło? Miałeś coś grubszego na sumieniu?

Jak widać to mu bardzo dobrze poszło, krystaliczny człowiek.
Na każdym etapie postępowania rekrutacji mogą Ci odmówić nie podając przyczyny. Jeżeli nie masz pouczenia o możliwości złożenia odwołania tzn, że takie prawo nie występuje.

(22-11-2021 14:35 )baggio19 napisał(a):  A na Wariografie jak Ci poszło? Miałeś coś grubszego na sumieniu?

Jak widać to mu bardzo dobrze poszło, krystaliczny człowiek.
Na każdym etapie postępowania rekrutacji mogą Ci odmówić nie podając przyczyny. Jeżeli nie masz pouczenia o możliwości złożenia odwołania tzn, że takie prawo nie występuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2021, 21:54
Post: #9
RE: ODWOŁANIE
(22-11-2021 09:39 )WKIWKI napisał(a):  Cześć !
dostałem list odnośnie zakończeniu postępowania rekrutacyjnego co do mojej osoby. Nie ukrywam, że jestem tym faktem lekko zmieszany. Ponad 2 lata w rekrutacji i zwykły list.

Czy wiecie może czy można odwołać się od decyzji ? Ewentualnie napisać pismo z prośbą o wyjaśnienie decyzji komisji rekrutacyjnej ?

To samo miałam. Dostałam około 3 tyg temu notatkę od Komendanta, tylko, ze ja już od 8 miesięcy oczekiwałam na termin wariografu. Undecided. Ale nie poddaje się i będę ponownie składać dokumenty do rekrutacji Shy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS