Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekrutacja ŚlOSG
15-10-2020, 11:06
RE: rekrutacja ŚlOSG
Najlepiej gdyby zaczeli wysyłać na 2 etap a potem wario przed komisją. W listopadzie jest 2 etap, ciekawe kogo tam wyślą skoro wario w kwarantannie..To jest błędne koło i ciągłe stanie w miejscu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2020, 11:21
Nie wiem czy to takie dobre rozwiązanie..
ja jestem w takiej sytuacji, czyli po 2 etapie i czekam na wario, które będzie za x czasu.. stres związany z 2 etapem może pójść na marne, gdy okaże się, ze wario poszło negatywnie..
Aczkolwiek dobrze mieć już jakiekolwiek etapy, aby szybciej to wszystko szło..
15-10-2020, 11:36
Wiesz no równie dobrze na komisji mogą podziękować i wtedy 2 etap i wario idzie na marne. Ale lepiej robić coś niż czekać 6mcy
15-10-2020, 12:10
(15-10-2020 11:36 )Margolcia napisał(a):  Wiesz no równie dobrze na komisji mogą podziękować i wtedy 2 etap i wario idzie na marne. Ale lepiej robić coś niż czekać 6mcy

Komisja to już sprawa indywidualna, czy jesteś zdolny do służby czy tez nie. A wario to raczej loteria, na której nie ma jako takich reguł, które musisz spełnić żeby to przejść z wynikiem pozytywnym..

Ale oczywiście przyznaje racje, lepiej mieć więcej etapów za sobą, nieważne jaka będzie ich kolejność Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS