Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz urlopów na święta Korczowa
01-11-2019, 19:13
Post: #1
Zakaz urlopów na święta Korczowa
Witam funki? mam zapytanie odnośnie urlopów w swieta. Mianowicie czy u Was też jest zakaz brania urlopów we święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy? Chodzi o to że Psg Korczowa ma katygoryczny zakaz planowania urlopów w w/w terminach.(funkcjonariusze 1 linii). Myślę że placówka licząca prawie 300 osób jakby planowała urlopy świąteczne dla 20-30 osób nie miałaby problemu z zakłóceniem służby a mimo to to jest takie tłumaczenie Komendanta.. Duze natężenie ruchu w tym okresie dlatego żeby zapewnic płynność odpraw nikt nie przebywa na urlopie ? Moje zdanie jest takie że bez jakiejkolwiek nadziei na świąteczny urlop przez najbliższe lata, kilkunastolecie uderza w funkcjonariusza jako zwykłego czlowieka, uderza w uczucia religijne. Oczywiście Góra posilkuje się zapisem "ze względu na dobro sluzby". Nie wiem co powiedziałby na to prawnik... Proszę o wypowiedzi. Dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2019, 22:00
Post: #2
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
Idź po urlop do lekarza. Sezon przeziębień się zbliża, nie czujesz tego w kościach ?

Jednak pamiętaj że takie zachowanie jest nie koleżeńskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2019, 16:15
Post: #3
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
W sumie to mam jeszcze zaległe L4 z tamtego roku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2019, 22:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2019 22:34 przez chief.)
Post: #4
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
Przede wszystkim, Naucz się interpunkcji, a potem Pytaj o porady...bo wstyd czytać...sorry...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2019, 23:07
Post: #5
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
(02-11-2019 16:15 )Andy dj napisał(a):  W sumie to mam jeszcze zaległe L4 z tamtego roku ?
właśnie sprawdziłem że ja też nie wykorzystałem ani z tego roku ani z poprzedniego Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2019, 06:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2019 06:32 przez Andy dj.)
Post: #6
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
(02-11-2019 22:33 )chief napisał(a):  Przede wszystkim, Naucz się interpunkcji, a potem Pytaj o porady...bo wstyd czytać...sorry...

Znalazł się wieszcz interpunkcji i pajacowania. Inteligentny człowiek zrozumie co jest na pisane, a jeśli masz problemy z tym, to wróć się do podstawówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2019, 09:39
Post: #7
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
U nas w PSG też jest taki "zakaz"... Gdy jest pełna obsada.. trafi Ci się jedną służba w święta.. gdy ludzie idą na urlopy i dojdzie do tego L4 niektórzy muszą zapierniczac całe święta... Tak to już jest.. służba nie drużba...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2019, 13:37
Post: #8
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
Było, ale przypomnę:
rzucić Jockera - wręczyć przełożonemu L4 w sytuacji kiedy nie chce dać funkcjonariuszowi urlopu

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2019, 18:12
Post: #9
RE: Zakaz urlopów na święta Korczowa
ja już od wielu lat czasem pracuję w święta a czasem nie, co więcej z mojej ekipy każdy tak ma; jeśli np w 2017 pracowałem w wigilię lub BN, to w 2018 na 100% miałem te dni wolne, zaś w 2019 pewnie będę miał służbę
dobra wola osoby odpowiedzialnej za planowanie; to żadna czarna magia, da się
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS