Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To jest juz koniec?
16-05-2012, 07:39
Post: #1
To jest juz koniec?
I co Panie i Panowie przewodnicy? Pogodziliśmy się z nowym rozporządzeniem. W domu z pieskami popylamy w czasie prywatnym? Kasa którą dostajemy jest tak oszałamiająca że nikt już nie widzi że nie wlicza się ona do podstawy wymiaru emki? Tak na marginesie jak maja policjanci? Też im zmienili rozporządzenie? Im tez zabrali dodatek i czas opieki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2012, 11:04
Post: #2
RE: To jest juz koniec?
nie mam zielonego pojecia, ale wiem jedno ja mam juz dosyc, coddzienne dojezdzanie do sluzby na 9 to dla mnie zabojstwo (jade sam) 20 dojazdow do sluzby to kwota pomiedzy 800 a 900 zeta, a nie po to pracuje (hehehehe sluze ), zeby wywalac tyle kasy na dojazdy (bo 12H nie moge miec)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2012, 12:27
Post: #3
RE: To jest juz koniec?
kolego kedzior ku pocieszeniu, mozesz mieć 12 godzinne służby a wszystko to zależy od dobrej woli przełożonych, u nas na placówce jest tak że ci którzy chcieli miec 12 to maja (8h służby z psem i 4h obsługi - poranna + głowna lub główna + wieczorna) a ci ktorzy nie chcieli zostali na 8h ( mnie to akurat ze wzgledow osobistych pasuje )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 20:32
Post: #4
RE: To jest juz koniec?
Kolego podaj informacje na jakiej placówce służysz czy jest to może lotnisko? i w jaki sposób wychodzi ci 12h <8+2+0.5h=10.5>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2012, 11:28
Post: #5
RE: To jest juz koniec?
Witam wszystkich z elity SG. Nasze wspaniałe przepisy mówią jednoznacznie - przewodnik nie ma możliwości pełnienia służby na więcej niż 8 h - Zarządzenie Z- 59, ponieważ:
1. Przewodnik pełni służbę tylko z psem - pies może pełnić służbę tylko do 8 h
2. Przewodnik może pełnić służbę dłuższą tylko w dwóch przypadkach - pies jest chory lub przemęczony, bądź jest na zwolnieniu /bez stałego nadzoru przewodnika/. Istnieje jeszcze ważny interes służby, jednak jest to oddzielny temat, gdyż ważnym interesem służby nie jest nagminne planowanie przewodnika do innych czynności słuzbowych niż te, które ma postawione w zadaniu jako przewodnik z psem służbowym.
Biorąc pod uwagę "cudowne" rozporządzenie Pana Ministra w sprawie czynności zleconych ... - opieki nad zwierzętami, mnożnik 0,3 jest dlatego tak ustanowiony, gdyż funkcjonariusz pełniąc służbę powyżej 6 h ma mieć zagwarantowany czas w trakcie swojej służby na sprawowanie opieki nad psem służbowym. /Jako, że, pisząc to rozporządzenie, Pan Minister nie wziął w ogóle pod uwagę przewodników pracujących na granicy w systemie służb o różnych porach doby, mamy to co mamy, u jednych czas opieki nad psem w służbie to 1 h, u innych 0,5 h a jeszcze u innych 1,5 h/.
Ponadto czas pracy przewodnika określa jeszcze Regulamin nr 2.
Reasumując planowanie przewodników na służby powyżej 8 h jest niezgodne z naszymi przepisami.
/Jak zwykle jesteśmy tutaj znów poszkodowani - najgorsze, że nic z tym się już nie zrobi/.
Ps. Jeśli komuś potrzeba konkretnych paragrafów to nie ma problemu - wrzućcie tylko notkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS