Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie wariografem
25-08-2019, 08:02
Post: #1
Badanie wariografem
Cześć
Mam pytanie. Miał ktoś taką sytuację podczas badania, w której biegły przeprowadzający badanie stwierdził, że wychodzi na 5 minut dając czas na przemyślenia i w razie czego uzupełnienie swoich odpowiedzi, bo to jest ostatnia szansa, żeby coś dopowiedzieć? Zastanawia mnie czy to taka zagrywka czy serio coś mogło wyjść na wariografie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 09:33
Post: #2
RE: Badanie wariografem
Miałem tak, nic nie dodawałem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 09:50
Post: #3
RE: Badanie wariografem
(25-08-2019 09:33 )lorak63 napisał(a):  Miałem tak, nic nie dodawałem

No ja też nie, bo już wszystko powiedziałem. A tak z ciekawości, zdałeś badanie czy czekasz ciągle na wyniki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 11:39
Post: #4
RE: Badanie wariografem
Wciąż czekam, w poniedziałek zadzwonię i zapytam się czy przypadkiem już mi listu nie wysłali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 12:51
Post: #5
RE: Badanie wariografem
Hej,
ja też tak miałem, tylko ja akurat nie powiedziałem o czymś, przyznałem się do tego i ekspert wyjaśnił mi, że próbowałem ukryć coś, za co nie odrzucają. Potem miałem dodatkowe testy i wynik był ok. Jeżeli nie złożyłeś żadnych wyjaśnień, to raczej czarno to widzę... Ja ogólnie odpadłem na II etapie, potem wyjechałem za granicę, ale wtedy byłem wdzięczny ekspertowi, za takie załatwienie sprawy, bo pewnie mógł wystawić mi negatywną opinię i nie bawić się w żadne wyjaśnienia. Z tym, że jeszcze raz podkreślam - ja próbowałem ukryć drobną kradzież, która mi się przytrafiła w przeszłości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 13:28
Post: #6
RE: Badanie wariografem
(25-08-2019 12:51 )pietrek8 napisał(a):  Hej,
ja też tak miałem, tylko ja akurat nie powiedziałem o czymś, przyznałem się do tego i ekspert wyjaśnił mi, że próbowałem ukryć coś, za co nie odrzucają. Potem miałem dodatkowe testy i wynik był ok. Jeżeli nie złożyłeś żadnych wyjaśnień, to raczej czarno to widzę... Ja ogólnie odpadłem na II etapie, potem wyjechałem za granicę, ale wtedy byłem wdzięczny ekspertowi, za takie załatwienie sprawy, bo pewnie mógł wystawić mi negatywną opinię i nie bawić się w żadne wyjaśnienia. Z tym, że jeszcze raz podkreślam - ja próbowałem ukryć drobną kradzież, która mi się przytrafiła w przeszłości.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Z tymże ja nie próbowałem nic ukryć. Powiedziałem wszystko co miałem do powiedzenia, wyjaśniłem każdy szczegół wcześniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2019, 14:55
Post: #7
RE: Badanie wariografem
A jakie są rzeczy które gdy wyjdą na wario to dyskwalifikują?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2019, 16:06
Post: #8
RE: Badanie wariografem
(26-08-2019 14:55 )wojtek010299 napisał(a):  A jakie są rzeczy które gdy wyjdą na wario to dyskwalifikują?

Myślę że te które zataiłeś wcześniej w arkuszu. Poza tym grunt to być szczery nawet jeśli ma się coś na sumieniu. Z doświadczenia wiem że nawet kontakt z pewnymi substancjami nie przekreśla przejścia do II etapu Wink Grunt to wszystko obszernie wyjaśnić. Liczy się interpretacja osoby która Cie bada. Jeśli zaczniesz ją oszukiwać to jak mają Ci zaufać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2019, 22:14
Post: #9
RE: Badanie wariografem
(26-08-2019 16:06 )lukzs napisał(a):  
(26-08-2019 14:55 )wojtek010299 napisał(a):  A jakie są rzeczy które gdy wyjdą na wario to dyskwalifikują?

Myślę że te które zataiłeś wcześniej w arkuszu. Poza tym grunt to być szczery nawet jeśli ma się coś na sumieniu. Z doświadczenia wiem że nawet kontakt z pewnymi substancjami nie przekreśla przejścia do II etapu Wink Grunt to wszystko obszernie wyjaśnić. Liczy się interpretacja osoby która Cie bada. Jeśli zaczniesz ją oszukiwać to jak mają Ci zaufać?


Po prostu pytam, kłamać nie zamierzam, wszystko napisałem ale myślałem ze może pytają o coś czego w arkuszu nie ma a co przekreśla wszystko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2019, 11:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2019 14:04 przez Matmusted.)
Post: #10
RE: Badanie wariografem
Pytanie ile trwało u was całe badanie wariografem razem z rozmową, wypełnieniem ankiety itd?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2019, 19:48
Post: #11
RE: Badanie wariografem
Cześć, mam pytanie jak wygląda badanie wariografem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2019, 21:30
Post: #12
RE: Badanie wariografem
Podłączają Cię do urządzenia i zadają pytania Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2019, 10:09
Post: #13
RE: Badanie wariografem
Całe badanie, wszystkie elementy, trwały u mnie 8 h.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS