Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
21-11-2019, 10:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2019 17:49 przez Diablo_94.)
Post: #1
Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
Witam.

chciałbym się dowiedzieć jak brane sa pod uwagę przy rekrutacji do SG rożnego rodzaju oszustwa/przekręty (pod katem manipulacyjnym) m.in. w grach internetowych jak się oszukiwało na przedmioty - w celach zarobkowych, czy tez przy podrobieniu czyjegoś podpisu ? Jest za to odrzut czy jest szansa aby przy przyznaniu się do błędów młodości i wyrażeniu szczerej skruchy przejść poszczególne etapy rektutacji jeżeli nie było się do tej pory karanym ? Miał ktoś podobny przypadek ?

Z góry dzieki za odpowiedz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2019, 07:51
Post: #2
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(21-11-2019 10:03 )Diablo_94 napisał(a):  Witam.

chciałbym się dowiedzieć jak brane sa pod uwagę przy rekrutacji do SG rożnego rodzaju oszustwa/przekręty (pod katem manipulacyjnym) m.in. w grach internetowych jak się oszukiwało na przedmioty - w celach zarobkowych, czy tez przy podrobieniu czyjegoś podpisu ? Jest za to odrzut czy jest szansa aby przy przyznaniu się do błędów młodości i wyrażeniu szczerej skruchy przejść poszczególne etapy rektutacji jeżeli nie było się do tej pory karanym ? Miał ktoś podobny przypadek ?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Jeśli w papierach jest czysto, nie byłeś za to karany i przyznasz się to jest szansa. Nikt nie jest idealny. Wszystko zależy od wagi czynu.
Jak w podstawówce podrobiłeś podpis ojca to raczej bez spiny Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2019, 14:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2019 14:19 przez Dobry.)
Post: #3
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(22-11-2019 07:51 )Moheroth napisał(a):  
(21-11-2019 10:03 )Diablo_94 napisał(a):  Witam.

chciałbym się dowiedzieć jak brane sa pod uwagę przy rekrutacji do SG rożnego rodzaju oszustwa/przekręty (pod katem manipulacyjnym) m.in. w grach internetowych jak się oszukiwało na przedmioty - w celach zarobkowych, czy tez przy podrobieniu czyjegoś podpisu ? Jest za to odrzut czy jest szansa aby przy przyznaniu się do błędów młodości i wyrażeniu szczerej skruchy przejść poszczególne etapy rektutacji jeżeli nie było się do tej pory karanym ? Miał ktoś podobny przypadek ?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Jeśli w papierach jest czysto, nie byłeś za to karany i przyznasz się to jest szansa. Nikt nie jest idealny. Wszystko zależy od wagi czynu.
Jak w podstawówce podrobiłeś podpis ojca to raczej bez spiny Big Grin

Jeśli nie jesteś formalnie karany i jesteś dobrym kandydatem to będzie dobrze Smile każdy z nas ma coś na sumieniu, nie ma ludzi idealnych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2019, 15:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2019 15:11 przez bladziew.)
Post: #4
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
Ja tak samo się podpinam do pytania kurcze nigdy nie byłem karany ani nic z tych rzeczy kiedyś kilka lat temu miałem wybryk z drobnym oszustwem w internecie zadna duza kwota napewno nie przekroczyla 200 zl i tak sie teraz denerwuje tym ze masakra, chce sie do tego przyznac w ankiecie przed wario ale teraz pytanie czy moge ponieść za to jakies konsekwencje ? Człowiek jest taki głupi to jeszcze przed studiami bylo teraz ukonczylem studia jestem ratownikiem medycznym i nie mam zadych zatargów z prawem ani juz zadnych wybryków na koncie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 09:34
Post: #5
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(29-11-2019 15:08 )bladziew napisał(a):  Ja tak samo się podpinam do pytania kurcze nigdy nie byłem karany ani nic z tych rzeczy kiedyś kilka lat temu miałem wybryk z drobnym oszustwem w internecie zadna duza kwota napewno nie przekroczyla 200 zl i tak sie teraz denerwuje tym ze masakra, chce sie do tego przyznac w ankiecie przed wario ale teraz pytanie czy moge ponieść za to jakies konsekwencje ? Człowiek jest taki głupi to jeszcze przed studiami bylo teraz ukonczylem studia jestem ratownikiem medycznym i nie mam zadych zatargów z prawem ani juz zadnych wybryków na koncie.
Błędy młodości. Niektórzy co po imprezach brali proszki i przyznali się na wario przechodzili, to takie coś, co pod wykroczenie podpada pewnie to bez stresu według mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 11:22
Post: #6
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(29-11-2019 15:08 )bladziew napisał(a):  Ja tak samo się podpinam do pytania kurcze nigdy nie byłem karany ani nic z tych rzeczy kiedyś kilka lat temu miałem wybryk z drobnym oszustwem w internecie zadna duza kwota napewno nie przekroczyla 200 zl i tak sie teraz denerwuje tym ze masakra, chce sie do tego przyznac w ankiecie przed wario ale teraz pytanie czy moge ponieść za to jakies konsekwencje ? Człowiek jest taki głupi to jeszcze przed studiami bylo teraz ukonczylem studia jestem ratownikiem medycznym i nie mam zadych zatargów z prawem ani juz zadnych wybryków na koncie.

Witaj, pamiętaj, że każde oszustwo jest przestępstwem, bez względu na kwotę. Może to być nawet 5 zł. Wszystko zależy czy zostałeś prawomocnie skazany np. na grzywnę. Jeśli warunkowo umorzyli wobec Ciebie postępowanie to nie jesteś formalnie karany, złóż dokumenty i czekaj. Jeśli Cię odrzucą na samym początku to będziesz wiedział dlaczego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 12:44
Post: #7
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
To ja również zapytam czy mandat od kontroli skarbowej za nienabicie 3 zl na kase fiskalna to juz wykroczenie i trzeba wpisywac do ankiety?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 13:30
Post: #8
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(30-11-2019 12:44 )Lord_Ice napisał(a):  To ja również zapytam czy mandat od kontroli skarbowej za nienabicie 3 zl na kase fiskalna to juz wykroczenie i trzeba wpisywac do ankiety?
Jest to wykroczenie skarbowe z kodeksu karnego skarbowego
"Art. 62. 1. Kto wbrew obowiązkowi nie wystawia faktury lub rachunku, wystawia je w sposób wadliwy albo odmawia ich wydania,
podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych.
...
4. Karze określonej w § 1 podlega także ten, kto wbrew przepisom ustawy dokona sprzedaży z pominięciem kasy rejestrującej albo nie wyda dokumentu z kasy rejestrującej, stwierdzającego dokonanie sprzedaży.
5. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1-4
podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2019, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019 14:15 przez bladziew.)
Post: #9
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(30-11-2019 11:22 )Dobry napisał(a):  
(29-11-2019 15:08 )bladziew napisał(a):  Ja tak samo się podpinam do pytania kurcze nigdy nie byłem karany ani nic z tych rzeczy kiedyś kilka lat temu miałem wybryk z drobnym oszustwem w internecie zadna duza kwota napewno nie przekroczyla 200 zl i tak sie teraz denerwuje tym ze masakra, chce sie do tego przyznac w ankiecie przed wario ale teraz pytanie czy moge ponieść za to jakies konsekwencje ? Człowiek jest taki głupi to jeszcze przed studiami bylo teraz ukonczylem studia jestem ratownikiem medycznym i nie mam zadych zatargów z prawem ani juz zadnych wybryków na koncie.

Witaj, pamiętaj, że każde oszustwo jest przestępstwem, bez względu na kwotę. Może to być nawet 5 zł. Wszystko zależy czy zostałeś prawomocnie skazany np. na grzywnę. Jeśli warunkowo umorzyli wobec Ciebie postępowanie to nie jesteś formalnie karany, złóż dokumenty i czekaj. Jeśli Cię odrzucą na samym początku to będziesz wiedział dlaczego

Ja za nic nigdy nie byłem karany jedynie mam dwa mandaty jeden za prędkość a drugi za przejście dla pieszych, ja juz papiery zlozylem juz bylem na rozmowie kwalifikacyjnej. Papiery zlozylem w poniedzialek a rozmowe juz mialem w czwartek. Na rozmowie w sumie komisja byla zachwycona tym ze jestem ratownikiem medycznym itp głownie skupili się na pytaniach o to, mialem wrazenie ze zrobili sobie cos na zasadzie spotkania z ciekawym czlowiekiem Big Grin. No tylko jest ten mankament ze mam na koncie z dawnych lat to oszustwo w sumie to kilka osob oszukalem ale na male kwoty po 15 . 20 czy 30 zl i cala ta kwota nie przekracza z 200 zl nie przyznalem sie do tego narazie bo nikt mnie o to nie pytal, kazdy zadawal pytania czy bylem karany no to nie bylem wiec nie klamie przeciez. Tym sie bardzo martwie czy np jak sie przyznam do tego przed wario w ankiecie bo wiem ze sie taka wypelnia to czy moga być mi postawione jaies zarzuty czy cos. To ze palilem trawke to sie przyznalem bo o to pytali ale o to sie nie martwie bo nie bylo to wiecej niz 6 razy, jakoś tak tez juz dobrze nie pamietam ale w kazdym badz razie bylo to mało. Od kilku lat nie mialem z ziołem do czynienia i bardzo dobrze a od tamtych małych przekrętów tez nie mam juz nic na sumieniu. Zadnej grzywny ani nic nigdy za te oszustwa drobne nikt nie poszedl przeciez na Policje za 20 zł, takze o tym nikt nie wie tylko ja. Błąd młodości i tyle , przed samym sobą sie wstydze tegono kurcze jednak po studiach jestem mam odpowiedzialny zawod a tu taka głupota na sumieniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2019, 20:34
Post: #10
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
Słabo to widzę. Wypełniałeś już kwestionariusz i były tam pytania o przeszłość. Tam się nie przyznałeś, a komisja odnosi się do treści zawartej w Twojej teczce i tyle. Inaczej jest z wario, tam kłamstwa nie przejdą, a małych to małych, ale przestępstw to moim zdaniem nie przejdzie............
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2019, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019 22:00 przez bladziew.)
Post: #11
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(01-12-2019 20:34 )chomop1 napisał(a):  Słabo to widzę. Wypełniałeś już kwestionariusz i były tam pytania o przeszłość. Tam się nie przyznałeś, a komisja odnosi się do treści zawartej w Twojej teczce i tyle. Inaczej jest z wario, tam kłamstwa nie przejdą, a małych to małych, ale przestępstw to moim zdaniem nie przejdzie............

Ja słyszałem że są wybaczane małe grzeszki A z drugiej strony przestepstwo to jest od 500 zł A ja podałem ile to mogło być pieniędzy. I na wario nie zamierzam kłamać tylko faktycznie powiedzieć prawdę jak było żadnych przemytow i grubych rzeczy na koncie nie mam. To jest co najwyżej wykroczenie.

No i jeszcze ponawiam pytanie czy mogę teraz za to ponieść jakąś odpowiedzialność jeśli się tam przyznam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2019, 19:34
Post: #12
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(01-12-2019 21:12 )bladziew napisał(a):  
(01-12-2019 20:34 )chomop1 napisał(a):  Słabo to widzę. Wypełniałeś już kwestionariusz i były tam pytania o przeszłość. Tam się nie przyznałeś, a komisja odnosi się do treści zawartej w Twojej teczce i tyle. Inaczej jest z wario, tam kłamstwa nie przejdą, a małych to małych, ale przestępstw to moim zdaniem nie przejdzie............

Ja słyszałem że są wybaczane małe grzeszki A z drugiej strony przestepstwo to jest od 500 zł A ja podałem ile to mogło być pieniędzy. I na wario nie zamierzam kłamać tylko faktycznie powiedzieć prawdę jak było żadnych przemytow i grubych rzeczy na koncie nie mam. To jest co najwyżej wykroczenie.

No i jeszcze ponawiam pytanie czy mogę teraz za to ponieść jakąś odpowiedzialność jeśli się tam przyznam.

Słuchaj - mylisz się. Kradzież jest przestępstwem od 500 zł wartości mienia. Oszustwo zawsze jest przestępstwem - bez względu na kwotę, jeśli oszukałeś kilka razy na 20 zł popełniłeś kilka przestępstw. Przeczytaj sobie art. 286 kk. Na wario wyjdzie, że to zataiłeś, uwierz mi oni tam bardzo ostrożnie dobierają ludzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2019, 21:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2019 22:13 przez bladziew.)
Post: #13
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(02-12-2019 19:34 )Dobry napisał(a):  
(01-12-2019 21:12 )bladziew napisał(a):  
(01-12-2019 20:34 )chomop1 napisał(a):  Słabo to widzę. Wypełniałeś już kwestionariusz i były tam pytania o przeszłość. Tam się nie przyznałeś, a komisja odnosi się do treści zawartej w Twojej teczce i tyle. Inaczej jest z wario, tam kłamstwa nie przejdą, a małych to małych, ale przestępstw to moim zdaniem nie przejdzie............

Ja słyszałem że są wybaczane małe grzeszki A z drugiej strony przestepstwo to jest od 500 zł A ja podałem ile to mogło być pieniędzy. I na wario nie zamierzam kłamać tylko faktycznie powiedzieć prawdę jak było żadnych przemytow i grubych rzeczy na koncie nie mam. To jest co najwyżej wykroczenie.

No i jeszcze ponawiam pytanie czy mogę teraz za to ponieść jakąś odpowiedzialność jeśli się tam przyznam.

Słuchaj - mylisz się. Kradzież jest przestępstwem od 500 zł wartości mienia. Oszustwo zawsze jest przestępstwem - bez względu na kwotę, jeśli oszukałeś kilka razy na 20 zł popełniłeś kilka przestępstw. Przeczytaj sobie art. 286 kk. Na wario wyjdzie, że to zataiłeś, uwierz mi oni tam bardzo ostrożnie dobierają ludzi

No rozumiem ale w sumie no nic mi nie zaszkodzi jeśli spróbuje może jakoś akurat się uda, a jak to jest jak się tam przyznam do tego, mogę ponieść za to konsekwencje?

(02-12-2019 19:34 )Dobry napisał(a):  
(01-12-2019 21:12 )bladziew napisał(a):  
(01-12-2019 20:34 )chomop1 napisał(a):  Słabo to widzę. Wypełniałeś już kwestionariusz i były tam pytania o przeszłość. Tam się nie przyznałeś, a komisja odnosi się do treści zawartej w Twojej teczce i tyle. Inaczej jest z wario, tam kłamstwa nie przejdą, a małych to małych, ale przestępstw to moim zdaniem nie przejdzie............

Ja słyszałem że są wybaczane małe grzeszki A z drugiej strony przestepstwo to jest od 500 zł A ja podałem ile to mogło być pieniędzy. I na wario nie zamierzam kłamać tylko faktycznie powiedzieć prawdę jak było żadnych przemytow i grubych rzeczy na koncie nie mam. To jest co najwyżej wykroczenie.

No i jeszcze ponawiam pytanie czy mogę teraz za to ponieść jakąś odpowiedzialność jeśli się tam przyznam.

Słuchaj - mylisz się. Kradzież jest przestępstwem od 500 zł wartości mienia. Oszustwo zawsze jest przestępstwem - bez względu na kwotę, jeśli oszukałeś kilka razy na 20 zł popełniłeś kilka przestępstw. Przeczytaj sobie art. 286 kk. Na wario wyjdzie, że to zataiłeś, uwierz mi oni tam bardzo ostrożnie dobierają ludzi

No ale np założycielowi tematu Diablo napisałeś że powinno być dobrze A też ma na koncie oszustwo także no nie wiem jak mam to rozumieć że on pomimo oszustwa ale nie na pieniądze tylko na jakieś tam przedmioty z gry jest w lepszej sytuacji niż Ja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2019, 23:18
Post: #14
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
Problemem nie jest to, że oszukałeś tylko, że to zataiłeś. Na wariografie będą Cię szczegółowo weryfikować i jeśli wyjdzie, że kłamiesz to raczej na pewno Ci podziękują. Pamiętaj, że ostateczną decyzję zawsze podejmuje przełożony co do rekrutacji czyli komendant oddziału.

To czy oszukałeś w internecie na aukcji czy w grze komputerowej to nie ma znaczenia gdyż zawsze stanowi to czyn karalny - wystarczy, że odniosłeś korzyść majątkową wprowadzając inną osobę w błąd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2019, 23:24
Post: #15
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(02-12-2019 23:18 )Dobry napisał(a):  Problemem nie jest to, że oszukałeś tylko, że to zataiłeś. Na wariografie będą Cię szczegółowo weryfikować i jeśli wyjdzie, że kłamiesz to raczej na pewno Ci podziękują. Pamiętaj, że ostateczną decyzję zawsze podejmuje przełożony co do rekrutacji czyli komendant oddziału.

To czy oszukałeś w internecie na aukcji czy w grze komputerowej to nie ma znaczenia gdyż zawsze stanowi to czyn karalny - wystarczy, że odniosłeś korzyść majątkową wprowadzając inną osobę w błąd

Rozumiem ja i tak się do tego przyznam w rozmowie z psycholgiem przed wario bo tam wiem że takowa rozmowa jest i wypełnia się ankietę więc tam to wszystko powiem i postaram się jakoś wyjaśnić. Ja dopiero po rozmowę rekrutacyjnej jestem więc jezczve test psychologiczny do zaliczenia i rozmowa A potem warszawa, w sumie martwię się na zapas bo jezczcze nie wiem czy psychologa zdam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2019, 17:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2019 17:33 przez Diablo_94.)
Post: #16
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
No właśnie ale co w przypadku jeżeli oszukując odniosło się korzyść majątkowa czy to w postaci gotówki czy przedmiotów w grze które i tak można wymienić na mniejsza czy większa gotówkę, to czy po przyznaniu się jest szansa ze przy wyrażeniu skruchy przepuszczą dalej (wogole czy to trzeba dokładnie/ szczegółowo opisywać w kwestionariuszu czy ogólnikowo?) a w późniejszych etapach f-sz będzie dokładnie weryfikował co kandydat miał na myśli pisząc takie zdanie w danej rubryce ?

Wiadomo, nikt nie jest święty i każdy ma coś za uszami.
Co SG powiedziałaby np. na taki wybryk z przeszłości ze sprzedawało się np. podrobiony autograf na zdjęciu sławnej osoby np. muzyka, aktora i ludzie nieświadomi kupowali to myśląc iż jest to oryginał ?
Jest szansa ze po przyznaniu się to przejdzie jeżeli nie było się karanym ?
Młody człowiek jest czasami na tyle głupi i nieświadomy swoich czynów po porządnym rachunku sumienia i dojrzenia do pewnego wieku, później zastanawia się jakim kretynem trzeba było być ze coś takiego się robiło...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2019, 17:28
Post: #17
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
(04-12-2019 17:23 )Diablo_94 napisał(a):  No właśnie ale co w przypadku jeżeli oszukując odniosło się korzyść majątkowa czy to w postaci gotówki czy przedmiotów w grze które i tak można wymienić na mniejsza czy większa gotówkę, to czy po przyznaniu się jest szansa ze przy wyrażeniu skruchy przepuszczą dalej (wogole czy to trzeba dokładnie/ szczegółowo opisywać w kwestionariuszu czy ogólnikowo?) a w późniejszych etapach f-sz będzie dokładnie weryfikował co kandydat miał na myśli pisząc takie zdanie w danej rubryce ?

Wiadomo, nikt nie jest święty i każdy ma coś za uszami.
Co SG powiedziałaby np. na taki wybryk z przeszłości ze sprzedawało się np. podrobiony autograf na zdjęciu sławnej osoby np. muzyka, aktora i ludzie nieświadomi kupowali to myśląc iż jest to oryginał ?
Jest szansa ze po przyznaniu się to przejdzie jeżeli nie było się karanym ?
Młody człowiek jest czasami na tyle głupi i nieświadomy swoich czynów po porządnym rachunku sumienia i dojrzenia do pewnego wieku, później zastanawia się jakim kretynem trzeba było być ze coś takiego się robiło...

Słuchaj tutaj raczej Ci nikt na takie pytania nie odpowie tj. co SG powiedziałaby itp.
Każdy przypadek jest indywidualny i po wariografie to przełożony co do rekrutacji czyli komendant oddziału podejmuje decyzje czy chce Ciebie czy nie. Przede wszystkim najważniejsze jest czy popełniałeś jakieś przestępstwa kiedyś w przeszłości, miałeś kontakt z narkotykami lub środowiskiem przestępczym.
Pytania na wariograf są tajne, cieżko jest odpowiedzieć na Twoje pytania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2019, 19:18
Post: #18
RE: Nabór do SG a oszustwa/ przekręty
Wstępnie mogę ci powiedzieć że to jest uwzględnione od wagi czynu i na wario będą takie kwestie zawarte. Ogólnie są dwa wyjścia pierwsze po wario zaproszą cię na wyjaśnienie niektórych rzeczy, a w innym po prostu zakończą ci rekrutacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS