Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ślub funkcjonariusza SG
26-11-2019, 10:34
Post: #1
ślub funkcjonariusza SG
F-sze podpowiedzcie mi, coś na temat zwolnienia okolicznościowego na ślub funkcjonariusza.
wiem że zgodnie z rozporządzeniem MSWiA (...)
§ 8. 1. Funkcjonariuszowi przysługuje zwolnienie od zajęć służbowych w wymiarze:
1) 2 dni - w razie ślubu funkcjonariusza(...)

W jakiej formie ja to mogę odebrać jeśli ślub mam w sobotę to czy to muszę odebrać np. w piątek i sobotę, czy sobotę i niedzielę, czy sobotę i poniedziałek? Czy inaczej?
Jak to się ma względem tego przepisu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 11:43
Post: #2
RE: ślub funkcjonariusza SG
Dni bezposrednio zwiazane z wydarzeniem. Dogadaj sie z kierownikiem zeby ci sluzbe zaplanowal na piatek i poniedzialek i na te 2 dni napiszezz ZS..i bedziesz miec 4 dni wolnego ...jak masz kose to ci wpisze sob i niedz i na te dni bedziesz mogl wziąć ZS i na poprawinkach susza ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 11:45
Post: #3
RE: ślub funkcjonariusza SG
Swego czasu głośna była sprawa funkcjonariusza z PGR Okęcie. Chciał on odebrać ZZS ze względu na ślub... pół roku po zawarciu związku małżeńskiego. Argumentował to tym, że to mu się po prostu należy. Przełożeni odmówili. Stwierdzili, że co prawda przepis tego nie precyzuje to jednak ZZS ze względu na ślub (jak sama nazwa wskazuje) powinien mieć bezpośredni związek ze ślubem. Niekoniecznie ZZS trzeba odbierać dokładnie w dniu zawarcia związku ale można np tuż przed w celu przygotowania się do tej uroczystości. Albo tuż po w celu "dojścia do normalnego stanu umysłu".

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS