Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań.
26-11-2019, 23:24
Post: #1
Kilka pytań.
Witam serdecznie. Jak w temacie mam do was kilka pytań. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Uprzedzając przejrzałam całe forum ale znajdują się tam wątki głównie z poprzednich lat. Chciałabym się dowiedzieć od was jak jest aktualnie.
1. Czy w momencie gdy startuję do Nadwiślanki możliwe ośrodki szkolenia to tylko Kętrzyn i Koszalin? II etap zdawałam w Kętrzynie, ale z tego co słyszałam w styczniu ma się odbyć również w Lubaniu. I stąd moje pytanie czy istnieje możliwość, że na szkolenie zostanę skierowana tam, czy jednak Lubań całkowicie odpada? Szkolenie rusza najprawdopodobniej w lutym.
2. II etap zaliczyłam pozytywnie, dostałam telefon z informacją że w najbliższych dniach moje dokumenty zostaną wysłane do szpitala. Problem z tym, że nie mam pewności, że wyrobię się do 19 grudnia (ostatni pobór w tym roku) ze wszystkim badaniami. Rozumiem że w takiej sytuacji zostanę przeniesiona na luty? Czy będą z tego powodu jakieś konsekwencje? Jaki jest określony czas na wykonanie badań, komisji lekarskiej?
3. Z tego co się orientuję w tym roku prowadzony jest jeszcze jeden pobór,tak jak wcześniej wspomniałam 19 grudnia. Tutaj pojawia się pytania, gdybym się wyrobiła i dostała to,jak będzie to wyglądać w Nadwiślance? 19 będzie trzeba stawić się w Warszawie i tam spędzimy dwa tygodnie szkoleń, BHP oraz PPOŻ, pomijając przerwę świąteczną? Nocleg zapewni nam SG? Ślubowanie odbywa się w Warszawie, czy w ośrodku szkolenia.
Sporo tego wyszło, niemniej jednak bardzo bym prosiła o udzielenie wyczerpujących odpowiedzi. Będę dozgonnie wdzięczna. Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2019, 10:02
Post: #2
RE: Kilka pytań.
Ośrodek szkolenia wybierany jest, że tak powiem losowo. Dziś się dowiadujesz, że Kętrzyn, a jutro Koszalin. Nocleg na własną rękę, ślubowanie w oddziale
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2019, 20:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2019 20:25 przez JD_8.)
Post: #3
RE: Kilka pytań.
(26-11-2019 23:24 )Magda napisał(a):  Witam serdecznie. Jak w temacie mam do was kilka pytań. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Uprzedzając przejrzałam całe forum ale znajdują się tam wątki głównie z poprzednich lat. Chciałabym się dowiedzieć od was jak jest aktualnie.
1. Czy w momencie gdy startuję do Nadwiślanki możliwe ośrodki szkolenia to tylko Kętrzyn i Koszalin? II etap zdawałam w Kętrzynie, ale z tego co słyszałam w styczniu ma się odbyć również w Lubaniu. I stąd moje pytanie czy istnieje możliwość, że na szkolenie zostanę skierowana tam, czy jednak Lubań całkowicie odpada? Szkolenie rusza najprawdopodobniej w lutym.
2. II etap zaliczyłam pozytywnie, dostałam telefon z informacją że w najbliższych dniach moje dokumenty zostaną wysłane do szpitala. Problem z tym, że nie mam pewności, że wyrobię się do 19 grudnia (ostatni pobór w tym roku) ze wszystkim badaniami. Rozumiem że w takiej sytuacji zostanę przeniesiona na luty? Czy będą z tego powodu jakieś konsekwencje? Jaki jest określony czas na wykonanie badań, komisji lekarskiej?
3. Z tego co się orientuję w tym roku prowadzony jest jeszcze jeden pobór,tak jak wcześniej wspomniałam 19 grudnia. Tutaj pojawia się pytania, gdybym się wyrobiła i dostała to,jak będzie to wyglądać w Nadwiślance? 19 będzie trzeba stawić się w Warszawie i tam spędzimy dwa tygodnie szkoleń, BHP oraz PPOŻ, pomijając przerwę świąteczną? Nocleg zapewni nam SG? Ślubowanie odbywa się w Warszawie, czy w ośrodku szkolenia.
Sporo tego wyszło, niemniej jednak bardzo bym prosiła o udzielenie wyczerpujących odpowiedzi. Będę dozgonnie wdzięczna. Big Grin Big Grin

Jaki jest określony czas na wykonanie badań, komisji lekarskiej? - miesiąc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2019, 12:07
Post: #4
RE: Kilka pytań.
A nie spi sie w osrodku??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2019, 20:41
Post: #5
RE: Kilka pytań.
Śpi. Ale to na kursie dopiero
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 03:04
Post: #6
RE: Kilka pytań.
W ostatnich 2 poborach południe Polski trafiło do Lubania,więc wydaje mi się że będziesz w Kętrzynie. Co do 2 tygodni w oddziale to tak, musisz sama sobie zapewnić zakwaterowanie. Oddział za to nie zapłaci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS