Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka placowka
09-12-2019, 12:47
Post: #1
Jaka placowka
Witam. Chcialbym sie dowiedziec na jakim etapie rekrutacji dowiem sie do ktorej konkretnie placowki zostane przydzielony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2019, 17:31
Post: #2
RE: Jaka placowka
Na 100% parę dni przed zakończeniem szkolenia podoficerskiego. Wstępnie po przyjęciu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2019, 17:52
Post: #3
RE: Jaka placowka
Istnieje możliwość nie przyjęcia stanowiska w sytuacji kiedy placówka nie odpowiada?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2019, 18:24
Post: #4
RE: Jaka placowka
Ja wstępnie dowiedziałem się gdzie pójdę podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej. Warto o to pytać już wtedy. Komendant ostatecznie decyduje po przyjęciu. Zawsze można zrezygnować składając pisemną rezygnację. To formacja mundurowa, tutaj jest inaczej niż u prywaciarza, jeśli nie odpowiada Ci miejsce gdzie Cię przypiszą zawsze możesz starać się o przeniesienie pisząc podania uzasadniając je w konkretny sposób
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2019, 22:20
Post: #5
RE: Jaka placowka
(09-12-2019 17:52 )AlfonsBiernacki napisał(a):  Istnieje możliwość nie przyjęcia stanowiska w sytuacji kiedy placówka nie odpowiada?

Istnieje. Pismo do Komendanta o zwolnienie ze służby
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2019, 08:09
Post: #6
RE: Jaka placowka
(10-12-2019 22:20 )mk7547 napisał(a):  
(09-12-2019 17:52 )AlfonsBiernacki napisał(a):  Istnieje możliwość nie przyjęcia stanowiska w sytuacji kiedy placówka nie odpowiada?

Istnieje. Pismo do Komendanta o zwolnienie ze służby

Czasy się zmieniły. 15 lat temu chętnych do służby było mnóstwo. Pamiętam czasy jak opowiadano, że "to nie Straż Graniczna starała się o ciebie, ale ty o przyjęcie do Straży". A teraz? Plakaty, bannery, zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne, wstąp do Watahy, zostań Rebrowem Wink
Wcale bym się nie zdziwił, jeżeli za jakiś czas będzie można wybrać sobie Placówkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2019, 10:48
Post: #7
RE: Jaka placowka
W Policji wybierasz gdzie chcesz sluzyc, wojsko rowniez. Sluzba sluzbą ale jest rynek pracownika i pracodawca sie dopasowuje. Tak wiem ze specyfika sluzby, ale chyba wiekszosc przyzna mi racje ze lepiej sie sluzy tam gdzie chcesz a nie tam gdzie cie przydziela prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2019, 13:37
Post: #8
RE: Jaka placowka
Co nie zmienia faktu że przenosiny są praktycznie tylko jeżeli pasuje to kadrom (czyli tam gdzie nie ma ludzi). 10 lat w SG i sporo młodych się zwolniło i jest w innych służbach lub cywilu, spora część właśnie przez dojazdy po 100-120km w jedną stronę gdzie mają placówki po 20-40 km od domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2019, 14:07
Post: #9
RE: Jaka placowka
Ja dowiedziałem się w pierwszy dzień podczas szkolenia bhp, ppoż. W ten dzień podpisujesz rozkaz z miejscem przydzielenia do służby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2019, 14:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2019 14:53 przez keyser soze.)
Post: #10
RE: Jaka placowka
W teorii.
Pierwszą placówkę miałem przydzieloną w dniu przyjęcia.
Po dwóch miesiącach (czyli jeszcze w trakcie szkolenia) zmieniono mi na inną (znacznie dalszą).
A dzień przed końcem kursu zmieniono mi na najgorszą w moim oddziale - daleko i stalownia.

Także tego.... Do końca kursu nie możesz być pewny gdzie trafisz.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2019, 18:08
Post: #11
RE: Jaka placowka
(11-12-2019 08:09 )euro napisał(a):  ....Wcale bym się nie zdziwił, jeżeli za jakiś czas będzie można wybrać sobie Placówkę.
Tia, popytaj ilu próbowało się przenieść w wmosg aż skończyli w np w monie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS