Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broda, a mundur ?
23-12-2019, 23:55
Post: #1
Thumbs Up Broda, a mundur ?
:DWitam Serdecznie,

Takie pytanie organizacyjne czy w SG. Można nosić brodę czy trzeba mieć specjalne orzeczenie od dermatologa ?

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2019, 11:30
Post: #2
RE: Broda, a mundur ?
wymagana jest zgoda komendanta oddziału , na co , po co ,dlaczego , wskazania np. lekarza itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2019, 17:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2019 17:05 przez Jajko_pawiana.)
Post: #3
RE: Broda, a mundur ?
Orzeczenie od dermatologa jest najprostszym wyjściem z takiej sytuacji i po dostarczeniu zaświadczenia, nikt nie będzie zadawał zbędnych pytań. Niestety w Polsce (w polskich służbach mundurowych) wciąż jest "jak w lesie" i jeżeli gdzieś nie ma problemu, to trzeba go sobie sztucznie stworzyć. W Policji na przykład - z uwagi na brak chętnych do służby i "luźny" stosunek świeżo przyjętych osób do samej pracy - nastąpiła delikatna odwilż.

Posiadam tatuaż, tzw. "rękaw" i, na przykład, jeszcze trzy lata temu, gdy chciałem nałożyć latem koszulę z krótkim rękawem, to mój naczelnik kazał mi ten tatuaż zakrywać lub nosić koszule z długimi rękawami. Powoływano się na "etykę" w służbie ... radziłem sobie w tym ucinając jeden z rękawków bielizny termoaktywnej i nakładając go na przedramię. Abstrahując ... jakby widok spasionego i spoconego ulańca w stopniu majora, który ledwo wchodzi po schodach był bardziej "etyczny" ... w każdym razie te głupie dyrektywy umarły śmiercią naturalną i tatuaże, które posiadam, wręcz pomagają mi w mojej pracy i w kontakcie z młodymi osobami Smile

Pozdro

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2019, 18:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2019 18:13 przez uznamczyk.)
Post: #4
RE: Broda, a mundur ?
ja jak wielu innych kolegow z Placówki nosimy zarost bez uzyskiwania zgód...od kiedy KG Tracz sam sobie wydał zgode na noszenie brody w nadprzyrodzony sposob zostali nia objeci wszyscy chętni ....bo nakim sie wzorowac jak nie na KG Wink Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2019, 18:32
Post: #5
RE: Broda, a mundur ?
Ale formalnie jak jakiś beton zechce to się przyczepi.
Regulamin nr5 dokładnie reguluje kwestię wąsów i zarostu.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS