Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie dotyczące rekrutacji
28-12-2019, 12:11
Post: #1
Pytanie dotyczące rekrutacji
Chciałem najpierw tutaj zapytać, ewentualnie potem przedzwonić do kadr

Chodzi o to, że rozmowa kwalifikacyjna była, testy psychologiczne były. Pani psycholog w Gdańsku bardzo fajna, wszystko szło dosyć szybko (poza tymi testami na IQ w sensie dopasuj 1 obrazek do pozostałych 4 te były męczące).

Wszystko zdawało się OK, tylko podejść do pań w budynku obok i potwierdzić, że wszystko jest.

Po 4 miesiącach powiedzieli, że nie są mną zainteresowani (odstąpienie od postępowania kwalifikacyjnego). Czyli zdaję się, że odpadłem już na psychologu

Więc pytanie brzmi:
CZy to juz jest tak zwany "game over" życie toczy się dalej, powodzenia, czy jest sens składać papiery jeszcze raz?

Pytam, bo czytałem na innych forach, że można składać podejść jeszcze raz, nie przejmować się. A akurat na pracy mi w SG zależy, jest nabór i ponoć jest zapotrzebowanie, więc chciałem najpierw tutaj zapytać.

Z góry dzięki za odpowiedź Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2019, 12:32
Post: #2
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
Ciężko powiedzieć proces rekrutacji jest dość, że to tak nazwę nie konwencjonalny. Jednych odrzucają odrazu innych tylko przepychają ciężko stwierdzić. Zawsze warto próbować ???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2019, 17:39
Post: #3
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
(28-12-2019 12:11 )TaZQ88 napisał(a):  Chciałem najpierw tutaj zapytać, ewentualnie potem przedzwonić do kadr
...

Jeżeli odpadłeś na psychologu, to wynik badania ważny jest rok i przez ten okres nie możesz ponownie podchodzić do rekrutacji. Po tym okresie możesz ponownie składać dokumenty, a czy przejdziesz psychologa, trudno powiedzieć. Jeżeli dyskwalifikowało cię coś z czego "można wyrosnąć", bądź zmienić i tak się stanie to powinno być ok. Niektóre osoby zaliczają psychologa w 4 podejściu. Dzwoniąc do kadr nie uzyskasz informacji co spowodowało, że nie przeszyłeś pozytywnie badania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2019, 23:40
Post: #4
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
(28-12-2019 17:39 )chomop1 napisał(a):  
(28-12-2019 12:11 )TaZQ88 napisał(a):  Chciałem najpierw tutaj zapytać, ewentualnie potem przedzwonić do kadr
...

Jeżeli odpadłeś na psychologu, to wynik badania ważny jest rok i przez ten okres nie możesz ponownie podchodzić do rekrutacji. Po tym okresie możesz ponownie składać dokumenty, a czy przejdziesz psychologa, trudno powiedzieć. Jeżeli dyskwalifikowało cię coś z czego "można wyrosnąć", bądź zmienić i tak się stanie to powinno być ok. Niektóre osoby zaliczają psychologa w 4 podejściu. Dzwoniąc do kadr nie uzyskasz informacji co spowodowało, że nie przeszyłeś pozytywnie badania.

Wielkie dzięki za odpowiedź, zwłaszcza ta część mówiąca o tym, że rok jest ważny wynik i dzwonienie do kadr nie ma większego sensu, bardzo przydatne. Czyli trzeba się puki co skupić na czymś innym.

Chociaż podejrzewam, że nie tyle aspekt psychologiczny mógł byc problemem co raczej już wiek (ale of course tego wprost nie powiedząDodgy). Już 32 lata na karku i z tego już raczej nie "wyrosnę" Tongue a teoretycznie przyjmuja tylko do 35,36.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2019, 06:35
Post: #5
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
Wiem nie ma nic do tego bo nie teoretycznie a rzeczywiście przyjmują do 35/36 roku życiaWink. Spróbuj za rok jeszcze raz może się uda wiesz już z czym to się jeWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2020, 19:40
Post: #6
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
(31-12-2019 06:35 )anulaaaaa87 napisał(a):  Wiem nie ma nic do tego bo nie teoretycznie a rzeczywiście przyjmują do 35/36 roku życiaWink. Spróbuj za rok jeszcze raz może się uda wiesz już z czym to się jeWink

Mam tylko nadzieję, że nie to nie będzie taka seria typu

2 podejście psycholog : Fail
3 podejście psycholog : Fail
4 podejście psycholog : OK
1 podejście wariograf : Fail ( bo nerwy )
2 podejście wariograf : Fail ( bo cośtam)
3 podejście wariograf : OK
egzamin pisemny : język : OK
egzamin wiedza ogólna :ok
Fizyczny : ok
rozmowa kwalifikacyjna : Fail Big Grin

itd.itd. Może się okazać, że przez długość procesu rekrutacji (ironia insert here Sleepy ) mogę się okazać, że faktycznie będę za stary Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2020, 22:56
Post: #7
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
(30-12-2019 23:40 )TaZQ88 napisał(a):  ...Chociaż podejrzewam, że nie tyle aspekt psychologiczny mógł byc problemem co raczej już wiek (ale of course tego wprost nie powiedząDodgy). Już 32 lata na karku i z tego już raczej nie "wyrosnę" Tongue a teoretycznie przyjmują tylko do 35,36.
Nie sądzę żeby chodziło o wiek. Między 32 a 35 jest na tyle duża różnica, że bez problemu proces kwalifikacyjny by się zakończył. Psycholog też nie ocenia Ciebie tylko na podstawie wieku, chociaż z pewnie ma to wpływ na całościową ocenę. Nie doszukuj się tu złej woli w ocenie psychologa, SG to "firma" w której pracują osoby o określonym profilu psychologicznym, co nie znaczy, że idealnym. Może być tak, że jesteś za...stym gościem, ale twój profil pasuje do nauczyciela, leśniczego, bibliotekarza albo prezesa dużej firmy....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2020, 13:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2020 17:51 przez SzaraOla.)
Post: #8
RE: Pytanie dotyczące rekrutacji
(05-01-2020 22:56 )chomop1 napisał(a):  
(30-12-2019 23:40 )TaZQ88 napisał(a):  ...Chociaż podejrzewam, że nie tyle aspekt psychologiczny mógł byc problemem co raczej już wiek (ale of course tego wprost nie powiedząDodgy). Już 32 lata na karku i z tego już raczej nie "wyrosnę" Tongue a teoretycznie przyjmują tylko do 35,36.
Nie sądzę żeby chodziło o wiek. Między 32 a 35 jest na tyle duża różnica, że bez problemu proces kwalifikacyjny by się zakończył. Psycholog też nie ocenia Ciebie tylko na podstawie wieku, chociaż z pewnie ma to wpływ na całościową ocenę. Nie doszukuj się tu złej woli w ocenie psychologa, SG to "firma" w której pracują osoby o określonym profilu psychologicznym, co nie znaczy, że idealnym. Może być tak, że jesteś za...stym gościem, ale twój profil pasuje do nauczyciela, leśniczego, bibliotekarza albo prezesa dużej firmy....
Gdyby był określony profil psychologiczny, to po pierwszym nie zdanym psychologu nie można by było podchodzić po raz 2,3...a tak wychodzi na to że ktoś po tym jak odpowiadał "po swojemu " za pierwszym razem i nie zdał "przybiera drugą twarz " na kolejne badanie i zdaję bo wie już jak i co należy mówić..itd...wszak skoro ma się charakter nauczyciela na pierwszym badaniu psych.to raczej się to nie zmienia....a są osoby które po kilka razy podchodzą i dopiero zdają...więc to raczej od czegoś innego zależy....Może się mylę? Ale tak mi się wydaje na "chłopski rozum"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS