Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psychotesty BIOSG
23-01-2020, 13:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2020 14:00 przez Urteusz.)
Post: #1
Psychotesty BIOSG
Cześć, miałem dzisiaj psychotesty w Przemyślu. W 3 osoby razem pisaliśmy testy (książeczka test obrazkowy + plus inne papiery z pytaniami np. o zapach kwiatków, kwestionariusz osobowy, dokończ zdanie mając 1 słowo na początku podane, zaznacz od 1 do 5 czy się zgadzasz z danym zdaniem). Dwie pozostałe osoby oprócz ww. testów i rozmowy z Panią Psycholog dostały dodatkowy test do uzupełnienia. U mnie skończyło się jedynie na testach wspólnych i rozmowie z P. Psycholog.

Wątpliwość jest następująca czy brak tego dodatkowego testu coś oznacza?

Dzięki za pomoc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2020, 13:26
Post: #2
RE: Psychotesty BIOSG
Ja miałem psychotesty z jedną osobą i ani ja ani ona nie mieliśmy żadnych dodatkowych testów po rozmowie, wyniki były pozytywne. Ale to MOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2020, 13:29
Post: #3
RE: Psychotesty BIOSG
Poprawka: Nie wiem czym były te dodatkowe testy. Więc ciężko mi stwierdzić, czy były one dodatkowe czy zaliczają się do kategorii podstawowych. (Dodatkowe tylko i wyłącznie dlatego bo ich nie miałem).


Dzięki wielkie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2020, 23:14
Post: #4
RE: Psychotesty BIOSG
Cześć! Mam pytanie. Miałem psychologa 6.02.2020 i psycholog po rozmowie od razu skierował mnie do działu rekrutacji żeby dali mi ankietę ABO i wstępnie umówić się na wario. Miał ktoś tak samo? Z tego co czytam to raczej się takie sytuacje nie zdarzają? ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 08:24
Post: #5
RE: Psychotesty BIOSG
Hej 28.01 zaliczyłam psychologa na drugi dzień dostałam telefon o tym że mam złożyć ankiete i że około 3 miesiące trzeba czekać na poligraf , złożyłam abo i czekam na tel . SAVEEY możesz napisać czy masz już termin na poligraf? A jeśli chodzi o dodatkowy test to ja dostałam po rozmowie z psychologiem jeszcze jeden do wypełnienia i jestem dalej . Kolega też dostał dodatkowy test i nie przeszedł nie ma reguły . Myśle że chodzi tu o to czy pisałeś prawdę w wcześniejszych i ten dodatkowy ma to zweryfikować .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 10:34
Post: #6
RE: Psychotesty BIOSG
A ja czekam i czekam 2 tygodnie na wyniki ... to normalne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 11:03
Post: #7
RE: Psychotesty BIOSG
Coś wam to szybko idzie ja na sam wynik badania psychologicznego czekałem dwa tygodnie ponad a psychologa miałem początkiem stycznia planowany termin wariografu to kwiecień
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 11:22
Post: #8
RE: Psychotesty BIOSG
Dzwonić się zapytać tam do kadr czy jeszcze cierpliwie czekać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 12:21
Post: #9
RE: Psychotesty BIOSG
Czy po tym wario w kwietniu jest szansa żeby zdążyć na 2 etap w maju?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 19:45
Post: #10
RE: Psychotesty BIOSG
Szczuru21 zadzwon na tel do rekrutacji tam ci powiedzą jaki wynik
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 22:10
Post: #11
RE: Psychotesty BIOSG
(13-02-2020 08:24 )Nikona napisał(a):  SAVEEY możesz napisać czy masz już termin na poligraf?

Nie nic nie mam. Nawet żadnego telefonu do dziś nie dostałem z oficjalnym potwierdzeniem że wszystko jest ok. Mi też mówili że w okolicach kwietnia wario. No i mi jeszcze powiedzieli że celują mnie w nabór w czerwcu wiec myślę że jest szansa na majowy 2 etap.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2020, 10:29
Post: #12
RE: Psychotesty BIOSG
(13-02-2020 22:10 )Saveey napisał(a):  
(13-02-2020 08:24 )Nikona napisał(a):  SAVEEY możesz napisać czy masz już termin na poligraf?

Nie nic nie mam. Nawet żadnego telefonu do dziś nie dostałem z oficjalnym potwierdzeniem że wszystko jest ok. Mi też mówili że w okolicach kwietnia wario. No i mi jeszcze powiedzieli że celują mnie w nabór w czerwcu wiec myślę że jest szansa na majowy 2 etap.

Dzwoniłam na rekrutacje żeby się upewnić czy wszystko ok mam cierpliwie czekać mniej więcej na maj będzie termin Miła Pani w rekrutacji powiedziała że jest nas dużo a terminów mało i dlatego sie zrobił taki czas oczekiwania .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2020, 10:30
Post: #13
RE: Psychotesty BIOSG
A ja dalej nie mam info od psychologa a jutro już mija 3 tygodnie. Jak żyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2020, 06:40
Post: #14
RE: Psychotesty BIOSG
I lipa ... wynik negatywny. Szkoda bo to już był dla mnie ostatni dzwonek. W sierpniu kończę 35 lat. Powodzenia dla wszystkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS