Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w projekcie
23-01-2020, 18:38
Post: #1
Pomoc w projekcie
Witam, robię projekt do szkoły na temat zagrożeń funkcjonariuszy straży granicznej. Chciałbym się dowiedzieć z jakimi zagrożeniami zmagają się funkcjonariusze SG z doswiadczenia czy tez zrodla. z góry dziekuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2020, 20:55
Post: #2
RE: Pomoc w projekcie
(23-01-2020 18:38 )smyq napisał(a):  Witam, robię projekt do szkoły na temat zagrożeń funkcjonariuszy straży granicznej.

Bez naszej pomocy łatwo zrobisz pierwszy krok: Ustal, jak się pisze nazwy własne formacji.

Po drugie - projekt do szkoły?

Podaj swoje imię i nazwisko, nazwę szkoły, miasto.

No chyba, że ten "projekt" jest TAJNY.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2020, 15:45
Post: #3
RE: Pomoc w projekcie
Damian Ścibak uczeń ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH Nr 5
im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie,
Projekt nie jest tajny, chciałem się dowiedzieć tylko na podstawie doświadczeń jakie ryzyko zawodowe ponosza funkcjonariusze. Taki temat dostałem ponieważ jestem na kierunku SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2020, 19:36
Post: #4
RE: Pomoc w projekcie
(24-01-2020 15:45 )smyq napisał(a):  Damian Ścibak uczeń ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH Nr 5
im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie,
Projekt nie jest tajny, chciałem się dowiedzieć tylko na podstawie doświadczeń jakie ryzyko zawodowe ponosza funkcjonariusze. Taki temat dostałem ponieważ jestem na kierunku SG.

Drogi Damianie (jeśli jesteś faktycznie tym za kogo się podajesz) - kwestia ryzyka zawodowego funkcjonariuszy, zagrożenia w służbie to nie są może informacje niejawne, ale na pewno "do użytku służbowego". Jeżeli więc nie chodzi Ci o takie oczywistości jak to, że można zostać fizycznie zaatakowanym w czasie służby czy zachorować w związku z kontaktem z podróżnymi albo warunkami atmosferycznymi, tylko potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji to ich nie dostaniesz. Lepiej powiedz od razu swoim nauczycielom, że to zadanie jest mocno "nie na miejscu" i żeby się zastanowili nad swoimi pomysłami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS