Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CORONAWIRUS
27-04-2020, 09:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2020 09:59 przez Vexel.)
RE: CORONAWIRUS
(23-04-2020 15:31 )PlanetaX napisał(a):  Padłem ze śmiechu jak zobaczyłem, że nasz ponadczasowy magazyn mundurowy pt. SEZAM przestaje wysyłać kurierem mundury ze względu na zagrożenie virusem. Już hrabiostwu z Koszalina kompletnie poprzewracało się w głowach. Nie wiem gdzie tu ktoś jakieś powiązanie pomiędzy wysyłką a koronovirusem znalazłBig Grin Cała Polska żyje obecnie w oparciu o system wysyłkowy, firmy kurierskie biją rekordy utargów a u nas ogłoszono niebezpieczeństwo. Po co pracować jak można nic nie robić a wszystko okrasić bardzo modnym hasłem "Virus". Ludzie potrzebują mundurów (w sumie też ich tam nie ma bo akurat nic nie było z tego co chciałem zamówić i pani kazała mi do KGSG dzwonić z pretensjami) ale niech czekają bo w magazynie ogłoszono akcję przestój virusowy. Jakby to całe hrabiostwo wysłali na zachodnią rubież i pogonili nocą po zielonej granicy albo kazali stać na autostradzie to obstawię, że sam magazyn w trybie pilnym pracowałby jak za dawnych lat (wznowiono by wysyłkę kurierem). Inni f-sze na co dzień faktycznie narażają tyłki w walce z virusem mając styczność z tysiącami podróżnych a tu w ciepełku można sobie w najlepsze nic nie robić i jeszcze całą pensję bez żadnego stresu przytulićBig GrinBig GrinBig Grin Teraz PolskaBig GrinBig GrinBig Grin

Pozdrawiam ambitną ekipę tegoż jakże zacnego "antyvirusowego" magazynuSmile

Budzetowka to trzeba sie obijac. Sortmund ogarnia kilka osob i maja wszystko dla kilku formacji.U nas nawet pagonaw w tym sezamie nie ma a ogarnia to tlum logistykow. Tylko odbior osobisty. To mam z Katowic jechac aby sie dowiedziec ze nic nie maja na stanieAngry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2020, 06:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2020 06:57 przez nettai.)
https://poranny.pl/koronawirus-w-podlask...1-15012370
Na dzień dzisiejszy tendencja wzrostowa.
23-06-2020, 18:12
SG i PSP też chcą nagród za prowadzenie działań w trakcie pandemii:

https://www.infosecurity24.pl/sg-i-psp-t...e-pandemii

Stare zasady mundurowe rzeczą jedynie słuszną prawdę ..czy się naraża czy w domu się leży 5 tysięcy się należySmile Teraz ci co najmniej się narażali zostaną bohaterami walki o zdrowie wasze i naszeWink
05-07-2020, 19:08
Nagrody
https://nszzfsg.pl/nagrody-dla-funkcjona...-covid-19/
19-07-2020, 21:49
I co z tymi nagrodami? Ktoś dostał.Bo u nas cisza.
21-07-2020, 10:36
Tak po 1000,00 PLN Brutto czyli 830,00 zł na rękę.
22-07-2020, 10:56
U nas też dawali po 1000 brutto dla osób, które były na delegacjach z COVID (chyba dostały wszystkie). Data przelewu na konto bodajże 15 lipca.
22-07-2020, 16:17
Ok dzięki za informacje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS