Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CORONAWIRUS
27-04-2020, 09:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2020 09:59 przez Vexel.)
Post: #61
RE: CORONAWIRUS
(23-04-2020 15:31 )PlanetaX napisał(a):  Padłem ze śmiechu jak zobaczyłem, że nasz ponadczasowy magazyn mundurowy pt. SEZAM przestaje wysyłać kurierem mundury ze względu na zagrożenie virusem. Już hrabiostwu z Koszalina kompletnie poprzewracało się w głowach. Nie wiem gdzie tu ktoś jakieś powiązanie pomiędzy wysyłką a koronovirusem znalazłBig Grin Cała Polska żyje obecnie w oparciu o system wysyłkowy, firmy kurierskie biją rekordy utargów a u nas ogłoszono niebezpieczeństwo. Po co pracować jak można nic nie robić a wszystko okrasić bardzo modnym hasłem "Virus". Ludzie potrzebują mundurów (w sumie też ich tam nie ma bo akurat nic nie było z tego co chciałem zamówić i pani kazała mi do KGSG dzwonić z pretensjami) ale niech czekają bo w magazynie ogłoszono akcję przestój virusowy. Jakby to całe hrabiostwo wysłali na zachodnią rubież i pogonili nocą po zielonej granicy albo kazali stać na autostradzie to obstawię, że sam magazyn w trybie pilnym pracowałby jak za dawnych lat (wznowiono by wysyłkę kurierem). Inni f-sze na co dzień faktycznie narażają tyłki w walce z virusem mając styczność z tysiącami podróżnych a tu w ciepełku można sobie w najlepsze nic nie robić i jeszcze całą pensję bez żadnego stresu przytulićBig GrinBig GrinBig Grin Teraz PolskaBig GrinBig GrinBig Grin

Pozdrawiam ambitną ekipę tegoż jakże zacnego "antyvirusowego" magazynuSmile

Budzetowka to trzeba sie obijac. Sortmund ogarnia kilka osob i maja wszystko dla kilku formacji.U nas nawet pagonaw w tym sezamie nie ma a ogarnia to tlum logistykow. Tylko odbior osobisty. To mam z Katowic jechac aby sie dowiedziec ze nic nie maja na stanieAngry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2020, 06:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2020 06:57 przez nettai.)
Post: #62
RE: CORONAWIRUS
https://poranny.pl/koronawirus-w-podlask...1-15012370
Na dzień dzisiejszy tendencja wzrostowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 18:12
Post: #63
RE: CORONAWIRUS
SG i PSP też chcą nagród za prowadzenie działań w trakcie pandemii:

https://www.infosecurity24.pl/sg-i-psp-t...e-pandemii

Stare zasady mundurowe rzeczą jedynie słuszną prawdę ..czy się naraża czy w domu się leży 5 tysięcy się należySmile Teraz ci co najmniej się narażali zostaną bohaterami walki o zdrowie wasze i naszeWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2020, 19:08
Post: #64
RE: CORONAWIRUS
Nagrody
https://nszzfsg.pl/nagrody-dla-funkcjona...-covid-19/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2020, 21:49
Post: #65
RE: CORONAWIRUS
I co z tymi nagrodami? Ktoś dostał.Bo u nas cisza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2020, 10:36
Post: #66
RE: CORONAWIRUS
Tak po 1000,00 PLN Brutto czyli 830,00 zł na rękę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2020, 10:56
Post: #67
RE: CORONAWIRUS
U nas też dawali po 1000 brutto dla osób, które były na delegacjach z COVID (chyba dostały wszystkie). Data przelewu na konto bodajże 15 lipca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2020, 16:17
Post: #68
RE: CORONAWIRUS
Ok dzięki za informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2020, 19:22
Post: #69
RE: CORONAWIRUS
Koniec czekania. Przepisy przywracające pełnopłatne L-4 dla mundurowych opublikowane

https://www.infosecurity24.pl/koniec-cze...ublikowane

W sumie trochę to skomplikowane ale niby osoby Covidowe po 5 września też mają mieć wyrównane do 100%. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Tak się składa, że sam obecnie przebywam na oficjalnej izolacji domowej po pozytywnym wyniku testu na COVID. Generalnie styczności z COVID nie polecam (3 tydz. się z tym męczę i końca nie widać).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2020, 10:10
Post: #70
RE: CORONAWIRUS
Ale 100% tylko, gdy zostaliśmy zarażeni/mieliśmy kontakt w pracy.
Ciekawe jak to będzie w praktyce.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2020, 10:53
Post: #71
RE: CORONAWIRUS
Ciekawe jak to udowodnisz, że zaraziłeś się w pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2020, 11:44
Post: #72
RE: CORONAWIRUS
Na 99,9% jestem pewien, że tego trypla złapałem w pracy (lotnisko) a jak to udowadnianie będzie wyglądało w praktyce opiszę jak już wrócę do pracy. Sam jestem ciekawy czy ta ustawa to tylko marketingowa ściema czy faktycznie to funkcjonuje?!W przypadku wirusów nigdy niczego nie da się udowodnić w 100%. Nawet lekarz na co dzień pracujący z COVID-em może zarazić się w sklepie spożywczym już po pracy. Kwestia domniemania...

Póki co jednak chciałbym zakończyć swoją "przygodę" z COVID-em.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2020, 04:38
Post: #73
RE: CORONAWIRUS
Zdrówka życzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2020, 17:47
Post: #74
RE: CORONAWIRUS
Zastępca dowódcy oddziału prewencji Komendy Stołecznej Policji, zmarł po zakażeniu koronawirusem. Mężczyzna nie miał stwierdzonych chorób towarzyszących. Miał 50 lat.

https://www.onet.pl/informacje/onetwarsz...f,79cfc278
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 13:03
Post: #75
RE: CORONAWIRUS
Mój mąż akurat nie jest z SG (ja tak) dosyć intensywnie przechodził covid19. Stąd pytanie do osób z formacji, które już z tego wyszły czy mieliście jakieś dodatkowe skutki uboczne bądź powikłania i czy one z czasem ustępowały? Mąż ma problemy ze snem, nieprawidłowe markery wątrobowe, kilka nieprawidłowych wartości w badaniu krwi i moczu. Wcześniej wszystko było ok w porównaniu do badania sprzed covid19. Niedługo minie miesiąc a poprawy nie widać. Zaczęłam poważnie się martwić. Ciężko gdziekolwiek w necie znaleźć racjonalne opinie a od lekarzy też niczego dowiedzieć się nie można.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 20:24
Post: #76
RE: CORONAWIRUS
Szczepienia na COVID-19. MON wysłało pismo do żołnierzy. W skrócie: szczepisz się albo zapomnij o karierze

https://www.money.pl/gospodarka/szczepie...7632a.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2021, 15:58
Post: #77
RE: CORONAWIRUS
Kilka osób na PW pytało mnie czy się szczepić. Osobiście jestem przeciwnikiem szczepionek i jak mam wybór to się nie szczepię (przynajamniej do tej pory to się sprawdzało). Jednak z perspektywy czasu odczuwając już na sobie skutki tego "cuda" nowoczesnej biotechnologii zdecydowanie wybrałbym opcję szczepienia. Jeśli szczepionka szkodzi to na bank robi ona mniejsze spustoszenie w organizmie niż może to zrobić virus. I nie wierzcie w opcję, że jesteście nie do zajechania. Też w to wierzyłem...

Proponuję obiektywnie ocenić sobie nasz stan zdrowia, warunki służby, miejsce służby, ilość osób z którymi mamy kontakt i zbudować jakąś tam potencjalną wizualizację naszego zagrożenia tą infekcją (poza służbą oczywiście też). Dopiero wówczas podjąć decyzję. Zdrowie w hierarchii potrzeb jest zawsze na pierwszym miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS