Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjęcie do służby - dwa tygodnie w oddziale?
18-09-2023, 15:05
Post: #1
Przyjęcie do służby - dwa tygodnie w oddziale?
Cześć,

2.10.2023 r. jest przyjęcie do służby. Mamy tam być do 13.10.2023 r. (Szkolenia, bhp, praca biurowa, pobranie mundurów itp.).

Pani z kadr dzwoniła, że musimy na własny koszt załatwić noclegi (dwa tygodnie), ponieważ nie ma miejsc w internacie.

Teraz moje pytanie: czy przysługuje jakiś zwrot kosztów za nocleg, czy SG nie ma obowiązku zwrócenia kosztów za noclegi? Ponad dwa tygodnie w Gdańsku na własny koszt to około 2500 zł za wynajem czegokolwiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2023, 21:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2023 21:15 przez jaxteller.)
Post: #2
RE: Przyjęcie do służby - dwa tygodnie w oddziale?
Ja niestety muszę czekać do 25.09 aż taka starsza Pani Doktor (z tego co pamiętam w rudych włosach) wróci z urlopu. Na dodatek jest ona chyba tylko na zastępstwie, a za cholerę nie chce mnie puścić.
Nie wiem jak to wszystko pogodzę ze zwolnieniem z pracy i wcieleniem do SG...
Bóg też wie czy powinienem się jeszcze tym martwić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2023, 22:22
Post: #3
RE: Przyjęcie do służby - dwa tygodnie w oddziale?
(18-09-2023 21:14 )jaxteller napisał(a):  Ja niestety muszę czekać do 25.09 aż taka starsza Pani Doktor (z tego co pamiętam w rudych włosach) wróci z urlopu. Na dodatek jest ona chyba tylko na zastępstwie, a za cholerę nie chce mnie puścić.
Nie wiem jak to wszystko pogodzę ze zwolnieniem z pracy i wcieleniem do SG...
Bóg też wie czy powinienem się jeszcze tym martwić.
Nie, Ty już nie musisz się tym martwić. Bóg już to wiedział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2023, 05:44
Post: #4
RE: Przyjęcie do służby - dwa tygodnie w oddziale?
(18-09-2023 22:22 )Nemo napisał(a):  
(18-09-2023 21:14 )jaxteller napisał(a):  Ja niestety muszę czekać do 25.09 aż taka starsza Pani Doktor (z tego co pamiętam w rudych włosach) wróci z urlopu. Na dodatek jest ona chyba tylko na zastępstwie, a za cholerę nie chce mnie puścić.
Nie wiem jak to wszystko pogodzę ze zwolnieniem z pracy i wcieleniem do SG...
Bóg też wie czy powinienem się jeszcze tym martwić.
Nie, Ty już nie musisz się tym martwić. Bóg już to wiedział.
Niepotrzebny taki uszczypliwiec Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2023, 20:05
Post: #5
RE: Przyjęcie do służby - dwa tygodnie w oddziale?
(18-09-2023 15:05 )MOSG997 napisał(a):  Cześć,

2.10.2023 r. jest przyjęcie do służby. Mamy tam być do 13.10.2023 r. (Szkolenia, bhp, praca biurowa, pobranie mundurów itp.).

Pani z kadr dzwoniła, że musimy na własny koszt załatwić noclegi (dwa tygodnie), ponieważ nie ma miejsc w internacie.

Teraz moje pytanie: czy przysługuje jakiś zwrot kosztów za nocleg, czy SG nie ma obowiązku zwrócenia kosztów za noclegi? Ponad dwa tygodnie w Gdańsku na własny koszt to około 2500 zł za wynajem czegokolwiek.

Nic nie przysługuje, przyjąłeś się do służby/pracy. Służysz/ pracujesz przez 2 tygodnie od 7:30 do 15:30, a później zaczynasz kurs, na którym już będziesz miał zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS