Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kwestia wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
16-11-2020, 11:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2020 11:13 przez reniferek.)
Post: #1
kwestia wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
Witam. W projektowanych regulacjach określono, że ekwiwalent pieniężny za 1 dzień niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego lub dodatkowego wynosi 1/21 części miesięcznego uposażenia, a nie jak wcześniej 1/30 "wraz z dodatkami o charakterze stałym należnego funkcjonariuszowi na ostatnio zajmowanym stanowisku służbowym". Jestem na emce i jakieś 3 tygodnie temu zadzwoniono do mnie z kadr z informacją, że rozpoczęli wypłatę ekwiwalentu za urlop, ustalali czy numer konta się z nie zmienił. Z tego co wiem to ma być około 2 tyś netto. Czy wiadomo kiedy będą przelewać te pieniążki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:33
Post: #2
RE: kwestia wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
Witam, do mnie pisali już na początku października :-). Przy obliczaniu różnicy należy sobie najpierw przeliczyć dni urlopu, każde 30 dni to teraz 26 dla osób, które odeszły przed wejściem w życie przepisów a po październiku 2018r. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2020, 14:35
Post: #3
RE: kwestia wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
(16-11-2020 15:33 )mario321 napisał(a):  Witam, do mnie pisali już na początku października :-). Przy obliczaniu różnicy należy sobie najpierw przeliczyć dni urlopu, każde 30 dni to teraz 26 dla osób, które odeszły przed wejściem w życie przepisów a po październiku 2018r. Pozdrawiam
temat można zmknąć , właśnie wypłacili pieniążkiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2020, 19:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2020 19:26 przez głosmój.)
Post: #4
RE: kwestia wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
(19-11-2020 14:35 )reniferek napisał(a):  
(16-11-2020 15:33 )mario321 napisał(a):  Witam, do mnie pisali już na początku października :-). Przy obliczaniu różnicy należy sobie najpierw przeliczyć dni urlopu, każde 30 dni to teraz 26 dla osób, które odeszły przed wejściem w życie przepisów a po październiku 2018r. Pozdrawiam
temat można zmknąć , właśnie wypłacili pieniążkiSmile

Moim zdaniem pieniądze zostały niepoprawnie naliczone. Powinienem otrzymać ponad 2000 zł więcej. Będę się domagać szczegółów naliczenia. Wcześniej oczekuję na decyzję administracyjna w sprawie wypłaty należności. Potem odwołanie w celu dochodzenia moich słusznych praw do pieniędzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS