Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się dzieje z dokumentami.
13-02-2020, 12:22
Post: #1
Co się dzieje z dokumentami.
Czy orientuje się ktoś co się dzieje z dokumentami gdy odpada się z rekrutacji? Czy te dane są kasowane czy SG je przechowuje. Nwm czy jest sens składać za rok i pisać i mówić to samo skoro odpada się po wario mówiąc prawdę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 15:08
Post: #2
RE: Co się dzieje z dokumentami.
(13-02-2020 12:22 )Nowyy1 napisał(a):  Czy orientuje się ktoś co się dzieje z dokumentami gdy odpada się z rekrutacji? Czy te dane są kasowane czy SG je przechowuje. Nwm czy jest sens składać za rok i pisać i mówić to samo skoro odpada się po wario mówiąc prawdę.

Z tego co pamiętam to na wario na zgodzie na badanie było napisane, że wszystko będzie przechowywane u nich chyba rok. Co do czasu mogę się mylić, ale napewno taka inf była. Próbować zawsze warto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 15:32
Post: #3
RE: Co się dzieje z dokumentami.
Chodzi mi bardziej czy w oddziale trzymają te dokumenty. W moim przypadku byłem wezwany po wario na rozmowę i pomimo tego że Pan który zemna przeprowadzał rozmowę mówił że nie powinno być problemu to jednak komendant zdecydował inaczej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 15:42
Post: #4
RE: Co się dzieje z dokumentami.
A przeskrobałeś coś ze ten wariograf Cie odrzucil skoro mowiles prawde ? Jakies konflikty z prawem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 17:26
Post: #5
RE: Co się dzieje z dokumentami.
Ogólnie to mogli mnie odrzucił za palenie marihuany 2 lata temu nie więcej niż 10 razy. Przy składaniu dokumentów to pisałem i mówili nie powinno być problemu a przecież komendant widział papiery już na samym początku rekrutacji więc nwm czy to było powodem odrzucenia bo na wario nawet się mnie nie pytali ile razy tylko czy w ostatnim roku palilem. Więc sam nwm co było powodem odrzucenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2020, 20:34
Post: #6
RE: Co się dzieje z dokumentami.
Na pewno to nie było powodem bo mogę Ci powiedzieć że wiele osób, które są już w służbie mówiły/pisały podobnie więc chodzi o coś innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2020, 21:14
Post: #7
RE: Co się dzieje z dokumentami.
No też mi się tak wydaje ale nie za bardzo wiem co innego mogło być przyczyną. Nawet ten pan który zemna rozmawiał mówił że nie wszystko ok a komendant jednak zdecydował inaczej. No nic spróbuję za rok Jeszce raz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS