Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
posiadanie wyłącznie obywatelstwa polskiego a przyjęcie do służby
11-02-2020, 13:58
Post: #1
posiadanie wyłącznie obywatelstwa polskiego a przyjęcie do służby
Witam trapi taki wątek ostatnio brałem udział w rekrutacji i ze mną brała udział dziewczyna która od słowa do słowa przyznała się że do 2007 roku posiadała obywatelstwo ukraińskie i od urodzenia do ok 2004 .r mieszkała na Ukrainie a po 2007 nabyła Polskie . Zdziwiłem się niezmiernie gdyż myślałem że do służb takich jak SG, Policja Wojsko itp. przyjmowani są tylko osoby urodzone w Polsce a te które nabyły obywatelstwo Polskie raczej na przyjęcie do służb szans nie mają. Jesteśmy już oboje na finiszu a ona już dostał info że została przyjęta podobno .Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi rozumiem gdyby to był obywatel Polski urodzony w Polsce ale np narodowości ukraińskiej ale tu urodzona na Ukrainie w sumie jako dziecko tam mieszkała ale była obywatelem innego państwa dopiero po jakimś czasie nabyła obywatelstwo polskie. Może ktoś coś więcej mi wyjaśni w tym temacie ????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2020, 15:34
Post: #2
RE: posiadanie wyłącznie obywatelstwa polskiego a przyjęcie do służby
"Służbę w Straży Granicznej może pełnić osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, która w dniu przyjęcia do służby nie przekroczyła wieku 35 lat"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2020, 16:35
Post: #3
RE: posiadanie wyłącznie obywatelstwa polskiego a przyjęcie do służby
Ok to akurat to sobie doczytałem w przepisach sam. Wiem ze nie można mieć np drugiego obywatelstwa i ona też mogła sie zrzec ukraińskiego i zostało jej tylko nabyte polskie i ma tylko obywatelstwo polskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS