Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wariograf, przemyt przez granicę
16-02-2020, 17:16
Post: #1
Wariograf, przemyt przez granicę
Mam pytanie-czy na wariografie są pytania dotyczące przewozu marihuany przez granicę? Zdarzyło mi się dwa razy przewozić 1g. Czy to mnie dyskwalifikuje? Czy ktoś miał podobną sytuację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2020, 17:24
Post: #2
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Nikt Ci tutaj nie napisze jakie są pytania na wariografie bo są one tajne. Proponuje Ci się jednak przyznać bo i tak to wyjdzie. Czy Cię to dyskwalifikuje? To zawsze decyzja komendanta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2020, 18:00
Post: #3
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Tak,wiem, nie planuję nawet kłamać, bo nie ma to najmniejszego sensu. A czy znacie może kogoś kto służy,a miał podobną sytuację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2020, 19:22
Post: #4
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Nie wiem mi się wydaje przynajmniej tak że osoba która przemycala narkotyki wyklucza się odrazu. Przeczytaj to co napisałeś I na zdrowy rozsądek pomysl co może się stać jak się przyznasz do przemytu narkotyków. Przemytnik na funkcjonariusza SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2020, 19:47
Post: #5
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
(16-02-2020 19:22 )Watacha napisał(a):  Nie wiem mi się wydaje przynajmniej tak że osoba która przemycala narkotyki wyklucza się odrazu. Przeczytaj to co napisałeś I na zdrowy rozsądek pomysl co może się stać jak się przyznasz do przemytu narkotyków. Przemytnik na funkcjonariusza SG?

Zgadzam się w 100%
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2020, 20:15
Post: #6
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Ja wiem jak to brzmi,najgorsze jest to,że nie przewoziłem tego nawet dla siebie tylko jako "suwenir" z Holandii- skręt i ciasteczka. Żadne to wytłumaczenie,wiem. Ale tak samo można by powiedzieć o osobach, które coś tam ćpały- narkomani na funkcjonariusza? Nie wiem czy jest sens jechać na to wario w ogóle.. Żal tylko, że jakieś szczeniackie wybryki mogą wszystko przekreślić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2020, 02:38
Post: #7
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Jechać i spróbować zawsze warto, nie wiadomo czy cie to całkowicie przekreśla nie pojedziesz to się nie przekonasz i będziesz potem tylko żałował, że nie spróbowałeś Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2020, 14:09
Post: #8
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Ja bym brał, chłop ma doświadczenie ;D to że z drugiej strony to już szczegół przy dzisiejszych brakach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2020, 10:19
Post: #9
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Antoni, jedź na wario. co ci szkodzi spróbować. powiedz wszystko otwarcie. jak cie uwalą przynajmniej nie będziesz żałował potem że nawet nie próbowałeś. taka moja rada od kogoś kto ma już wario za sobą, a też święty nie byłem i dwa razy mi się trawka przytrafiła Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2020, 10:43
Post: #10
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Tak zrobie,żeby nie żałować. Nie jestem ani ćpunem ani przemytnikiem, przytrafiły mi sie po prostu głupie szczeniackie wybryki. Być może to wszystko przekreśli(tfu tfu),zobaczymy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2020, 14:48
Post: #11
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Wiecie może jak to jest z jazdą po alkoholu ( kilka łyków piwa), na przykład poza granicą naszego kraju a badaniem poligrafem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2020, 19:32
Post: #12
RE: Wariograf, przemyt przez granicę
Mówcie prawdę po prostu. Tego nie oszukacie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS