Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
01-03-2020, 21:34
Post: #1
ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
Witam. Czy ktoś miał w styczniu 2020 miał psychologa do Nadwiślanki..i czeka na wariograf? Bylem złożyć ABO ..dzwoniłem i pani powiedziała ze ABO wykonuje inna komórka SG i proces sprawdzania moze trwać nawet do 3 miesiećy...a o wario nic nie wiedziała...a poza tym czy policjant robi wywiad środowiskowy w miejscu zamieszkania co do ABO? Orientuje sie ktoś może..z góry dziękuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2020, 18:09
Post: #2
RE: ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
Nie przejmuj się niczym i bądź cierpliwyWink cały proces długo trwaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2020, 20:54
Post: #3
RE: ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
Anuuuulaaa czekam i czekam....i zero odzewu..hmm ciekawe czy przejdę ABO....i ciekawe jak wyglada ta ankiet przed wario....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2020, 21:10
Post: #4
RE: ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
Czas oczekiwania na wariograf to ok. 4 miesięcy - uzbrój się w cierpliwość. Absolutnie nie ma żadnego wywiadu wśród sąsiadów. Możesz być spokojny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2020, 21:20
Post: #5
RE: ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
Kiedyś starałem się do Służby Więziennej..przeszedłem cały proces rekrutacji..ale dam Dzielnicowy chodził i pytał...po sąsiadach...ciekawe czy na tym wario jest naprawdę tak ciężko jak inni opisują czy to kwestia prawdomówności czy też wybielania się względem pytań...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2020, 21:50
Post: #6
RE: ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
Masz bardzo wiele wątków dotyczących wariografu na tym forum, poszukaj i poczytaj opinie ludzi. Ja wario mam za sobą. U mnie przeszło bez problemu ale wiem, że inni musieli np. powtarzać wariograf. U jednych badanie trwa 1,5 h a u innych 4 h. Na to badanie jest tylko jedna opcja - pełna szczerość. Urządzenie wychwyci wszystkie zmiany Twojego organizmu, potem komputer analizuje reakcje i odczytuje je przeszkolony ekspert ds. badań psychofizjologicznych - to nie jest żadna fikcja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2020, 07:51
Post: #7
RE: ABO a WARIOGRAF NADWISLANKA
No własnie..masz racje...słyszałem ze pytania różnorakie...od brania narkotyków..dopingu...po jazdę po pijaku autem...ale nawet jak na jedno się zawachasz..to sądzę ze od razu nie odrzucą...Nastawienie mam w miarę na lużno..nikogo nie zabiłem to i konsekwecji wario sie nie boje pod tym kontem....a jak każdy różne rzeczy robił w młodości i próbował...Trzeba obrać drogę prawdy bez wzgędu na to co sie robiło..lepiej zeby był wstyd i potem praca niz nic hehe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS