Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizja przyszłej służby
21-03-2020, 18:46
Post: #1
Wizja przyszłej służby
Witam,
Jestem w trakcie (chwilowo wstrzymanej) rekrutacji do MOSG, kieruje się do was z pytaniem jak wyglądają początki służby, jakie zadania na start dostaje się do realizacji, na jakiego rzędu zarobki można liczyć, czy możliwe jest studiowanie zaocznie w trakcie służby, no i jak mniej więcej kreuje się ścieżka awansu?
Jeżeli chodzi o mnie, mam 24lata, raczej sprawny fizycznie, wyższe wykształcenie ( aktualnie II stopień na Akademii Marynarki Wojennej) no i trochę papierów typu Kat.B i A, Żeglarz, Sternik motorowodny, nurek itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2020, 11:50
Post: #2
RE: Wizja przyszłej służby
Wszystkiego dowiesz się na szkole, prawdopodobnie w cossg bo przeważnie tam wysyłają słuchaczy z morskiego, ale to nie jest regula. Realizujesz zadania zwiazane z miejscem pełnienia służby. Każda placówka ma swoją specyfikacje. Na pewno będziesz miał swojego opiekuna w trakcie służby który Cię wdroży w system pracy. Co do zarobków to teraz głośno o obiecanych podwyżkach aczkolwiek na chwilę obecną na koncie ich nie widać. Z tego co piszesz to nie masz 26 lat więc możesz liczyć na zarobki rzędu 2400-2500 na szkole, jako kapral ponad 3000. Mowa tutaj o kwotach netto tj. "na rękę". Z Twoim patentami masz szanse dostać się na dywizjon (są dwa). Na ten temat zapytaj wujka Google i na pewno uzyskasz odpowiedź. Jak jesteś na szkole to studia zaoczne jak najbardziej idzie się z tym dogadać. Może być tak że skończysz studia i się dostaniesz. Co do awansow po szkole wychodzisz kapralem potem już różnie to wygląda. Stopnie i możliwość ich uzyskania/czas służby jaki musisz odbyc także znajdziesz w ustawie i u wujka google.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2020, 13:07
Post: #3
RE: Wizja przyszłej służby
Oprócz zarobków praktycznie nic się nie zgadza.
Ale nie będę pisał jak jest naprawdę bo nie chcę zniechęcać chłopaka, a przecież brakuje nam ludziWink

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2020, 16:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2020 16:28 przez AEGIS.)
Post: #4
RE: Wizja przyszłej służby
(22-03-2020 11:50 )Absztyfikant napisał(a):  Wszystkiego dowiesz się na szkole, prawdopodobnie w cossg bo przeważnie tam wysyłają słuchaczy z morskiego, ale to nie jest regula. Realizujesz zadania zwiazane z miejscem pełnienia służby. Każda placówka ma swoją specyfikacje. Na pewno będziesz miał swojego opiekuna w trakcie służby który Cię wdroży w system pracy. Co do zarobków to teraz głośno o obiecanych podwyżkach aczkolwiek na chwilę obecną na koncie ich nie widać. Z tego co piszesz to nie masz 26 lat więc możesz liczyć na zarobki rzędu 2400-2500 na szkole, jako kapral ponad 3000. Mowa tutaj o kwotach netto tj. "na rękę". Z Twoim patentami masz szanse dostać się na dywizjon (są dwa). Na ten temat zapytaj wujka Google i na pewno uzyskasz odpowiedź. Jak jesteś na szkole to studia zaoczne jak najbardziej idzie się z tym dogadać. Może być tak że skończysz studia i się dostaniesz. Co do awansow po szkole wychodzisz kapralem potem już różnie to wygląda. Stopnie i możliwość ich uzyskania/czas służby jaki musisz odbyc także znajdziesz w ustawie i u wujka google.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS