Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawa za darmo i inne zniżki - promocje dla Straży Granicznej
08-04-2020, 20:44
Post: #1
Star Kawa za darmo i inne zniżki - promocje dla Straży Granicznej
Warto by było zebrać info w jednym miejscu, szczególnie teraz jest sporo różnych akcji, z których można skorzystać. Słyszeliście o innych (realnych) promocjach? Piszcie!

1) market netto - minus 10% na prawie wszystko (wyjatki to alko, papierosy, prepaidy), promo do świąt ważne za okazaniem legitki w godz 20-24
2) darmowa kawa
- circle k, BP oraz Shell - do 15 kwietnia (możliwe przedłużenie) - okazanie legitki
- Orlen - do 30 kwietnia - tylko umundurowany ( na niektórych moze zadziałać sama legitka)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2020, 13:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2020 13:10 przez keyser soze.)
Post: #2
RE: Kawa za darmo i inne zniżki - promocje dla Straży Granicznej
He he, zaraz BetonySprawWewnetrznych Cię zamkną Big Grin

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2020, 11:27
Post: #3
RE: Kawa za darmo i inne zniżki - promocje dla Straży Granicznej
Orlen Kołbaskowo - wjazd z kierunku Berlin - Do darmowej kawy dochodzi darmowe jedzenie dla f-szy (kanapki, hot dogi, zapiekanki). Z tego co mi wiadomo fundatorem jedzenia jest wojewoda Zachodniopomorski (umowa tylko z tą stacją Orlen). Być może w Zachodniopomorskim są jeszcze inne takie punkty?! W okolicach Szczecina na przejciach graniczncyh można też liczyć na dowożone darmowe zupki dla f-szy, których fundatorem jest WSH Szczecin (nie wiem jak długo będą ale są).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS