Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
28-03-2022, 13:12
Post: #1
Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
Cześć wszytkim!
Może ktoś będzie umiał mi podpowiedzieć.
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda procedura przeniesienia do SG, czy są jakieś wymagane dodatkowe szkolenia, czy przechodzi się badanie wariografem?
Jestem funkcjonariuszem służby celno-skarbowej z 6 letnim stażem pracy w komórkach realizacji. Posiadam broń, kurs śpb, pojazdy uprzywilejowane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2022, 15:52
Post: #2
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
Piszesz prosbe o przeniesienie z SCS do SG za posrednictwem komendanta oddzialu gdzie chcesz pelnic sluzbe do Komendanta Glownego SG. Tez interesuje sie tym tematem, bo robie w Celnej. Mozesz byc poddany dodatkowym testom fizycznym i psychologicznym ale nie musisz. Kwestia indywidualnej oceny Twojej kandydatury. Natomiast jesli szefowa KAS nie wyrazi zgody na przeniesienie lub w SG stwierdza ze im cos w Tobie nie pasuje to z automatu dostajesz odmowe i jest koniec dalszej procedury. Wszystko jest w rozporzadzeniu dot. przenoszenia funkcjonariuszy innych sluzb do SG. A czy warto, to ja sie podpinam pod pytanie do kolegow z SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2022, 07:30
Post: #3
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
Czy warto to się nawet nie zastanawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2022, 08:57
Post: #4
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
Liczcie się panowie z robota ponad 100 km od domu.
Prośby o przeniesienie?? U mnie druga negatywna a kolega jak tylko dostaje negatywna składa jeszcze raz i mimo ponad 30, dalej ma negatywne u jeździ po 100km w jedną strone (sporo szkoleń, 02grupa).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2022, 14:05
Post: #5
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
(29-03-2022 08:57 )niki napisał(a):  Liczcie się panowie z robota ponad 100 km od domu.
Prośby o przeniesienie?? U mnie druga negatywna a kolega jak tylko dostaje negatywna składa jeszcze raz i mimo ponad 30, dalej ma negatywne u jeździ po 100km w jedną strone (sporo szkoleń, 02grupa).

A czy czesto wysylaja na jakies zabezpieczenia do innej placowki albo na granice? Nie pyram tutaj o ten szalony rok (Bialorus, Ukraina) ale o lata poprzednie. Nie ukrywam ze zalezaloby mi na sluzbie w jednym konkretnym miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2022, 14:06
Post: #6
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
Czy ktoś się orientuje, czy po innej służbie (policja, SCS), ale z kilkuletnią przerwą, jest opcja skrócenia szkolenia podstawowego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2022, 23:36
Post: #7
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
(19-07-2022 14:06 )Lupus napisał(a):  Czy ktoś się orientuje, czy po innej służbie (policja, SCS), ale z kilkuletnią przerwą, jest opcja skrócenia szkolenia podstawowego?

Jestem w tej samej sytuacji co Ty tylko po policji. Jezeli masz ukonczona szkolenie podstawowe policyjne, strazy pozarnej albo wojskowe to idziesz na szkolenie skrocone w SG na 1 miesiac, tak przynajmniej pisza na stronie komendy glownej SG, o sluzbie celno skarbowej nie ma ani slowa wiec pewnie normalny 8 miesieczny kurs podstawowy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2022, 16:34
Post: #8
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
(19-07-2022 14:06 )Lupus napisał(a):  Czy ktoś się orientuje, czy po innej służbie (policja, SCS), ale z kilkuletnią przerwą, jest opcja skrócenia szkolenia podstawowego?

Jeśli jesteś po policji i z minimalnym stopniem sierżanta to masz skrócony kurs podstawowy z 7 miesięcy do miesiąca. Wiem bo uciekam z policji do SG i w kadrach MOSG'u tak mi przekazano
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2022, 12:53
Post: #9
RE: Przeniesienie ze Służby Celno-Skarbowej
Czy jest ktoś na forum który obecnie jest w trakcie procedury przenosin lub już udało mu się przenieść?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS