Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesłanie poświadczenia bezpieczeństwa.
21-04-2020, 21:24
Post: #1
Przesłanie poświadczenia bezpieczeństwa.
Witam. Dostałem list z informacją, że zakończono z wynikiem pozytywnym prowadzone w stosunku do mnie zwykłe postępowanie sprawdzające wraz z poświadczeniem bezpieczeństwa. Czy to oznacza, że 1 etap rekrutacji za mną i teraz nic tylko czekać na telefon w sprawie drugiego etapu rekrutacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2020, 21:31
Post: #2
RE: Przesłanie poświadczenia bezpieczeństwa.
1 etap będzie za tobą gdy otrzymasz pozytywny wynik testów psychologicznych a następnie przejdziesz pozytywnie wariograf.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2020, 21:38
Post: #3
RE: Przesłanie poświadczenia bezpieczeństwa.
Testy już przeszedłem wariograf już miałem. Po wariografie miałem telefon żebym się zjawił w oddziale na rozmowę. Musiałem napisać "jakieś" oświadczenie z tego co mówiłem na wariografie i miesiąc po tym dostałem taki list. Hmm
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2020, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2020 23:10 przez Młody98PL.)
Post: #4
RE: Przesłanie poświadczenia bezpieczeństwa.
Zależy od oddziału ja na przykład nie wiem do tej pory nic o swoim ABO, a jestem już po komisji lekarskiej i nie otrzymałem również żadnej informacji na temat mojej rekrutacji więc na spokojnie wszystko w swoim czasie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2020, 17:55
Post: #5
RE: Przesłanie poświadczenia bezpieczeństwa.
(22-04-2020 14:03 )szeregowiec napisał(a):  Właśnie - pilne pytanie - jak to działa? Mogę otrzymać poświadczenie bezpieczeństwa przed wario? Czy tylko Po wario? Tylko osobiście w oddziale je odbieram, czy listem również mogę je otrzymać? Długo się na to czeka od złożenia ABO? Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej rekrutacji i przyjęcia do SG!


Możesz otrzymać wynik przed jak i po wariografie, nie ma na to reguły. Ja dostałam wynik po drugim etapie.. Niezależnie od tego czy przechodzisz dany etap czy reż nie wynik i tak dostajesz.. Wydaje mi się, że wynik przychodzi do wszystkich listownie, z tego co pytałam każdy dostał list. Czas oczekiwania jest różny.. Nie ma na to reguły, w moim przypadku było to np 7 miesięcy oczekiwania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS