Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobilny dostęp do "Pobytu"
31-01-2016, 21:35
Post: #41
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
(31-01-2016 20:58 )golabsg napisał(a):  Tak trochę z innej beczki...
Policjant wbijał PIN i miał dostęp do baz....
A u nas ?
Brak zasięgu po GSM
A policjant po czym się łączył? Może po Tetrze Smile Następnym razem niech stanie tam gdzie Ty i zobacz czy się połączył Smile Fizyki się nie przeskoczy.

(31-01-2016 20:58 )golabsg napisał(a):  , pobieranie słowników
jak z urządzenia korzysta się od święta to słowniki się pobierają w komplecie. Tak samo antywirus i kilka innych rzeczy.

(31-01-2016 20:58 )golabsg napisał(a):  i im się system zawiesił.....
Zgłosiłeś problem? Bo jak nie to nos do ula - na bieżąco widzę raporty naszego systemu i policyjnego KSI i widzę przepaść. Ale bajki o wspaniałych systemach niebieskich można zawsze opowiadać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2019, 18:35
Post: #42
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
W końcu, po 5 latach rzucania (cenzura), stałem się niezależny i uruchomiłem system "Pobyt" na mobilnym Panasonicu. Nie wiem czyja to zasługa ale należą się za to wielki brawa.
Przydałby się jeszcze mobilny dostęp do CRW.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2019, 22:27
Post: #43
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
Brutalizm życia - nikt nie nadawał temu zadaniu wysokiego priorytetu - zresztą dotyczy to niewielkiej liczby osób, a koszty są stałe dla 5 sztuk i dla 500 sztuk.
Techniczne testy rozwiązania były robione w Dorohusku w grudniu 2017 roku. Później duuużo kwitów. I przy słabym sygnale GPRS nie będzie działał.
CRW:
Jeżeli w ankietach sprzed roku ten system był wymieniany to będzie, jeżeli nie to nikt nie był nim zainteresowany.
Niedługo i tak zamiast tych systemów będzie KRC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2019, 22:38
Post: #44
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
Dostałem zapytanie na PW odnośnie "Pobytu". Odpisze na ogólnym. Może przyda się komuś jeszcze.
"Pobyt" ma działać na każdym tablecie wpiętym w domenę. "Pobyt" ma działać tylko w przeglądarce mozilla. Wejście do "Pobytu" odbywa się poprzez bezpośredni link - nie pamiętam jaki bo mi informatyk zrobił skrót na pulpicie. Cały portal W3 nie będzie działał na tablecie.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2019, 11:40
Post: #45
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
Chwała KGSG, że po tylu latach w końcu udało się uruchomić "Pobyt" na tabletach. Nie wiem jak inni ale ja sobie takie udogodnienie bardzo chwalę. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze by na mobilnych śmigał "Centralny Rejestr Wizowy". Są prowadzone jakieś prace w tym kierunku?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2019, 20:19
Post: #46
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
Fajnie by było jeszcze jak by był normalny dostęp do aktualnego Cepiku żeby dyżurny nie musiał na policję dzwonić i za każdym razem za ich pomocą sprawdzać czy ktoś ma prawo jazdy czy nie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2019, 22:30
Post: #47
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
(29-08-2019 20:19 )Grubcio napisał(a):  le pon
Fajnie by było jeszcze jak by był normalny dostęp do aktualnego Cepiku żeby dyżurny nie musiał na policję dzwonić i za każdym razem za ich pomocą sprawdzać czy ktoś ma prawo jazdy czy nie Wink
Ale po co ma dyżurny na policję dzwonić? Takie sprawdzenie robią dyżurni na poziomie swojego konta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2019, 18:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2019 19:24 przez Grubcio.)
Post: #48
RE: Mobilny dostęp do "Pobytu"
Niestety mój drogi kolego z tego co wiem mój DOZG ma dostęp do nieaktualnego Cepiku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS