Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lampasy
06-07-2012, 14:45
Post: #1
lampasy
Ktoś orientuje się czy w Warszawie jest osoba która wszyje lampasy do spodni i marynarki SG. Ewentualnie namiar.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 17:18
Post: #2
RE: lampasy
(06-07-2012 14:45 )gucio68 napisał(a):  Ktoś orientuje się czy w Warszawie jest osoba która wszyje lampasy do spodni i marynarki SG. Ewentualnie namiar.
A ty to kolejny generał w SG Smile . Co najwyżej może tobie wszyć zieloną lamówkę a nie lampasy - bo one przysługują tylko generałom
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 17:30
Post: #3
RE: lampasy
jak zwał tak zwał chodzi oczywiście o te zielone paski,a do generała to jeszcze sporo brakuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 20:47
Post: #4
RE: lampasy
Jak znajdziesz krawcową to lamówkę (sukno) kupisz w sklepie z art. propagandowymi przy ul. Okopowej 25 w Warszawie. Pasek 20 X 150 cm kosztuje 10 zł i spokojnie starczy na portki i marynarkę. Tylko trzeba podjechać z wzorcowymi spodniami bo sukna nieznacznie różnią się odcieniem i na oko ciężko dobrać.
Z wszyciem lamówki do spodni nie ma dużo zachodu. Natomiast z marynarką jest kupa roboty. Weź też pod uwagę, że po wszyciu lamówki do marynarki jej rękawy ulegną skróceniu.
Mi wszywała znajoma krawcowa za free ale nie mam już z nią kontaktu.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2012, 17:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2012 17:15 przez gucio68.)
Post: #5
RE: lampasy
ok.dzięki za podpowiedź,a może wiesz gdzie na mieście można kupić różne sorty mundurowe tj.otok na czapkę,pochewki wyjściowe koszule(oprócz internetowego sortmundu)bo potrzebuję w miarę pilnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS