Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprzyjemny incydent w trakcie postępowania
29-06-2020, 09:13
Post: #1
Nieprzyjemny incydent w trakcie postępowania
Ja z bardzo nietypowym pytaniem, a mianowicie: zostałam zwolniona z pracy z art. 52 (z czym oczywiście się nie zgadzam i dążę do zmiany świadectwa pracy) w trakcie postępowania. Przed zwolnieniem zakwalifikowano mnie do II etapu, czekam na egzaminy. Może jest tu ktoś zorientowany czy w związku z powyższym moje szanse na przyjęcie spadły do 0? Czy jednak mogę mieć nadzieję, że jak pozytywnie przejdę egzaminy to nie będzie miało to aż tak dużego wpływu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2020, 12:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2020 12:11 przez Kamil123.)
Post: #2
RE: Nieprzyjemny incydent w trakcie postępowania
(29-06-2020 09:13 )Ba99 napisał(a):  Ja z bardzo nietypowym pytaniem, a mianowicie: zostałam zwolniona z pracy z art. 52 (z czym oczywiście się nie zgadzam i dążę do zmiany świadectwa pracy) w trakcie postępowania. Przed zwolnieniem zakwalifikowano mnie do II etapu, czekam na egzaminy. Może jest tu ktoś zorientowany czy w związku z powyższym moje szanse na przyjęcie spadły do 0? Czy jednak mogę mieć nadzieję, że jak pozytywnie przejdę egzaminy to nie będzie miało to aż tak dużego wpływu?

Do zera na pewno Wink ale tez zależy za co ta "dyscyplinarka"

(29-06-2020 12:09 )Kamil123 napisał(a):  
(29-06-2020 09:13 )Ba99 napisał(a):  Ja z bardzo nietypowym pytaniem, a mianowicie: zostałam zwolniona z pracy z art. 52 (z czym oczywiście się nie zgadzam i dążę do zmiany świadectwa pracy) w trakcie postępowania. Przed zwolnieniem zakwalifikowano mnie do II etapu, czekam na egzaminy. Może jest tu ktoś zorientowany czy w związku z powyższym moje szanse na przyjęcie spadły do 0? Czy jednak mogę mieć nadzieję, że jak pozytywnie przejdę egzaminy to nie będzie miało to aż tak dużego wpływu?

Do zera na pewno Wink ale tez zależy za co ta "dyscyplinarka"
Na pewno nie*
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS