Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dowcip
25-11-2013, 23:02
Post: #21
RE: Dowcip
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Agent-...omosc.html

Niezły dowcip.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 09:40
Post: #22
RE: Dowcip
nie żebym pan posła jakoś strasznie lubił, ale poddał się badaniu alkomatem i przyjął mandat, co wcale w naszej klasie politycznej nie jest normą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2013, 15:51
Post: #23
RE: Dowcip
Wiecie za co trzyma się ksiądz podczas uprawiania seksu.......... za tornisterSmile
***
Nowy model europejskiej rodziny.
Dziecko wola: mamo zrób mi kanapkę!
Po pierwsze sam sobie zrób, a po drugie nie mów do mnie mamo.
To jak mam mówić?
Zwyczajnie... AndrzejSmile
***
I z podobnej beczki.
Wiecie czym różni się pedagog od pedofila? Ten drugi na prawdę kocha dzieciSmile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2013, 19:12
Post: #24
RE: Dowcip
Po pierwsze: żarty beznadziejne. Po drugie: naprawdę popracuj nad ortografią! Tyle!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2013, 15:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2013 15:21 przez Franz.)
Post: #25
RE: Dowcip
(13-12-2013 19:12 )Damian1978 napisał(a):  Po pierwsze: żarty beznadziejne. Po drugie: naprawdę popracuj nad ortografią! Tyle!!!

Każdy ma inne poczucie humoru. Może i dobrze, że tak jest, bo byłoby nudno. Po drugie... maturę robiłem jakieś 25 lat temu. Ale dziękuję Panie polonistoSmile
Proponuję również pochylić się nad ortografią, cyt.:
"Witam. Mama nadzieję na jesien zorganizować maly turniej strzelecki - pneumatyki różnej maści. Ale tak sobie szukam i szukam, wymyślam i główkuję i wymyśliłem, że jedna z konkurencji może być jakas "ciekawostka" w postaci jakiejś ciekawej formy strzelania, która praktykowano za czasow przedwojennej SG lub KOP, a może też WOP. Czy ktoś z was pamięta, ma jakieś instrukcje strzelań z tamtych lat, w których jest coś na tyle śmiesznego, dziwnego, nietypowego, zapomnianego, że w ramach tego turnieju możnaby to odtworzyć i miło spędzić czas."

mama nadzieję, możnaby Wink

Aczkolwiek uważam, że istota tego forum nie polega na udzielaniu sobie wzajemnie lekcji ortografii czy gramatyki.
Pozdrawiam i bez odbioru
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2013, 16:16
Post: #26
RE: Dowcip
W ramach rewanżu, ale i wzajemnej nauki (człowiek uczy się przez całe życie) pozwól Franz, że przytoczę wierszyk jaki wielokrotnie powtarzała, z dobrym skutkiem, moja polonistka w podstawówce: naprawdę, naprawdę razem; na pewno, na pewno osobno Smile Pozdrawiam Cię Zielony Bracie. Peace!!!
A żarty, moim zdaniem, beznadziejne mimo wszystko Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2013, 21:48
Post: #27
RE: Dowcip
Coś dla rozluźnienia napięcia:

Lodówka zrobiła imprezę.
Pozapraszała samych znajomych.
Wszyscy bawią się świetnie: odkurzacz się nawciągał, kaloryfer już rozgrzany, kuchenka daje ostro w palnik, pralka się rozkręca, w łazience wiatrak dmucha suszarkę, impreza na całego.
Gospodyni chodzi po mieszkaniu i rozdaje zimne drinki.
Patrzy, a pod ścianą stoi smutny Trabant.
Podchodzi do niego i mówi:
- Ej trabant, a co Ty taki smutny stoisz i się nie bawisz? Masz tu seteczkę, walnij sobie to się od razu rozruszasz.
- Nie mogę, samochodem jestem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 06:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 06:48 przez golabsg.)
Post: #28
RE: Dowcip
Znalezione w necie
Skład i uzbrojenie Polskiej Armii po reformie ( niedawnej):
Sasza Półlitrov : Wojska lądowe RP, to są rzeczywiście wojska specjalne:
- 40 000 chłopów szturmowych
- 25 000 generałów
- 15 000 poruczników, majorów, pułkowników (z ambicjami)
- 10 000 kobiet (bez ambicji, jednak bardzo groźnych, pisał o nich najwybitniejszy strateg w dziejach - Sun Tzu: "Podeślijcie im nierządnice, aby dokończyły dzieła zniszczenia)
- 10 000 kapelanów
- 20 000 dzielnych wojów z NSR(...), występujących okresowo podobnie jak powodzie.
łącznie: 120 000 ofiar

Skutki klęski w zimnej wojnie:
Traktat Wersalski (członkowski/akcesyjny) podpisany z NATO(Nazi Allied Terrorist Organizattion)po upadku Układu Warszawskiego(pol. - Unii Wolności) ograniczył nie tylko liczebność wojsk do 100 tys., ale także zabronił Polsce posiadania czołgów, samolotów i okrętów aby polskie imperium zła - Układ Warszawski(Unia Wolności), nigdy się nie odrodziło.
Pomimo to, Wojsko Polskie radzi sobie całkiem nieźle i buduje pod przykrywką nowoczesne siły lądowe.

Uzbrojenie:
- 1200 czolgow T-126p (bez amunicji)
- 860 bojowych wozów piechoty BWP i Rosomak służących do przewozu trupów na pole bitwy lub do tłumienia rozruchów ulicznych
- 176 ciężarówek na gaz do zapalniczek
- 2 000 furmanek
- 3500 AK-47 (bez amunicji, bez magazynków)
- 590 000 pistoletów na wodę
- 2 nagie miecze
- 70 muszkietów
- 1,5 miliarda kamieni bojowych
- 800 000 gałęzi
- 4,5 cegły
- 15 000 maczug
- 107 000 kasztanów
- 100 dział przeciwlotniczych FLAK kal. 88 mm (jak łatwo się domyślić - bez amunicji)
- 12 000 włóczni
- 275 000 wideł chwytno-ofensywnych
- 34 000 oszczepów
- 85 000 łopat
- 720 żółwi rozpoznania pola walki (szybszych niż zając, fotka poniżej)
- 32 000 grabi zaczepno-obronnych
- 10 000 pinesek
- 10 000 rewolwerów na kapiszony
- 600 samochodów na baterie LR3
- 5000 muchomorów sromotnikowych typu "kania" i "betka"(zakonserwowanych, co może wyjaśniać zatrucia alkoholowe w koszarach)
- 1 pociąg pancerny
- 20 armat drewnianych (niewybuchów z powstania styczniowego)
- 31 balist
- 4 laski dynamitu (bez lontu)
- 5,5 x 10 do ósmej min przeciwpiechotnych "WDEP-48" (każdy żołnierz produkuje przynajmniej jedną dziennie)
- 11 000 koktajli Kaczyńskiego
- niezliczone ilości sztachet, noży do masła, widelców, gwoździ, wykałaczek, plastikowych łyżek i wszystkiego czym potrafią walczyć nasi żołnierze
- radiostacja projektu MacGyvera zbudowana ze spinacza, 14 cm nici i opakowania po chipsach służąca do komunikacji z dowództwem NATO oraz walki radio-elektronicznej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2017, 19:18
Post: #29
RE: Dowcip
"2 nagie miecze" Big Grin Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2020, 22:30
Post: #30
RE: Dowcip
Nie wiem czy w SG jest podobnie, ale w wojsku krąży taki dowcip:
Czym różni się przestępczość zorganizowana od wojska...? Przestępczość jest zorganizowana Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS