Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie w Ośrodku SG
24-07-2020, 07:32
Post: #1
Szkolenie w Ośrodku SG
Witam, za nie długo wybieram się na szkolenie podstawowe SG. Czy mają państwo jakieś materiały, książki, linki itp. Które pozwolą mi już uczyć się Tego co będzie?

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2020, 11:46
Post: #2
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
Daj spokój, wszystko dostaniesz na miejscu, a nauki nie ma aż tak wiele.
Wykorzystaj czas kursu na wypoczynek, bo będzie to jedyny przyjemny czas w służbie.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2020, 06:42
Post: #3
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
Witam.
Moze ktos przyblizyc jak wyglada takie szkolenie? Np od pon do pt a weekendy wolne. Czy w weekendy mozna zjechac do domu czy trzeba ciurkiem te 3 miechy siedziec w osrodku? Bo rozumiem jak ktos mieszka blisko osrodka nie moze codziennie dojezdzac?
Dzieki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2020, 18:45
Post: #4
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
(06-09-2020 06:42 )makieta111 napisał(a):  Witam.
Moze ktos przyblizyc jak wyglada takie szkolenie? Np od pon do pt a weekendy wolne. Czy w weekendy mozna zjechac do domu czy trzeba ciurkiem te 3 miechy siedziec w osrodku? Bo rozumiem jak ktos mieszka blisko osrodka nie moze codziennie dojezdzac?
Dzieki.

Weekendy masz wolne chyba że jakaś służba. I do domu jak masz blisko to raczej bez problemu możesz śmigać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2020, 21:56
Post: #5
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
(08-09-2020 18:45 )Patek666 napisał(a):  Weekendy masz wolne chyba że jakaś służba. I do domu jak masz blisko to raczej bez problemu możesz śmigać.

Co do zasady tak, tylko nie wiem czy w związku z koronawirusem nie ma ograniczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2020, 08:40
Post: #6
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
Teraz kurs skrócony więc i w sobotę są zajęciaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2020, 08:43
Post: #7
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
Dzieki za odpowiedz. A jak wyglada sprawa w przypadku dalszej edukacji w SG? Mam na mysli, ze jestem juz po kursie podstawowym tym 7 miesiecznym i zaczynam sluzbe. Potem chcialbym szkolic sie dalej. Co jest nastepne? Bez problemu mozna to robic? Czy kazdy moze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2020, 11:35
Post: #8
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
(14-09-2020 08:40 )anulaaaaa87 napisał(a):  Teraz kurs skrócony więc i w sobotę są zajęciaWink

Skrocony czyli jak?
Co do info jakie posiadam to 3 miechy potem miesiac praktyki i kolejne 3 miechy.
Cos sie zmienilo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2020, 14:48
Post: #9
RE: Szkolenie w Ośrodku SG
Póki co robią 6 tygodniowe hehe i wszystko masz w pakiecie podstawówkę i podoficerkeWink a szkolić się możesz jak dogadasz się z kierownikiem i tak Ci będzie planowałWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS