Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycholog
27-09-2020, 17:33
Post: #21
RE: Psycholog
(27-09-2020 16:33 )Ventus napisał(a):  W przypadku powtarzania testów psychologicznych z tego co słyszałem przechodzi się skróconą wersję testów więc myślę, że to tylko formalność.

Babka z komendy powiedziała, że normalne tak jak za 1 razem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2020, 19:51
Post: #22
RE: Psycholog
(27-09-2020 17:33 )mlody1989 napisał(a):  
(27-09-2020 16:33 )Ventus napisał(a):  W przypadku powtarzania testów psychologicznych z tego co słyszałem przechodzi się skróconą wersję testów więc myślę, że to tylko formalność.

Babka z komendy powiedziała, że normalne tak jak za 1 razem

Ja przechodziłam skrócona wersje tzn najpierw miałam przygotowana tą normalna wersje , ale jak powiedziałam psycholog , ze to powtórka to dała mi skrócona wersje i po godzinie byłam już wolna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2020, 22:32
Post: #23
RE: Psycholog
(27-09-2020 19:51 )Kinga napisał(a):  
(27-09-2020 17:33 )mlody1989 napisał(a):  
(27-09-2020 16:33 )Ventus napisał(a):  W przypadku powtarzania testów psychologicznych z tego co słyszałem przechodzi się skróconą wersję testów więc myślę, że to tylko formalność.

Babka z komendy powiedziała, że normalne tak jak za 1 razem

Ja przechodziłam skrócona wersje tzn najpierw miałam przygotowana tą normalna wersje , ale jak powiedziałam psycholog , ze to powtórka to dała mi skrócona wersje i po godzinie byłam już wolna

I zaliczone po powtórce mam nadzieje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2020, 23:02
Post: #24
RE: Psycholog
(27-09-2020 22:32 )Ventus napisał(a):  
(27-09-2020 19:51 )Kinga napisał(a):  
(27-09-2020 17:33 )mlody1989 napisał(a):  
(27-09-2020 16:33 )Ventus napisał(a):  W przypadku powtarzania testów psychologicznych z tego co słyszałem przechodzi się skróconą wersję testów więc myślę, że to tylko formalność.

Babka z komendy powiedziała, że normalne tak jak za 1 razem

Ja przechodziłam skrócona wersje tzn najpierw miałam przygotowana tą normalna wersje , ale jak powiedziałam psycholog , ze to powtórka to dała mi skrócona wersje i po godzinie byłam już wolna

I zaliczone po powtórce mam nadzieje?

Tak , ja przechodziłam psychologa jak już miałam zaliczony drugi etap i czekałam na badania lekarskie. I od razu mi psycholog powiedziała , ze wydaje pozytywna opinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2020, 14:45
Post: #25
RE: Psycholog
Mam do Was pytanie,
1 września miałem psychologa w Karpackim Oddziale SG, powiedzieli mi, że standardowo na wynik czeka sie około dwóch tygodni, mój kolega który był na psychologu jakoś dwa tygodnie przedemną, faktycznie po 2 tygodniach otrzymał wynik. Ja czekam już 29 dni, ktoś wie co to może zwiastować ? Czy wynik psychologa przychodzi na email ?

Z góry dzięki za odpowiedz i pomoc w temacie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2020, 18:10
Post: #26
RE: Psycholog
Jeśli masz wynik pozytywny powinieneś otrzymać telefon, jeśli oblany to dostajesz tylko smutny list. Najlepiej zadzwoń i wszystkiego się dowiesz wtedy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2020, 09:06
Post: #27
RE: Psycholog
Ja tez czekam już prawie miesiac na odpowiedź, więc pewnie mozna sie spodziewać listu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2020, 12:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2020 12:35 przez Pecius9.)
Post: #28
RE: Psycholog
A ja słyszałem, że jak nie dzwonią i listu nie wysyłają to wszystko dobrze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2020, 10:51
Post: #29
RE: Psycholog
A miał ktoś z was sytuację ze czekał na wynik psychologa ponad miesiąc i miał wynik pozytywny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2020, 19:06
Post: #30
RE: Psycholog
A powiedzcie jak długo czekaliście od momentu otrzymania pozytywnej wiadomości o przejściu rozmowy kwalifikacyjnej do telefonu z terminem badania psychologicznego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2020, 20:57
Post: #31
RE: Psycholog
2 tygodnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2020, 13:22
Post: #32
RE: Psycholog
(27-09-2020 16:33 )Ventus napisał(a):  W przypadku powtarzania testów psychologicznych z tego co słyszałem przechodzi się skróconą wersję testów więc myślę, że to tylko formalność.

Jestem w takiej sytuacji jak mlody1989, to potwierdzone info, że wtórne testy psychologiczne są skrócone ? Otrzymałem już info z oddziału o przejściu postępowania kwalifikacyjnego z wynikiem pozytywnym ale i tak wzywają na psychologa bo nie długo mija rok od badań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2021, 21:08
Post: #33
RE: Psycholog
Witam, to chyba odpowiednie miejsce na zapytanie odnośnie badań psychologicznych
Jeśli w wadach napisałem, że występuje u mnie lekki stres przy musowym podejmowaniu szybko decyzji, to czy to znaczaco wplynie na koncowy werdykt? Rozmawiałem o tym później z panią psycholog, bo zapytala na czym to u mnie polega, wytlumaczylem jej że ten stres jest jak u każdego człowieka który w takiej sytuacji go ma. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, mam nadzieję, że to nie wpłynie na negatywną ocenę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2021, 20:07
Post: #34
RE: Psycholog
Hej

Mam pytanie odnośnie pytań podczas psychotestów i rozmowy z psychologiem? Czy oprócz pytań na inteligencję, osobowość etc., są również pytania typowo na wiedzę do SG ? Tak jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej, np. ile jest oddziałów, placówek, zadania SG itd?

Z góry dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2021, 09:31
Post: #35
RE: Psycholog
(15-03-2021 20:07 )wiktoriajot13@gmail.com napisał(a):  Hej

Mam pytanie odnośnie pytań podczas psychotestów i rozmowy z psychologiem? Czy oprócz pytań na inteligencję, osobowość etc., są również pytania typowo na wiedzę do SG ? Tak jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej, np. ile jest oddziałów, placówek, zadania SG itd?

Z góry dzięki

Nie ma
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2021, 15:25
Post: #36
RE: Psycholog
Cześć.. czy ciężkie były pytania podczas psychotestów i u psychologa? Dziękuję za odp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2021, 19:11
Post: #37
RE: Psycholog
(22-03-2021 15:25 )AHALM napisał(a):  Cześć.. czy ciężkie były pytania podczas psychotestów i u psychologa? Dziękuję za odp.

Ciężko stwierdzić, pytania dotyczą Kandydata więc jest to wiedza o samym tobie Wink a sobie znasz najlepiej
Na rozmowie z psychologiem, są pytania typu: czym się zajmujesz, jakie masz zalety, gdzie się uczyłeś, czy miałeś kontakt z narkotykami, jak często pijesz alkohol. Psycholog pyta też o to czy widzisz siebie w służbie, czy masz wsparcie ze strony rodziców, czy dobrze pracujesz w grupie.
Jeśli chodzi o psychotesty to napiszę to co pamiętam, bo było sporo tych kartek.
Najpierw test matryc ravena, masz na to sporo czasu i zadania są w różnym stopniu trudności. Później test niedokończonych zdań. Masz jedno słowo albo dwa i musisz dopisać co ci przyjdzie na myśl, dla przykładu
1) mój ojciec .... (Np. to dobry człowiek)
Takich zdań jest coś koło 20
Były jeszcze (kobiety, mężczyźni, chciałbym wiedzieć, jestem,moja matka, ludzie ....)
Później test na osobowość typu "tak","nie"
Zdania podobne do policyjnego mulitiselekt
Typu " często czuję się smutny" i zaznaczasz Wink
I zadania ze skali od 1-4, zaznaczasz stwierdzenie, gdzie 1 oznacza że się z nim nie zgadzasz,a 4 oznacza pełna akceptację
Typu
"Kiedy mam problemy dzwonię do przyjaciół"
Te zdania się powtarzają tak samo jak w przypadku testu na tak i nie
Mogą co zadać za 10, 30 pytań, to samo, tylko że w innej formie
Mam nadzieję że wyczerpałam temat Wink więcej niestety nie pamiętam
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2021, 19:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2021 19:34 przez AHALM.)
Post: #38
RE: Psycholog
Dziękuję Ci bardzo. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2021, 17:44
Post: #39
RE: Psycholog
Czy na testach psychologicznych są takie pytania jak np. Kocham (lub lubię) swoją mamę? Jak przy takim pytaniu odpowiadać? Pytam doświadczonych osób co przechodzili testy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2021, 18:00
Post: #40
RE: Psycholog
(25-04-2021 17:44 )Mar.Marek napisał(a):  Czy na testach psychologicznych są takie pytania jak np. Kocham (lub lubię) swoją mamę? Jak przy takim pytaniu odpowiadać? Pytam doświadczonych osób co przechodzili testy.

Były takie pytania owszem ale wątpię aby ktoś kto zdał miał klucz, ja odpowiadałam zgodnie ze sobą czyli: kocham podróże itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS