Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GBL
02-07-2012, 16:11
Post: #41
RE: GBL
(02-07-2012 09:24 )tyrystor napisał(a):  
(27-06-2012 10:13 )wystraszony napisał(a):  Szukam pomocy. Służę na lotnisku w Łodzi zawsze chciałem byś w SG ale po tym co dzieje się w Łodzi boję się że nie pójdę na emeryturę ale do więzienia. Nie mogę nic więcej napisać ale to wydażyło się ostatnio podczas odprawy do dortmundu na terminalu 3 i reakcja kierownika grupy który stwierdził mnie tu nie było i poprostu uciekł przeraziła mnie. Dlaczego za nieprzygotowany terminal mamy odpowiadać my młodzi? Dobrze że dwa pozostałe loty przeniesiono na T2. Pomóżcie czy mam gdzieś zameldować przecież to wszystko jest w pamięci maszyn i jak ulc to zobaczy to prorok nas pozamyka. Piszę nieskładnie bo boję się że dojdą kim jestem. Jak macie znajomych w Łodzi to zadzwońcie i zapytajcie o ten lot.

Uważaj młody bo kiero już poluje na ciebie jeszcze nie wie kim jesteś ale szuka. Powiedział, że zna tyle tajemnic że nie obawia się 01 to raczej jego powinni się bać. Raczej nie wychylaj się więcej albo pisz anonim do ULC bo słyszałem plotki o dortmundzie w sobotę 23. Trzymaj się i nie daj się złapać bo reszta nie ma jaj.





Kolega zastanawiał się kiedyś dlaczego momentalnie zlikwidowano cały 36 pułk specjalny po tragedii SmoleńskuBig GrinBig GrinBig Grin A to niby był taki "wzór-konspekt" do naśladowaniaWink

Dlatego idąc do pracy obniżamy nasze IQ (o ile jeszcze jakieś posiadamy) do ok. 20% stanu pozasłużbowego ..i od razu służy nam się lepiej. Jak przełożony pokazuje nam czerwone koło stwierdzając, że to czarny kwadrat to pomimo tego, że może nas to odrobinę dziwićHuh ..to oczywiście jest tylko jedna (jedynie słuszna) opcja wytłumaczenia tegoż zjawiska ..po prostu nie znamy się ani na kolorach ani na figurachWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 19:20
Post: #42
RE: GBL
A konkretnie to o co biega z tym Dortmundem? Bo urwał mi się kontakt ze znajomymi z PSG Uć.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 21:33
Post: #43
RE: GBL
Zakładam, że chodzi tu o jakieś mniej lub bardziej poważne uchybienia proceduralno regulaminowe, które zostały zbagatelizowane przez przełożonych owego f-sza. Tylko czemu mnie to nie dziwiWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 19:54
Post: #44
RE: GBL
Podobno lipa jakas z urzadzeniami do przeswietlania co to nie potrafia wykryc na sortowni paczki z aminucja i puszczaja bagaz z takim ekwipunkiem jako bezpieczny do zaladunku na samolot. Cos o jakis bramkach tez slyszalem, chyba radiometrycznych, ale nie pamieatm co to niby wyja non stop. Podobno opis tutaj jest mocno przedramatyzowany i nie ma niby zadnego problemu bo na ow terminalu nei sa jeszcze odprawy zadne robione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2012, 07:08
Post: #45
RE: GBL
Co do wykrywania amunicji w bagażu rejestrowanym to... na tym skończe bo decyzja na którą chciałem się powołać jest dokumentem który nie powinien być upubliczniany.
A co do bramek radiometrycznych to ten sam problem był jak otwarto nowy terminal na okęciu. Po prostu trzeba speca który te bramki dobrze skalibruje.
Eeeee tam. Zawiodłem się. Sądziłem, że chodzi o jakiś grubszy temat.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2012, 19:42
Post: #46
RE: GBL
[Obrazek: 846c7490df54dad7c32044dcb00f84d0.jpg?1342100900]

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2012, 18:08
Post: #47
RE: GBL
dobre Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2012, 22:37
Post: #48
RE: GBL
Smile http://www.sfora.pl/Zatrzymany-na-lotnis...ron-a45564
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2012, 07:20
Post: #49
RE: GBL
(18-07-2012 22:37 )quasimodo1 napisał(a):  Smile http://www.sfora.pl/Zatrzymany-na-lotnis...ron-a45564

Big GrinBig GrinBig Grin "nie był w stanie wzwodu i miał jedyne 23cm". To jakby miał te 33 cm po dopływie krwi to nie miałby osobistej tylko od razu by go zglebowali Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2012, 06:44
Post: #50
RE: GBL
Łapka w górę kto po przeczytaniu artykułu zmierzył sobie długość swojego brudasa.Big Grin

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2012, 09:47
Post: #51
RE: GBL
JA NIE ZMIERZYŁAM..... HEHEHEHE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 13:53
Post: #52
RE: GBL
To się nalatali..

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/OLT-...60380.html

http://www.pb.pl/2642274,14503,olt-express-tnie-trasy

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,1218...aczen.html

A wczoraj pytałem babkę w kasie czy już ogłosili upadłośćBig Grin Teraz tylko czekać aż Amber Gold oficjalnie ogłosi zakończenie "piramidki szczęścia" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 20:06
Post: #53
RE: GBL
Dziwne te OLT.
Latanie po kosztach, ciekawa przeszłość biznesowa Pana Marcina, prezesa OLT.
O co tu chodzi?
Kompletnie niezrozumiałe.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 20:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2012 20:33 przez morski48.)
Post: #54
RE: GBL
(25-07-2012 20:06 )Alzheimer napisał(a):  Dziwne te OLT.
Latanie po kosztach, ciekawa przeszłość biznesowa Pana Marcina, prezesa OLT.
O co tu chodzi?
Kompletnie niezrozumiałe.


A no właśnie, o co chodzi? O kasę.
Wcześniej pan Marcin był właścicielem punktów poboru opłat. wydymał ludzi, dostał wyrok w zawiasach, ludziom kasę oddał i twierdzi, że odpokutował.
Następnie było Amber Gold i teraz OLT. Wszystko działa na podobnej zasadzie.
Z Amber to wiadomo, wpłacasz wyciągasz trochę więcej, puszczasz famę po znajomych, że można zarobić i łańcuszek się powiększa. Z OLT dajesz konkurencyjne ceny, trochę osób wyleciało, wróciło płacąc tanio za bilety. I analogicznie: skoro raz polecieli, to i jeszcze raz, i kolejne rezerwacje, i znajomych namawiają, robią rezerwacje, wpłacają kasę na konto i nagle bańka mydlana pana Marcina pęka a ludzie płaczą - pal licho jak ktoś stracił z 200zł za bilet. Gorzej jak ktoś się połasił w Amber :/

tak na marginesie to przedsiębiorczy ten pan Marcin, a ma tylko 28 lat...
Na posadkę doradcy ministra finansów pewnie się nie zgodzi bo za mała kasą by obracał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 21:08
Post: #55
RE: GBL
(25-07-2012 20:28 )morski48 napisał(a):  
(25-07-2012 20:06 )Alzheimer napisał(a):  Dziwne te OLT.
Latanie po kosztach, ciekawa przeszłość biznesowa Pana Marcina, prezesa OLT.
O co tu chodzi?
Kompletnie niezrozumiałe.


A no właśnie, o co chodzi? O kasę.
Wcześniej pan Marcin był właścicielem punktów poboru opłat. wydymał ludzi, dostał wyrok w zawiasach, ludziom kasę oddał i twierdzi, że odpokutował.
Następnie było Amber Gold i teraz OLT. Wszystko działa na podobnej zasadzie.
Z Amber to wiadomo, wpłacasz wyciągasz trochę więcej, puszczasz famę po znajomych, że można zarobić i łańcuszek się powiększa. Z OLT dajesz konkurencyjne ceny, trochę osób wyleciało, wróciło płacąc tanio za bilety. I analogicznie: skoro raz polecieli, to i jeszcze raz, i kolejne rezerwacje, i znajomych namawiają, robią rezerwacje, wpłacają kasę na konto i nagle bańka mydlana pana Marcina pęka a ludzie płaczą - pal licho jak ktoś stracił z 200zł za bilet. Gorzej jak ktoś się połasił w Amber :/

tak na marginesie to przedsiębiorczy ten pan Marcin, a ma tylko 28 lat...
Na posadkę doradcy ministra finansów pewnie się nie zgodzi bo za mała kasą by obracał.

A My jełopy na etacie, heheheh.
W sumie chłop ma łeb do interesu, jeżeli nie jest jakimś słupem do wprowadzenia w obieg nieczystej mamony.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 05:28
Post: #56
RE: GBL
Jedno mnie denerwuje. Ludzie, w tym i funkcjonariusze, uczciwie pracują, a okazuje sie, że znów tylko kombinatorstwo przynosi wymierne efekty finansowe. Do tego niekombinujących poddaje się zmasowanej krytyce medialnej np. służby oraz robi zakusy na ostatnie walory motywujące do wstąpienia, tudzież pozostania w służbach. A bez wiernych i oddanych służb państwo (czyt. politycy) słabe.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 09:44
Post: #57
RE: GBL
(26-07-2012 05:28 )Alzheimer napisał(a):  Jedno mnie denerwuje. Ludzie, w tym i funkcjonariusze, uczciwie pracują, a okazuje sie, że znów tylko kombinatorstwo przynosi wymierne efekty finansowe. Do tego niekombinujących poddaje się zmasowanej krytyce medialnej np. służby oraz robi zakusy na ostatnie walory motywujące do wstąpienia, tudzież pozostania w służbach. A bez wiernych i oddanych służb państwo (czyt. politycy) słabe.


Może pan Marcin był na szkółce w SG, zobaczył o co biega i powiedział: NIE
Pieniążki to ja będę zarabiał ale inaczej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 17:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 17:33 przez Alzheimer.)
Post: #58
RE: GBL
http://www.mmtrojmiasto.pl/421071/2012/7...egory=news

No i mamy.
Długo nie trzeba było czekać.
Jasny gwint.
Kiedy będzie normalnie?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...otami.html

:-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 19:27
Post: #59
RE: GBL
U nas tez na calej tablicy przy rejsach OLT bylo "canceled" Smile
No to stalo sie, koniec z krajowymi polaczeniami: http://www.mlecznepodroze.pl/2012/07/26/...-sprzedaz/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2012, 12:19
Post: #60
RE: GBL
I 150 tyś. osób zostało z biletami..

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/150-...60453.html

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Raze...60441.html

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Lini...60438.html

Już ja "widzę" ten zwrot kasy za biletyBig Grin

Polska górąWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS