Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenie zbiorowe
11-09-2020, 14:17
Post: #1
Ubezpieczenie zbiorowe
Witam, w ostanim czasie w "zachodnim oddziale" przebywal broker, ktory przedstawil oferte ubezpieczenia jednego z TU (nie wiem czy moge pisac nazwe, jak nie to nazywa sie jak rzeka, ktora jest prawym doplywem Odry ?). Nie powiem, ze cyferki robia ogromne wrazenie, szczegolnie jak porowna sie je z oferta obecna. Czy ktos Was przenosil sie do nowego brokera, albo zaglebial sie w OWU, lub konsultowal to z kims kto ma pojecie o ubezpieczeniach? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2020, 13:56
Post: #2
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Forum chyba upada, bo tyle czasu minęło i cisza.
Chyba, że temat ubezpieczeń to Tabu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2021, 20:06
Post: #3
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
To wznowię temat. Ubezpieczyłem się BEZ KARENCJI w WARCIE, i to jest takie bez karencji jak z koziej d.. trąba. Zlozylem kwit o przyznanie świadczenia za urodzenie dziecka i dostałem ale odmownie!!! Także super chwyt marketingowy to BEZ KARENCJI
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2021, 13:26
Post: #4
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
A ja dostałem za urodzenie dziecka Wink tam trzeba było czytać Wink bez karencji dla osób które były ubezpieczone w firmie w jakimś ubezpieczeniu innym Wink ja byłem w PZU Wink i żona tak samo Wink ja od razu dostałem z WartyWink a jeśli chodzi o żonę to musiałem się odwołać, bo w systemie nie było zapisane, że żona wcześniej też była ubezpieczonaWink ale to wszystko ogarnął jeden telefon to kobiety odpowiedzialnej w oddziale od warty Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2021, 19:17
Post: #5
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Jestem cały czas ubezpieczony w PZU , zona też tylko u siebie w pracy, do Warty zapisałem się dodatkowo bo było bez karencji, jutro ma to ogarniać kobieta odpowiedzialna za Wartę w oddziale, także nie wiem czy coś odkręci czy nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2021, 20:43
Post: #6
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Na bank odkręciWink też dostałem z dwóch ubezpieczeńWink także spokojnie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2021, 08:35
Post: #7
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Panowie mam taka sama sytuacje w Warcie, Ja otrzymałem kasę a żona nie, dzwoniąc tłumacza się że funkcjonariusz jest ubezpieczony bez karencji a zona z karencją. Tylko, że nic takiego nie mówili jak dzwoniłem przed ubezpieczeniem, czy na pewno karnacji nie będzie to sie zarzekali że nie. Teraz pytanie czy da sie to jakoś wyciagnać od nich czy pozycja jest spalona ?? DO kogo dzwonić w razie w??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2021, 05:24
Post: #8
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Zadzwoń do koordynatora w oddziale Wink u mnie to ogarnął i po dwóch dniach kasa na koncie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2021, 08:05
Post: #9
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
(27-04-2021 05:24 )plemie101 napisał(a):  Zadzwoń do koordynatora w oddziale Wink u mnie to ogarnął i po dwóch dniach kasa na koncie Wink

Zadzwoniłem, ma sie tym zająć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2021, 13:27
Post: #10
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Dajcie znać jak coś się u Was wyjaśni z tą Wartą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2021, 06:56
Post: #11
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
I jak tam u Was sytuacja z Wartą którą nie Warto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2021, 09:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2021 09:31 przez Lillian.)
Post: #12
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
(10-06-2021 06:56 )Boruc79 napisał(a):  I jak tam u Was sytuacja z Wartą którą nie Warto?

Prawdopodobnie wszystko jest tam w porządku ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2021, 12:56
Post: #13
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
Czekam drugi miesiąc na wypłatę świadczenia z ubezpieczenia żony, na razie zajmuje się tym koordynator ale wątpię, że coś ugramy. Warta chce poprzednich umów, że zona była wcześniej gdzieś ubezpieczona. Ja otrzymałem pieniądze na drugi dzień a tez nigdzie wcześniej nie byłem ubezpieczony. Nie wiadomo o co tam chodzi. Dobrze, że sie wypisałem z tego dziadostwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2021, 21:48
Post: #14
RE: Ubezpieczenie zbiorowe
W BiOSG istna paranoja, jednym wypłacają drugim nie, ciągłe tłumaczenia które nie przynoszą skutku. Jedna wielka szopka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS