Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadodrzański Oddział SG
02-11-2020, 11:04
Post: #61
RE: Nadodrzański Oddział SG
(01-11-2020 22:42 )wiosna21 napisał(a):  
(01-11-2020 21:59 )makieta111 napisał(a):  
(01-11-2020 20:41 )wiosna21 napisał(a):  
(01-11-2020 20:22 )makieta111 napisał(a):  Mi facet powiedzial przez telefon, ze rekrutacje trwaja wiec dziwne te odmowy albo brak odzewu.

To znaczy jak cała Polska jeszcze nie była w czerwonej strefie to okej, była nawet taka informacja na stronie, ale teraz nie widzę powodu, dlaczego mieliby odpowiać.

Zawsze mozna wideokonferencje zrobicTongue

O tym samym pomyślałam Big Grin A ty masz już termin na rozmowę?
Nie mam dalej czekam na telefon. Przynajmniej wiem, ze zadzwonia i nie odrzucili podania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2020, 16:40
Post: #62
RE: Nadodrzański Oddział SG
Wybiera się ktoś 5.11. (czwartek) na II etap do Krosna z okolic Wrocławia/Wałbrzycha/Jeleniej Góry?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 13:36
Post: #63
RE: Nadodrzański Oddział SG
A wiecie moze czy przed badaniem wario dostaje sie jakas ankiete do wypelnienia? Jakby cos sie przypomnialo np.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 13:45
Post: #64
RE: Nadodrzański Oddział SG
Z tego co tu pisali wypełniasz jakąś ankietę na podstawie której między innymi będziesz miał zadawane pytania. Ale jeśli przyznasz się do czegoś wtedy czego nie podałeś na początku w kwestionariuszu to musisz się liczyć z tym, że prawdopodobnie przerwą ci postępowanie rekrutacyjne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:04
Post: #65
RE: Nadodrzański Oddział SG
Dziwne bo przeciez zawsze moze cos sie jeszcze przypomniec cos co nie specjalnie sie pominelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:27
Post: #66
RE: Nadodrzański Oddział SG
Bardziej mi chodzi o takie rzeczy jak używki, narkotyki, konflikt z prawem i takie tam. Mi w bieszczadzkim oddziale na rozmowie Pan prowadzący zapowiedział, że jeśli coś nie będzie się pokrywać z tym co napisałem odnośnie tych kwestii to z automatu będzie zawieszone postępowanie.
Jeśli coś się natomiast komuś przypomniało to najlepiej przed wario zadzwonić do swego oddziału i złożyć wyjaśnienia licząc że przejdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:33
Post: #67
RE: Nadodrzański Oddział SG
A na rozmowie mozna poprosic o dopisanie szczegolow do kwestionariusza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:42
Post: #68
RE: Nadodrzański Oddział SG
Mi dali wtedy możliwość sprostowania jakbym coś przekłamał albo sobie coś przypomniał, bo w składzie komisji był Pan, który operował moją "teczką". Jeśli pozwolili sprostować myślę że byłoby dobrze, ale nie można być tego pewnym nie znam tych ludzi z komisji i nie wiem jakie oni mają kryteria i procedury w ocenianiu danego kandydata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:48
Post: #69
RE: Nadodrzański Oddział SG
Nie no spoko. Mi bardziej chodzi o uzywki czyli jakies te bledy z mlodosci. Nie wiem co uznaja za mocne a co za lekkie. Ostatnio tak sie zastanawialem i nie wiem czy nie powonienem czegos dopowiedziec. Jak skladalem podanie to Pan prowadzacy nie byl mocno sklonny naprowadzac mnie na jakies konkrety wiec oprocz tego co mialem napisane to co mi sie przypomnialo to dopisalem. Teraz jak tak sie zastanowie to co cos sie jeszcze przypomni. Cos co bylo ponad 10 lat temu za gowniarza. Wiesz jak jest. Zalezy mi na dostaniu sie do SG i powiedzeniu calej prawdy bo sie nie boje ale tez nie chce zeby sie okazalo, ze za to ze "widziales" zostaniesz odrzucony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:55
Post: #70
RE: Nadodrzański Oddział SG
Rozumiem, ja akurat mam farta bo bardzo sobie chwale osoby zajmujące się rekrutacją w bieszczadzkim. Znajomy bał się trochę przyznać do większej ilości palenia zielonego ale przyznał się i dostał szansę. Najlepiej od razu dzwonić i wyjaśniać i liczyć że nie przerwą ci postępowania bo różnie jest nie ma co ukrywać.
Jak masz już myśleć znowu nad tym to zrób to raz a porządnie, żeby potem do tego nie wracać i mieć spokojnie myśli hehe Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 14:56
Post: #71
RE: Nadodrzański Oddział SG
Teraz w Krośnie zajmują się osobami z II etapu i będą dopiero dzwonić za jakiś czas w sprawie rozmowy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:01
Post: #72
RE: Nadodrzański Oddział SG
Dokładnie tak, zapewne jak już się odezwa to mniej więcej w tym samym okresie będziemy mieć rozmowy, wiosenko skąd jesteś i gdzie chciałabyś pełnić służbę? Ja, Ty i makieta złożyliśmy dokumenty we wrześniu więc pewnie tyle samo poczekamy, 3 lata temu jak się starałam szło to szybciutko, z tym że wiaodmo.. Covid.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2020 15:06 przez makieta111.)
Post: #73
RE: Nadodrzański Oddział SG
No postaram sie zagadac na rozmowie i wezme spisze chyba wszystko na kartceTongue

Spoko bo czekanie na ten telefon juz doprowadza powoli do psychozyTongue hehe

Ja Wroclaw i tu chcialbym pozostac

(03-11-2020 15:01 )Sandra941 napisał(a):  Dokładnie tak, zapewne jak już się odezwa to mniej więcej w tym samym okresie będziemy mieć rozmowy, wiosenko skąd jesteś i gdzie chciałabyś pełnić służbę? Ja, Ty i makieta złożyliśmy dokumenty we wrześniu więc pewnie tyle samo poczekamy, 3 lata temu jak się starałam szło to szybciutko, z tym że wiaodmo.. Covid.

A co poszlo nie tak jak mozna spytac, ze drugi raz sie starasz?
Generalnie w moim przypadku to musialem bardziej dorosnac do tej decyzji bo okolo 5 lat temu o tym myslalem ale wyszlo jak wyszlo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2020 15:09 przez Sandra941.)
Post: #74
RE: Nadodrzański Oddział SG
Wrocław ciężka sprawaaczkolwiek też kiedyś próbowałam, 3lata temu. Teraz jestem w trakcie przeprowadzki do Zgorzelca więc uderzam tamSmile

(03-11-2020 15:03 )makieta111 napisał(a):  No postaram sie zagadac na rozmowie i wezme spisze chyba wszystko na kartceTongue

Spoko bo czekanie na ten telefon juz doprowadza powoli do psychozyTongue hehe

Ja Wroclaw i tu chcialbym pozostac

(03-11-2020 15:01 )Sandra941 napisał(a):  Dokładnie tak, zapewne jak już się odezwa to mniej więcej w tym samym okresie będziemy mieć rozmowy, wiosenko skąd jesteś i gdzie chciałabyś pełnić służbę? Ja, Ty i makieta złożyliśmy dokumenty we wrześniu więc pewnie tyle samo poczekamy, 3 lata temu jak się starałam szło to szybciutko, z tym że wiaodmo.. Covid.

A co poszlo nie tak jak mozna spytac, ze drugi raz sie starasz?
Generalnie w moim przypadku to musialem bardziej dorosnac do tej decyzji bo okolo 5 lat temu o tym myslalem ale wyszlo jak wyszlo.

Po psychologu dostałam odmowę, wiesz przyczyny nie ma podanej. Ale domyślam się że niepotrzebnie powiedziałam o kilku sprawach, za długi język mam. Nie jest to związane z używkami i karalnością. Aczkolwiek jednak mogło to świadczyć o mojej niedojrzałości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:09
Post: #75
RE: Nadodrzański Oddział SG
Czemu ciezka? Mowili, ze sa tu braki i nawet jak rozmawialem ze straznikami (pracuje na lotnisku we wro) to mowili, ze potrzeba jest tu ogromna. Pan przyjmujacy wspomnial jeszcze o Jeleniej Gorze i Legnicy ale 90% Wroclaw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:12
Post: #76
RE: Nadodrzański Oddział SG
(03-11-2020 15:01 )Sandra941 napisał(a):  Dokładnie tak, zapewne jak już się odezwa to mniej więcej w tym samym okresie będziemy mieć rozmowy, wiosenko skąd jesteś i gdzie chciałabyś pełnić służbę? Ja, Ty i makieta złożyliśmy dokumenty we wrześniu więc pewnie tyle samo poczekamy, 3 lata temu jak się starałam szło to szybciutko, z tym że wiaodmo.. Covid.

Jestem z Poznania i tu bym chciała służyć, ale nie wiem czy to będzie możliwe, ponieważ lotnisko ma poważne problemy finansowe i grozi mu upadłość. Nie dość właśnie, że pandemia je dobiła, to lotnisko wypłaca odszkodowania ludziom, którzy mieszkają w jego okolicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:15
Post: #77
RE: Nadodrzański Oddział SG
(03-11-2020 15:12 )wiosna21 napisał(a):  
(03-11-2020 15:01 )Sandra941 napisał(a):  Dokładnie tak, zapewne jak już się odezwa to mniej więcej w tym samym okresie będziemy mieć rozmowy, wiosenko skąd jesteś i gdzie chciałabyś pełnić służbę? Ja, Ty i makieta złożyliśmy dokumenty we wrześniu więc pewnie tyle samo poczekamy, 3 lata temu jak się starałam szło to szybciutko, z tym że wiaodmo.. Covid.

Jestem z Poznania i tu bym chciała służyć, ale nie wiem czy to będzie możliwe, ponieważ lotnisko ma poważne problemy finansowe i grozi mu upadłość. Nie dość właśnie, że pandemia je dobiła, to lotnisko wypłaca odszkodowania ludziom, którzy mieszkają w jego okolicy.

No to ostro. Teraz wszystkie lotniska zadluzone. Np we Wro pozbywaja sie ludzi z Ochrony Lotniska ale Graniczni zostaja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:15
Post: #78
RE: Nadodrzański Oddział SG
(03-11-2020 15:09 )makieta111 napisał(a):  Czemu ciezka? Mowili, ze sa tu braki i nawet jak rozmawialem ze straznikami (pracuje na lotnisku we wro) to mowili, ze potrzeba jest tu ogromna. Pan przyjmujacy wspomnial jeszcze o Jeleniej Gorze i Legnicy ale 90% Wroclaw

Tak, jak byłam składać dokumenty i panowie odprowadzali mnie do placówki, to właśnie pierwsze co mi powiedzieli, że brakuje im ludzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:15
Post: #79
RE: Nadodrzański Oddział SG
(03-11-2020 15:09 )makieta111 napisał(a):  Czemu ciezka? Mowili, ze sa tu braki i nawet jak rozmawialem ze straznikami (pracuje na lotnisku we wro) to mowili, ze potrzeba jest tu ogromna. Pan przyjmujacy wspomnial jeszcze o Jeleniej Gorze i Legnicy ale 90% Wroclaw

Jasne wszędzie potrzebują, jednakże lotnisko to jedna z najlepszych fuch, mój znajomy dostał się niedawno, jako jedyny na Wrocław. To też o czymś świadczy. Aczkolwiek nie chce nikomu skrzydeł podcinać Smile gdybym się nie przeprowadzała startowałaby we Wrocławiu znowu Smile pracujesz w Sol-u?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2020, 15:20
Post: #80
RE: Nadodrzański Oddział SG
(03-11-2020 15:15 )Sandra941 napisał(a):  
(03-11-2020 15:09 )makieta111 napisał(a):  Czemu ciezka? Mowili, ze sa tu braki i nawet jak rozmawialem ze straznikami (pracuje na lotnisku we wro) to mowili, ze potrzeba jest tu ogromna. Pan przyjmujacy wspomnial jeszcze o Jeleniej Gorze i Legnicy ale 90% Wroclaw

Jasne wszędzie potrzebują, jednakże lotnisko to jedna z najlepszych fuch, mój znajomy dostał się niedawno, jako jedyny na Wrocław. To też o czymś świadczy. Aczkolwiek nie chce nikomu skrzydeł podcinać Smile gdybym się nie przeprowadzała startowałaby we Wrocławiu znowu Smile pracujesz w Sol-u?

Nie. Pracuje w wypozyczalni samochodow. I generalnie dopoki nie bylo tej pandemii bylo bardzo ok. Teraz tak naprawde tylko mocni sie utrzymaja a ja nie chcem sie martwic o przyszlosc firmy. Generalnie rodzina na utrzymaniu to i chcialoby sie miec prace nie martwiac sie o przyszlosc ale zobaczymy. Nie no nie podcinasz chyba kazdy musi sie liczyc z tym skladajac podanie. Zreszta podpisujesz deklaracje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS