Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadodrzański Oddział SG
16-11-2020, 15:27
Post: #161
RE: Nadodrzański Oddział SG
Myslicie, ze cos da 2 raz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:31
Post: #162
RE: Nadodrzański Oddział SG
Jeśli serio ci zależy to próbuj, pokażesz sobie przede wszystkim że łatwo się nie poddajesz. Nie wiesz czemu odpadłeś może to przez wpadkę na rozmowie kto wie. Serio składaj dokumenty i daj z siebie więcej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:32
Post: #163
RE: Nadodrzański Oddział SG
Albo rozmowa albo uzywki jedno z dwoch. Nic innego raczej nie moglo zadecydowac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:34
Post: #164
RE: Nadodrzański Oddział SG
Ogólnie można przejść rozmowę, a odpaść na sprawdzeniu kwestionariusza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2020 15:35 przez Bronisław.)
Post: #165
RE: Nadodrzański Oddział SG
Mi się wydaje że rozmowa, ja miałem bardzo niewinny incydent z używką, ale mój znajomy trochę liści spalonych miał hehe i dostał szansę Smile

W każdej chwili możesz odpaść
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2020 15:43 przez wiosna21.)
Post: #166
RE: Nadodrzański Oddział SG
Oni tylko jakimś nałogowcom albo jak ktoś bierze jakieś twarde nie dają szanse, a tam jakaś trawka to pewnie dla nich nic takiego

Grunt być szczerym

Nie spodziewałam się ogólnie, że odpowiedzą tak szybko, serce zaczęło mi bić teraz trochę szybciej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:52
Post: #167
RE: Nadodrzański Oddział SG
No pewnie Ci ktorzy nie dostali maila ida dalej wiec raczej do przodu. Skoro ja dostalem a mialem 12.11 rozmowe to raczej juz powinniscie cos dostac jak sa na nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 15:57
Post: #168
RE: Nadodrzański Oddział SG
Zostawiam to na razie, nie nastawiam się na żadną z opcji, poczekam aż się odezwą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 16:03
Post: #169
RE: Nadodrzański Oddział SG
Terminy mogą być różne to że ciebie odrzucili nie oznacza dla innych że im tego nie zrobią, tym bardziej że mogą w każdej chwili na każdym etapie rekrutacji to zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 16:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2020 16:19 przez wiosna21.)
Post: #170
RE: Nadodrzański Oddział SG
Też tak myślę, nie musieli "ogarnąć" wszystkich osób z tego czwartku, nawet biorąc pod uwagę fakt, że byłam na rozmowie wcześniej, kolejność mogła być potem przypadkowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:09
Post: #171
RE: Nadodrzański Oddział SG
Ogólnie naszła mnie taka myśl, że SG cierpi na nieustanne braki kadrowe. Np. w Nadodrzańskim do końca roku planują przyjąć 46 osób, co na pewno się nie uda, chociażby biorąc pod uwagę, że ostatnio z 100 kandydatów tylko 3 doszło do końca i złożyło ślubowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:13
Post: #172
RE: Nadodrzański Oddział SG
W bieszczadzkim też są straszne braki ponoć, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze jak mówi przysłowie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:18
Post: #173
RE: Nadodrzański Oddział SG
Pieniądze swoją drogą, ale pewnie w ich opinii ostatecznie tylko garstka osób jest odpowiednia, aby służyć w straży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:22
Post: #174
RE: Nadodrzański Oddział SG
Wydaje mi się że największe żniwo jest na psychologu, a później to już chyba nie tak dużo osób odpada, jedynie ten czas, a nie wszyscy potrafią być cierpliwi taki okres czasu. Ale to tylko taka moja teoria hehe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:27
Post: #175
RE: Nadodrzański Oddział SG
Ja będę w razie czego czekać, mam swoje zajęcia, chociażby studia, ale przyznaję, ze łatwiej mi czekać, jak mam podany przynajmniej jakiś określony przedział czasu. Nie wiem, lubię konkretne informacje Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:31
Post: #176
RE: Nadodrzański Oddział SG
Dokładnie, ja teraz z przychylnością patrzę na ten czas. Studiuje sobie to co lubię, żeby mi się nie nudziło hehe. A dodatkowo ciężko pracuje nad przydatnymi umiejętnościami do BIOSG dokładając sobie kolejne "cegiełki".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2020 21:36 przez wiosna21.)
Post: #177
RE: Nadodrzański Oddział SG
Mogę zapytać, co studiujesz? Smile

Ogólnie przepraszam za skojarzenie, ale jak myślę o Bieszczadzkim to mam przed oczami scenę z serialu "Wataha", jak strażnicy uciekają przed niedźwiedziem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:39
Post: #178
RE: Nadodrzański Oddział SG
Poszedłem na historię z naciskiem na region Europy Wschodniej więc wiedza bardzo może mi się przydać jak i rosyjski, który mam w ramach studiów. Ale jednak od małego uwielbiam ten temat więc bardziej się realizuje w kolejny sposób w tym. Jestem też odtwórcą historycznym epoki "wikingów", ale rekrutacja i pandemia zamroziła mi to póki co więc do turniejów może za dwa lata dopiero wrócę profesjonalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:41
Post: #179
RE: Nadodrzański Oddział SG
Bardzo ciekawie Smile Ja się uczę niemieckiego, może mało popularna opinia, ale dla mnie to chyba najładniejszy język ;D Ale to na własną rękę, bo na magisterce nie mamy już niestety języków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2020, 21:53
Post: #180
RE: Nadodrzański Oddział SG
Moja narzeczona studiuje niemiecki właśnie hehe. Ja jestem Ślązakiem więc żywioł germański wpisał się trwale w kulturę i historię moich rodzinnych ziem Smile
Sam staram się douczać tego rosyjskiego, żeby mieć przynajmniej podstawy bo tyle mi szczerze będzie potrzebne w pracy, ale w dłuższej perspektywie chciałbym więcej dla siebie bynajmniej bo odtwarzam Ruś Kijowską i słabo publikacjami po polsku na ten temat. A od lutego uczę się z nauczycielką j. ukraińskiego ponieważ na tej granicy on jest niezbędny moim zdaniem i zbiegiem lat będzie się jeszcze mocniej umacniać pozycja tego języka u naszych sąsiadów co pokazują statystyki. Chciałem z niego pisać test ale niestety niy mo w wyborze Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS