Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
20-02-2021, 00:41
Post: #461
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(18-02-2021 20:27 )dziunio napisał(a):  Popieram przedmówcę w 100% ja na szczęście już nie jestem w tym syfie. Pozdrawiam!!!

W Policji jak wyjdziesz bez czapki na ulice bo masz pilną interwencję to Cię jebie naczelnik i kierownik, jak masz t-shirt a kolega polo na odprawie to też Cię jebią i nie dopuszczą do służby, jak zarysujesz radiowóz bo jechałeś na bombach na interwencje to afera i mandat jeszcze za kolizje dostaniesz. Czy u was Pograniczników też dopieprzają się do takich bzdur i kręcą ze wszystkiego afere?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2021, 10:25
Post: #462
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Dzień dobry Forumowicze. Smile

Czy znacie kogoś lub kogoś kto zna kogoś kto jest zainteresowany przeniesieniem do Policji? Konkretnie do Warszawy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2022, 06:32
Post: #463
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Hej, a Ja zaskoczę was bo Ja akurat czekam na odp. Z ,,góry'' w sprawie przeniesienia się z Policji do SG. Długo ktoś z was przenosił się z SG do Policji? Jak myślicie jest jakaś szansa na pozytywny odzew (będąc Policjantem) ? Czekam już drugi miesiąc i na razie cisza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2022, 16:47
Post: #464
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(31-01-2022 06:32 )daro9022 napisał(a):  Hej, a Ja zaskoczę was bo Ja akurat czekam na odp. Z ,,góry'' w sprawie przeniesienia się z Policji do SG. Długo ktoś z was przenosił się z SG do Policji? Jak myślicie jest jakaś szansa na pozytywny odzew (będąc Policjantem) ? Czekam już drugi miesiąc i na razie cisza...

Poczekasz jeszcze długo, w takim przypadku napisałeś prośbę o komendata SG, który jak się zapozna i opiszę to trafi do KG Policji, jeżeli nikt nie dzwonił żeby Cie puścili to Komendant Policji nie odda człowieka bo czemu miałby to zrobić ? Przy obecnych brakach kadrowych nie masz szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2022, 17:51
Post: #465
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(31-01-2022 06:32 )daro9022 napisał(a):  Hej, a Ja zaskoczę was bo Ja akurat czekam na odp. Z ,,góry'' w sprawie przeniesienia się z Policji do SG. Długo ktoś z was przenosił się z SG do Policji? Jak myślicie jest jakaś szansa na pozytywny odzew (będąc Policjantem) ? Czekam już drugi miesiąc i na razie cisza...

jaki oddzial SG bo to tez ma znaczenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS