Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
13-01-2012, 15:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2012 15:28 przez fuszsg.)
Post: #21
RE: Przeniesienie z SG do Policji
wicia a ile wniosków już wysłałeś jesli można spytać.
Tak staram się. przejdzmy na PW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2012, 22:47
Post: #22
RE: Przeniesienie z SG do Policji
dzis starałem się umowic na rozmowę do komendanta oddziału - termin za 3 tygodnie masakra. Nowy rok stare zasady...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2012, 22:04
Post: #23
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(16-01-2012 22:47 )Gekon napisał(a):  dzis starałem się umowic na rozmowę do komendanta oddziału - termin za 3 tygodnie masakra. Nowy rok stare zasady...
Napisz jaki Oddział, napisz czy prosiłeś kogoś o pomoc w tym temacie (choćby ze związków) czy sam się usiłujesz dostać do Komendanta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 21:17
Post: #24
RE: Przeniesienie z SG do Policji
hehe u nas to norma wszyscy tyle czekają to już moja 4 rozmowa w tym temacie. Nadmieniam, że komendant oddziału na 2 rozmowie powiedział mi, że pozytywnie zaopiniuje mój wniosek - a tu zdziwka i negatyw. Rozmawiałem ze związkowcem, komendant i tak zrobi jak będzie chciał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 22:32
Post: #25
RE: Przeniesienie z SG do Policji
swego czasu mój kolega podoficer podjął decyzję o przeniesieniu do policji, było to lat ... x .... lat temu - wszyscy zerkali na niego trochę jak na wariata a teraz proszę bardzo on sobie przytuli 300zeta a funki z SG obejdą się jakąś mglistą obietnicą że może... w 2013 r , jak sytuacja na to pozwoli, no i mówiono , iż straci lata w SG(jako rok za półtora) bo są w ustawie o SG; a teraz sytuacja się zmienia bo gdy już znajdą się w ust. o zaopatrzeniu emerytalnym.... to wtedy raczej te latka policzą mu zgodnie z tym co piszą czyli służba w placówkach to 1 za 1,5 , znaczy chłopak wygrała a do tego nie musi sie martwić o jakieś redukcje czy oddelegowania na ...(miejsce na wpis własny)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2012, 22:04
Post: #26
RE: Przeniesienie z SG do Policji
a tak musze sie bujać 200 km do roboty, żona sie wścieka kasy na podwyzki nie ma i jeszcze przełożony się pyta czemu ja to robie?? wiec mu mówię, że służbą samą to rodziny nie wykarmię- a on na to ze masz za brak kwatery - ja mu mówie, że to żart i to kiepski za mną idzie jeszcze 6 chłopaków-on zacięcie. Powiem tak mam dość!obecniejesyem na L4 mam dzieci w szpitalu i nie interesuje mnie czy mój szanowny przełożony ma ludzi do pracy/ wróce jak dzieci bedą zdrowe a to potrwa...l
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2012, 23:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2012 23:08 przez euro stranger SG.)
Post: #27
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Właśnie to jest plus pracy w Policji, że jednostka jest w każdym mieście a w SG często pozostają dojazdy... też jeżdżę prawie 100km w jedną stronę, ale znam takich co jadą nawet 160 km w jedną. A za dojazdy w SG tylko do 30 km płacą. Chętnie bym się przeniósł bliżej granicy ale z przyczyn osobistych nie mogę. I tak wstaje o 05:00 i w domu około 22:00 i kasy idzie dużooo!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 00:44
Post: #28
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No i w policji nikt raczej redukcji nie będzie robił , chyba że ktoś się sam zredukuje :-)Tymczasem w SG a na zachodzie prawie bezboleśnie wycinają jedynie etaty odchodzących na emkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2012, 15:58
Post: #29
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Policja była, jest i będzie a jeśli chodzi o SG to wydaje mi się, że jej dni są policzone. I mam nadzieje, że staniemy się właśnie Policją Graniczną to może wtedy będzie łatwiej się przenieść!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2012, 19:24
Post: #30
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(23-01-2012 00:44 )czesław napisał(a):  No i w policji nikt raczej redukcji nie będzie robił , chyba że ktoś się sam zredukuje :-)
Policja też ma nierównomiernie rozłożone siły i prędzej czy później będzie cięta w niektórych województwach na rzecz dużych aglomeracji.
Cytat:Policja była, jest i będzie a jeśli chodzi o SG to wydaje mi się, że jej dni są policzone. I mam nadzieje, że staniemy się właśnie Policją Graniczną to może wtedy będzie łatwiej się przenieść!
Policją Graniczną jesteśmy od kilkunastu lat Smile. Tylko nazwę pozostawiono tradycyjną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 20:39
Post: #31
RE: Przeniesienie z SG do Policji
niedługo będzie my także z nazwy Policją Graniczną

BIAŁY WOJOWNIK
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 18:49
Post: #32
RE: Przeniesienie z SG do Policji
no wreszcie ide we środę na rozmowę do kom oddziału. Mam pytanie czy na rozmowe przysługuje mi PS?? czy mam to zrobić na np DW??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 19:03
Post: #33
RE: Przeniesienie z SG do Policji
tylko PS - przecież to rozmowa w sprawach służbowych. Pisać wniosek

BIAŁY WOJOWNIK
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 21:28
Post: #34
RE: Przeniesienie z SG do Policji
też i się tak wydaje jutro dryndne do kadr i sie upewnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2012, 19:14
Post: #35
RE: Przeniesienie z SG do Policji
niestety powiedzieli mi że PS sie nie należy więc napisałem wniosek o ZN
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2012, 14:44
Post: #36
RE: Przeniesienie z SG do Policji
no i jestem po rozmowie odp komendanta: ludzi brakuje, euro mamy, my pana wyszkoliliśmy, są zablokowane przejścia, nie moge pana puścić bo mi komendant głowny głowe urwie itp. Wniosek pisze kwity do skutku!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2012, 14:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2012 14:30 przez morski48.)
Post: #37
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam
Piszecie, że czekacie na rozmowę z Komendantem Oddziału po 3,4,5 tygodni. U mnie leci już 5 (słownie: PIĄTY) miesiąc.Chciałem przenieść się w ramach oddziału i na trzy prośby otrzymałem odpowiedź negatywną więc położyłem wniosek do policji.Z tego co się orientowałem (od ludzi z granicy i z kadr z KGP) to za obecnego Ministra SW jest tendencja na "puszczanie" ludzi z SG do Policji. A zatem czekam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2012, 15:31
Post: #38
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Tendencja jest taka że na wewnętrznej nie robią problemów z przenosinami,czekasz kilkanaście tygodni i po sprawie - ale są tam w ciągłej reorganizacji/redukcji/likwidacji i dlatego nie robią problemów - a jak masz kwalifikacje przydatne w policji to może i trwać trochę krócej. Zewnętrzna to fakt , sraczka przed euro i prawie wszystko wstrzymane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2012, 17:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2012 19:43 przez morski48.)
Post: #39
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(06-03-2012 15:31 )quasimodo1 napisał(a):  Tendencja jest taka że na wewnętrznej nie robią problemów z przenosinami,czekasz kilkanaście tygodni i po sprawie - ale są tam w ciągłej reorganizacji/redukcji/likwidacji i dlatego nie robią problemów - a jak masz kwalifikacje przydatne w policji to może i trwać trochę krócej. Zewnętrzna to fakt , sraczka przed euro i prawie wszystko wstrzymane.

czyli uważasz,że z takich placówek jak rewal, elbląg czy ustka można się "wykasować" czy raczej nie ma szans? Jest jakaś nadzieja na przeniesienie?dodam, że mam kwalifikacje do pracy w policji(udokumentowane)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2012, 20:57
Post: #40
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(06-03-2012 17:54 )morski48 napisał(a):  
(06-03-2012 15:31 )quasimodo1 napisał(a):  Tendencja jest taka że na wewnętrznej nie robią problemów z przenosinami,czekasz kilkanaście tygodni i po sprawie - ale są tam w ciągłej reorganizacji/redukcji/likwidacji i dlatego nie robią problemów - a jak masz kwalifikacje przydatne w policji to może i trwać trochę krócej. Zewnętrzna to fakt , sraczka przed euro i prawie wszystko wstrzymane.

czyli uważasz,że z takich placówek jak rewal, elbląg czy ustka można się "wykasować" czy raczej nie ma szans? Jest jakaś nadzieja na przeniesienie?dodam, że mam kwalifikacje do pracy w policji(udokumentowane)
Dla KG SG morska granica RP to zewnętrzna granica UE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS