Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
10-08-2012, 12:00
Post: #161
RE: Przeniesienie z SG do Policji
jakie braki.... jak co chwile gdzies sa jakies redukcje , zamykaja placówki (zachwile ruszy reorganizacja południia ) a ludzie dalej chca pracowac w SG i nimi mozna uzupelniac braki oczywiscie nic na sile bo jezeli komus zalezy baardzo na tej firmie to i tak sie zgodzi gdzies przeniesc a pozatym chetnych do pracy i szkolacych sie juz przyjetych tez jest troche wiec nie wydaje mi się żeby to było powodem odmów , bardziej stawiałbym na zwyłą złośliwosć i pokazanie gdzie sie ma interes i dobro zwyklego funkcjusza oraz to ze JA tu żadze i nie jest tak że jak czegos chcesz to to dostaniesz......dostaniesz jak JA bede chciał...kwit
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2012, 18:51
Post: #162
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(10-08-2012 12:00 )uznamczyk napisał(a):  jakie braki.... jak co chwile gdzies sa jakies redukcje , zamykaja placówki (zachwile ruszy reorganizacja południia ) a ludzie dalej chca pracowac w SG i nimi mozna uzupelniac braki oczywiscie nic na sile bo jezeli komus zalezy baardzo na tej firmie to i tak sie zgodzi gdzies przeniesc a pozatym chetnych do pracy i szkolacych sie juz przyjetych tez jest troche wiec nie wydaje mi się żeby to było powodem odmów , bardziej stawiałbym na zwyłą złośliwosć i pokazanie gdzie sie ma interes i dobro zwyklego funkcjusza oraz to ze JA tu żadze i nie jest tak że jak czegos chcesz to to dostaniesz......dostaniesz jak JA bede chciał...kwit

Jak mają nadliczbowego funka na wewnętrznej to jest to osoba już przeszkolona i wolą nią zatykać dziury kadrowe na zewnętrznej niż zatrudniać i szkolić nową lub oddawać do policji - dla SG jest to niestety bardziej opłacalnie ekonomicznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2012, 21:06
Post: #163
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Z pragmatycznego punktu, to ma to sens. Na wschodzie wakaty, a ludzie mieliby się przenosić do policji. Problem jest jednak w przyczynie.tego. zjawiska-brak poczucia stabilizacji w związku z ciągłymi reorganizacjami.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 15:26
Post: #164
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Szanowni Państwo, czy ktokolwiek z Państwa wie jak długo obecnie trwa przeniesienie od nas do Policji, czy po Euro nadal są rozpatrywane negatywnie prośby o przeniesienie? Osobiscie dziwi mnie demonizowanie roli przełozonych w procesie przeniesienia, skoro u nas (SG) nikt nie opiniuje raportu, jedynym opiniujacym wniosek jest własciwy przełozony (przyszły w Policji). Zastanawia mnie również czy funkcjpnariusze dostajacy negaty swoje prosby "raporty" kierowali na podst. art. (prawdopodobnie) 25a ustawy o Policji i dalsze pełnienie służby w Policji motywowali szczególnymi predyspozycjami do jej pełnienia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 15:47
Post: #165
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(26-08-2012 15:26 )Mauer napisał(a):  Szanowni Państwo, czy ktokolwiek z Państwa wie jak długo obecnie trwa przeniesienie od nas do Policji, czy po Euro nadal są rozpatrywane negatywnie prośby o przeniesienie? Osobiscie dziwi mnie demonizowanie roli przełozonych w procesie przeniesienia, skoro u nas (SG) nikt nie opiniuje raportu, jedynym opiniujacym wniosek jest własciwy przełozony (przyszły w Policji). Zastanawia mnie również czy funkcjpnariusze dostajacy negaty swoje prosby "raporty" kierowali na podst. art. (prawdopodobnie) 25a ustawy o Policji i dalsze pełnienie służby w Policji motywowali szczególnymi predyspozycjami do jej pełnienia?

od zlozenia prosby do otrzymania odpowiedzi jakies 3 m-ce, jezeli masz pozytywa to masz wyznaczony termin jakis m-c moze 2 , z tego co wiem to po Euro niewiele sie zmienilo i dalej beda negatywy a to ze wzgledu na stanowisko K-taGP ktory uwaza ze lepiej inwestowac w mlodziez i szkolic ich od podstaw w POl niz brac ludzi z SG ktorzy i tak potrzebuja "szkolenia" bo sluzby choc podobne to jednak inne w sukurs temu idzie nasz 01 ktory uwaza ze wyszkolona kadra z budzetu SG zostaje w SG i w ten oto sposob towarzystwo wzajemnej adoracji na kawce u ministra sie dogadało a my dalej mozemy se pisac prosby i liczyc na cud
czytałem ostatnio sprawozdanie z obrad nad projektem funkcjonowanoia SG 2009-2015 i tam bylu 01 SG ELAS obiecał ze nie bedzie robil problemu z przenosinami po Euro.....moze to jeden z ukrytych powodow wymiany naszego 01 ??
prosbe o przeniesienie skladalem w trybie Rozp.MSWiA 21.04.2011, a co do motywowania to biorac pod uwage powyzsze stanowisko obu 01 i ministra to mozna sobie pisac ze jest sie suuper z@jebistym i wogole stworzonym do sluzby w Policji i tak to niewiele to da bo moim zdaniem jezeli pisane by ci bylo sie przeniesc to mogłbys napisac 1 zdanie i bys ja dostał a tak z góry jestesmy skazani na porazke a prosb to pewnie nikt nie czyta tylko wrzucaja do koszyka " z SG do Policji - odmowa " i tak sie zamyka droga naszego pisma
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 17:38
Post: #166
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Masz rację, tracę ostatnie nadzieje. Myslałem, ze coś się zmieniło i ktoś potraktuje nas poważniej niż nasza firma, wydaje mi sie zupełnie logiczne, że ludzie ewakuują się z tonącego okrętu więc skąd takie stanowisko generałów, wiernie służąc kilkanaście lat nie zasłużyliśmy na prawo wyboru nie wspominając o szacunku, odezwę się jak dostanę odpowiedż.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2012, 19:31
Post: #167
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(27-08-2012 15:47 )uznamczyk napisał(a):  czytałem ostatnio sprawozdanie z obrad nad projektem funkcjonowanoia SG 2009-2015 i tam bylu 01 SG ELAS obiecał ze nie bedzie robil problemu z przenosinami po Euro.....moze to jeden z ukrytych powodow wymiany naszego 01 ??
Dawno nie czytałem takiej teorii spiskowej Smile Smile Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2012, 13:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2012 16:20 przez uznamczyk.)
Post: #168
RE: Przeniesienie z SG do Policji
moze nie wszystko jednak stracone i jest jakis cień nadzieji....wczoraj sie dowiedzialem że jeden ze znajomych dostał zgodę i wyfrunoł z firmy do niebieskich , wiecej szczegółow typu jak na koleinym etapie mial opiniowane i czy miał "doładowanie" to niestety nie posiadam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 18:19
Post: #169
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Kolega z placówki z dniem 1 pażdziernika zostanie funkcjonariuszem Policji, czyli jednak szanse na przeniesienia są. Ja w dalszym ciągu czekam na decyzję co do mojej przyszłości zawodowej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 20:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2012 20:16 przez Alzheimer.)
Post: #170
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Panowie, chcecie zwiać z SG?
Tak zwyczajnie?
To tchórzostwo!
Big Grin

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 22:34
Post: #171
RE: Przeniesienie z SG do Policji
ja obstaje za opcja wyjścia z tej imprezy po angielsku hehehe
cóż "granice" zwineli to i ja się zwijam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 07:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2012 07:54 przez Alzheimer.)
Post: #172
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Kto wie, jak miałbym mniej stażu, to sam zastanowiłbym się o zmianie munduru. Choć w policji szału nie ma. Ale wydaje się, że jest tam odrobinę stabilniej zawodowo. Szkoda.
Tylko ścieżka kariery jest tam mizerna.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 13:55
Post: #173
RE: Przeniesienie z SG do Policji
nigdy nie jest za pozno na zmiany no chyba ze masz juz tylko pare latek do pelnej emki to juz faktycznie nie co sobie glowy zawracac,
co do sciezki kariery to kazdy indywidualnie moze to sobie ocenic jakie ma szanse awansu w swojej placowce ( ile osob , z jakm stazem, sukcesami, spelniajace pozostale warunki czeka - i jak długo- w kolejce powiedzmy na etet oficerski lub szkole chorazych) jezeli umiejscowimy siebie szczerze w tej piramidce to mamy odpowiedz czy przechodzac do policji tracimy szanse awansu czy pozostajemy w tej samej pozycji tyle tylko ze zmieniamy zielona na niebieska drabinke
czy w Policji jest szał czy nie ? - u nas tez nie wszedzie jest słodko i zalezy do jakiego gniazda wpadniesz i z jakimi wronami przyjdzie ci krakac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 15:47
Post: #174
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Jako, przynajmniej w teorii, anonimowy forumowicz rzeczywiście stwierdzam, że gdybym miał kilka lat służby, to w tych realiach zdecydowałbym się na przenosiny. Mimo wszystko stabilność zatrudnienia jest ważnym aspektem. Ciągłe zmiany i nieskończone poszukiwanie dla SG nowej tożsamości jest rzeczywiście denerwujące i może przyprawić o zawrót głowy.
Jak dotąd trzeba jednak obiektywnie stwierdzić, ze krzywdy SG ludziom nie zrobiła, nie było jakiś przymusowych dyslokacji.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2012, 16:28
Post: #175
RE: Przeniesienie z SG do Policji
to ze SG nikomu krzywdy nie zrobila to fakt a brak przymusowych dyslokacji to mysle wynik poprawnie wyciagnietych wnioskow po akcji z celnikami, ale z drugiej strony skoro nie bylo na sile to czemu nie pozwolic dobrowolnie sie funkom samemy rozlokowac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2012, 16:50
Post: #176
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(03-09-2012 16:28 )uznamczyk napisał(a):  to czemu nie pozwolic dobrowolnie sie funkom samemy rozlokowac
Czy to znaczy, że "rady delegatów żołnierskich i robotniczych" Smile ustalałyby gdzie i w jakiej obsadzie mają powstawać PSG ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 12:09
Post: #177
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Slyszalem cos, ze podobno teraz po przeniesieniu sie do Policji zaczyna sie od zera, nie przenosza stopnia.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale znajomy powolywal sie na jakiegos swojego znajomego oficera z Policji, ktory mu taka informacje przekazal jak ten pytal o przeniesienie do nich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 15:39
Post: #178
RE: Przeniesienie z SG do Policji
no tak to juz jest jak sie uzyskuje wiadomosc z "głuchego telefonu" , jakby kolega qualin poczytał troche wątek to juz wczesniej było pisane o Rozporzadzeniu MSWiA 21.04.2011 po przeczytaniu którego wszystko byłoby jasne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 16:20
Post: #179
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Nie sledze tematu na biezaco bo nie jestem zaintsersowany przenosinami do innej formacji, dobrze mi w obecnej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 16:31
Post: #180
RE: Przeniesienie z SG do Policji
no i wporzo, w takim razie niech kolega przekaze koledze ofiserowi że przenosiny sa z calym dorobkiem inwentarza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS